Duch nebo ryska. Co myslíte?

misicka03
30. pro 2020

Ahoj, mám dva dny do MS a strašně mě bolí podbřišek jako při ms a mám už druhý den hodně slabé špinění, také nalitá a bolavá psa. Včera byl tt negativní a dnes tam vidím piďi ducha a nemusím se snažit ho hledat telefon mi špatně zaostřuje tak snad něco uvidíte. Bojím se, že je to zas ryska a nebo je něco špatně kvůli tomu špinění.. Co myslíte?

lachtanice86
30. pro 2020

@misicka03 to ti nikdo neřekne, počkej do termínu ms

ema90
30. pro 2020

@misicka03 Kdyz se spineni rozjede v ms, tak to bude pravdepodobne biochemicke.
Netestovat pred ms 🙏🏼😊

pepickovapavlinka
30. pro 2020

Pokud to bylo do limitu mohla by to být druhá čárka.Skus test zase pozítří.Budu držet palce 🍀🍀

jasemin26
30. pro 2020

Na druhém vidím dušíka, testni po vynechání ms🍀👍

nikishkaaaa
30. pro 2020

Vidím dobře 🤗, snad se udrží! Toto je můj test 1 den pred ocekavanou menstruaci

misicka03
autor
30. pro 2020

@nikishkaaaa máš tam krásnou druhou čárku ❤️

pajasala
30. pro 2020

@misicka03 zkus za dva dny znovu. Jsem na tom podobně. Druhý den po ránu malinko spinim ale já mám do MS ještě 4 dny. Tt zkusím zítra. Držím palce

misicka03
autor
30. pro 2020

@pajasala a bolí tě podbřísek jako při ms?

pajasala
30. pro 2020

@misicka03 mě právě neboli vůbec nic, a to je divné. Vždy mě od ovu až do MS bolí podbrisek a prsa a teď nic

misicka03
autor
30. pro 2020

@pajasala tak uvidíme jak to dopadne. Držím palce i tobě ✊

barulina
30. pro 2020

Za me krasny test. At se vam dari

stanulice
30. pro 2020

Ahoj mohu se vetřít a slyšet cizí názor , samozřejmě je mě jasne že počkat nebo návštěva Dr. Bude na 100% , . Když to nebude tehu nevadí , život jde dál , já sem typ který se nějak nesleduje a ovulace je to mě cizí slovo 🙂 .. ale nevím co si mám myslet včera test duch první fotka upravena druhá ne , a dneska dělaný test a zase duch . Ms 4.12 , mazlení 14.12 a ovulace (asi dle výtoku a bolesti ) 18.12 . Mám furt podbřišek že čekám když vybouchne na pravé straně píchání . Ještě dodám že ms nemám pravidelnou . Naposled 33.

stanulice
30. pro 2020

@misicka03 zakladatelko jak je ti ?

andycr
31. pro 2020

Počkej pár dní a testuj znovu. Já vidím i já druhé fotce bez úpravy.
Pokud jsem těhotná nebyla, nikdy žádná riska. Za mě je to duch. Tak ať sílí 🍀

pepickovapavlinka
31. pro 2020

@stanulice pokud musíš fotku upravit aby na ní něco bylo vidět neviděla bych to růžově.Na té neupravené fotce není vidět nic

stanulice
31. pro 2020

@pepickovapavlinka upravovat musím jen abych ukázala já ducha vidím reálne krásné , jen neumím vyfotit tak aby to bylo vydet na fotce :( dneska jsem si test dělala znova ještě není moc zaschnuty ale je to lepší ne ? Nebo třeba si to jen vnucují abych to tam vydělá , což je asi normální nejsem jediná .

pepickovapavlinka
31. pro 2020

@stanulice já nevím no něco tam je ale mělo by to sílit.Skus zase pozítří a uvidíš každý den testovat nemá cenu

stanulice
31. pro 2020

@pepickovapavlinka já vím no jsem už jak magor , to už jednoho prcka máme 3,5roku ale nejhorší je že si vůbec nepamatuji jak to bylo :D já neřešila ovulaci a myslím že ani ne ms že to byla náhodne zjištění

sisi97
31. pro 2020

Ahoj holky, omlouvám se, že se vetřu do diskuze, ale ráda budu vědět názor jiných.
Snažíme se s přítelem o miminko, dnes mam den očekávané MS. Ráno jsem si dělala tt pepino kazetový a vyšel mi pozitivní,ale nemám s ním žádné zkušenosti, tak jsem nevěřila a radši jsem si udělala ještě klasický tt pepino a vyšel duch. To bych nebyla já, abych to nezkusila do třetice a udělala jsem ještě jeden a zase duch.
Dávám fotku, co myslíte? Je ještě brzy podle toho něco soudit? Nechci se radovat předčasně, tak raději s ničím nepočítám,ale pořád věřím! 🙏🏻

Už tak 10dní mám oteklá prsa, což mam normalně jen týden před MS. Špatně spím,budim se a to mě běžně nevzbudí nic. Pobolívá mě v podbřišku cca 3 dny jako kdybych měla MS, ale doufám že nepříjde, potvora 😄.
Díky za odpovědi 🙂

stanulice
31. pro 2020

@sisi97 tak ty jsou krásný , potichu zatím gratuluji , já testují jednou značkou od lékárny benu , a mám slaboucke duchy :( dneska sem dělala ráno a sice je duch maličko vidět ale nějak se mě ta barva rozprostřela :D

sisi97
31. pro 2020

@stanulice ale něco tam vidím! ✊🏼 Držím palce!
Ja se jen pravě bojím, aby to neodešlo s MS kdyby se tam neco rysovalo.

stanulice
31. pro 2020

@sisi97 no u mě je to také tak nemám ms pravidelnou , ale když se nezadari nevadí zkusíme další 🙂 .. já bych test vůbec nedělala ale zničeho nic sem se zarazila na mém chování . V noci nespím , tlak a píchání podbřišku , bolení hlavy , vlasy jako hřebíky , . Samozřejmě to tak nemusí bejt ale .. testovat budu asi až 3-4.1 už jsem vše počůrala a lékárny budou zavřené tak aspoň že tak a vydržím to ;) ..

sisi97
31. pro 2020

@stanulice ja ted jeste rychle zabehla do lekarny pro mamatest a clearblue. Ale dnes uz to asi nechám a kdyztak az o vikendu :D .
Chtela jsem aspon jednou zato velkou dobrou zpravou začít ten novej rok.
Ja prave taky presne jak rikas, neco je jinak! Bolí mě v kříži, prsa že bych mohla kojit trojčata (ale podle toho se bohuzel ridit nemuzu, protoze pred MS mivam :/), v noci se budim nebo nemuzu spat vubec.
Urcite dej pak vědět 🙂
A kolikaty jsi tak cca den cyklu?

stanulice
31. pro 2020

@sisi97 dneska to je 28dc ale nemám ji pravidelnou ,. A s manželem kvuly náročné práci moc nespime , takže já nevím :D .. no ty máš krásné duchy já bych i ten clearblue udělala dneska . Jaky že ty jsi DC

sisi97
31. pro 2020

@stanulice no ale možná právě proto pak budeš mile překvapena!
Dnes je to 34dc. A zhruba (protoze jsem to nepocitala,nehlidala uplne presne) 14dni od ovulace.
Mam vystrilet i clearblue? Pravda ze kdyztak aspon budu vedet, jestli večer muzu oslavovat se sklenkou v ruce nebo radeji ne.

stanulice
31. pro 2020

@sisi97 no zlato já čekám 🙂 :* na testik . :* Když už nemůžu já tak aspoň někdo :D

sisi97
31. pro 2020

@stanulice jeste me napadlo, ze jsem chytila 25.strasnou rymu, ale byla divna, pocitove jsem ji mela, ale ani jsem moc nesmrkala. Tak doufam, ze to neni ten duvod opozdene MS.
Tak aspon dětskym šampíčkem, tematicky :D

stanulice
31. pro 2020

@sisi97 už máš test 🙂 tohle je asi jedno , pokud si neměla ATB 🙂

pepickovapavlinka
31. pro 2020

@sisi97 je pozitivní gratuluji.On ten papírkoví má míň barviva na kazetovém jsem měla taky hezčí čárku než na proužkovém

misicka03
autor
31. pro 2020

@stanulice přestala jsem špinit a trošku pobolívá podbříšek. Zítra by měla být ms tak snad nedorazí a zkusím další test 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru