Duch, neboli pozitivní test. Kdy byste poprvé zašly k lékaři?

bondie
21. zář 2020

Ahoj holky, přidávám zkušenost s testováním 3 dny před ms, na testu byl velmi slabý duch. Druhý den jsem zkoušela citlivější test od Pepina, opět duch, lépe viditelný. Dnes den kdy má dorazit ms a na testu již jasný pozitivní výsledek. Během testování mi dělala i kamarádka test krve na HCG a jasně pozitivní. Kdyby vás zajímalo víc ráda dolozim fotky. Ale dotaz, kdy byste poprvé zašli k lékaři? Nechci to uspěchat, už jednu holčičku mám

bondie
autor
21. zář 2020

3 dny před MS

bondie
autor
21. zář 2020

Druhý den v dopoledních hodinách citlivější test

bondie
autor
21. zář 2020

Den MS (nedostavila se)

agneska7
21. zář 2020

Zavolej si a Dr ti řekne kdy to bude nejlepší 😉, ale ještě bych možná chvíli počkala až tam budou aspoň jasné 2 // tohle je zatím spíš dobře viditelný duch

palja
21. zář 2020

Já bych dr zavolala až 14 dní po vynechání MS. Moje dr teda chce kontrolu co nejdřív, cca 14 dní po zpoždění, aby se případně vyloučilo mimodelozni, asi s tím má špatnou zkušenost.
Jinak testy jsou krásné a gratuluju 🍀💞

bondie
autor
21. zář 2020

@agneska7 jsem k lékaři objednaná na příští pátek, to znamená 11 dní po vynechání MS

bondie
autor
21. zář 2020

@palja objednala jsem se na příští pátek, tj 11 dní po vynechání MS, patky jsou pro mě lepší že manžel může hlídat dceru

agneska7
21. zář 2020

@bondie já taky gratuluji , ale spíš by ses měla připravit na to že tam spíš nic vidět nepůjde je to strašně brzy

bondie
autor
21. zář 2020

@agneska7 já mám hodného pana doktora, s první holčičkou jsem tam tak byla tak nějak a za 14 dní znovu

loylii
21. zář 2020

@bondie tak vidíš, nepotrebujes dotaz tady od nás. Odpověděla sis sama💜.. jinak v děloze bývá něco videt od HCG 1000.

klokanka31
21. zář 2020

@bondie Gratuluju k těhotenství 😉

bondie
autor
21. zář 2020

@loylii test krve na HCG mi dělala kamarádka v sobotu (tj 2 dny před MS) a bylo tam nějakých 187.9

bondie
autor
21. zář 2020

@klokanka31 moc děkuji, ale prosím nezakriknout, snažili jsme se nějakou chviličku aby nám to vyšlo než půjde malá do školky

nihanin
21. zář 2020

@bondie ahoj .to je na ducha hezky vidět.🤗 . Zkus ještě za dva dny testnout držím palečky ať sílí

jjasmina
21. zář 2020

@bondie Já jsem šla k dr na 6tt, aby šlo vidět případné srdíčko a i to může bejt brzy 🙂 Ale bylo tam v 6+2

bondie
autor
21. zář 2020

@jjasmina to by odpovídalo případně na ten příští týden tak uvidíme

bondie
autor
21. zář 2020

@nihanin moc děkuji

gutentag
21. zář 2020

Já jsem zjistila těhotenství 16.8. , druhý den jsem volala dr. a jsem objednána na 2.10.pry to dříve nemá smysl. Budu tedy 16 dní po zpožděné menstruaci. Tak jsem to měla i u prvního dítěte. Až tam půjdu měla bych být 6+5tt. Jinak držím palce, ať druhá čárka na testu sílí 😇

bondie
autor
22. zář 2020

Holky, dnes další test, již po zpoždění ms 😘 ještě zkusím jeden koncem týdne a pak na sebe dávat pozor

beyun
22. zář 2020

Při prvním těhotenství jsem letěla hned v 5tt 😀 U druhého a teď u třetího v 10tt.

bondie
autor
24. zář 2020
nihanin
24. zář 2020

@bondie krásný pozitivní tt moc gratuluji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru