Fakt tam je duch?

lenatko91
9. bře 2019

Ahojte, nevím jestli plaším, ale vidíte ho taky? 😄 mám za sebou 3 neúspěšné IVF, teď jsme změnili centrum, byli na inseminaci a teď toto? A to jsem si tt udělala teď odpoledne jen abych ze ho zbavila a vydržela do úterý, kdy mám testovat..

tehulkamaminka
13. bře 2019

Tak 2 dny 3 s dneškem spoždění a tepla včera ještě 37,1 dneska 36,8 tak tě bůh

vendelinka08
13. bře 2019

@petra289 myslím, že sílí a koupila bych klidně jiný test....

tehulkamaminka
13. bře 2019

@lenatko91 já používala v obouch dvouch těhotenstvích mama test nebo jak se to jmenuje a ukázalo to už 2 dny vynechání silnou čárku. Jenže první těhotenství jsem zjistila v 3 měsíci kdy mi konečně nepřišla, druhé od prvního týdne díky měření a hlídání ultrazvukem

mkplusmk
13. bře 2019

@lenatko91 moc gratuluji. Můžu se prosím zeptat jaké čínské bylinky jsi pila? Já jsem po 2 neúspěšném ivf a psychicky na další nemám, tak se chci hodit trochu do pohody a mezi tím vyzkoušet nějaký ty bylinky.

lenatko91
autor
13. bře 2019

@tehulkamaminka já mám koupené Dr. Max, pepino a pak něco z DM, ale ty mají citlivost 25 tak je nechávám na konec. Ale musím říct, že drmax má hezčí čárky 😃 na utz mě objednali až 26.3., tak ať mám klid v duši, tak jsem si nakoupila kupu testů 😀

lenatko91
autor
13. bře 2019

@mkplusmk já chodím přímo k jedné paní, která se zabývá akupunkturou a čínskou medicínou. Udělala mi diagnostiku a pak mi napsala bylinky přímo na míru, ale co všechno tam bylo, už nevím.. je super že teď po pozitivním tt mi poslala zase jiné bylinky na udržení. Takže doporučuju najít si odborníka 😉

tehulkamaminka
13. bře 2019

Já s testem otalim kvůli ceně. Pokud nejsem těhotná tak nebudu dávat 100kc . Nejlevnější který si vždycky kupuju je za 45 v DR Max. Mají někde v Praze levnější? Třeba za 20 Kč? Bydlím na Novodvorské za hlavní křižovatkou když jdete za úřad práce. A okolo obchůdku žabky. Dr Max mám zarohem. Tak jestli mají někde jinde v Praze levnější nevíte? Kde třeba lékárna Benau? Dík

tehulkamaminka
13. bře 2019

Na třetí dítě nespěcháme tak nerada utratila peníze. Přece jen jsem nachlazená. Proto ho koupím za 45 v pátek a nejlépe v pondělí . O víkendu lékárna nefunguje :(

tehulkamaminka
14. bře 2019

Teplota teď 37 :(

lenatko91
autor
14. bře 2019

@tehulkamaminka a nemáte v okolí třeba nějaké tesco nebo tak, kde je i lékárna?

tehulkamaminka
14. bře 2019

Teď jsem byla na WC a trošku špinění

lenatko91
autor
14. bře 2019

@tehulkamaminka to nemusí být nic špatného 😉

mkplusmk
14. bře 2019

@lenatko91 děkuji za typ. Zkusím se podívat na net. Vůbec totiž nevím, že existují takový odborníci. Zatím chodím na hormonální jógu. Ta je fajn. Nevím, zda opravdu pomáhá, ale aspoň na mysl ano. Odreaguji se tím. Tobě přeji příjemné těhulkovaní bez problémů.😉

tehulkamaminka
14. bře 2019

@lenatko91 když se rozjede tak je to špatné

lenatko91
autor
14. bře 2019

@mkplusmk děkuju 🙂 můžu se zeptat, odkud jsi? Pokud bys to neměla daleko, mohla bych ti dat kontakt na tu “svoji” paní 🙂

petra289
14. bře 2019

Holky,z ducha je tohle.K doktorce 3.4.držte palečky.Jste skvělý dekuji😊😊

lenatko91
autor
14. bře 2019

@petra289 gratuluju 😍🍀

tehulkamaminka
14. bře 2019

Občas spinim ale není to tak silné
Ikdyž jizva po porodu bolí

monib66
14. bře 2019

@petra289 moc gratuluji ❤

tehulkamaminka
15. bře 2019

No dneska teplota 37 a lehce krvácím, takové hnědé slizké želé a trocha červená trochu růžová. Jenže první 3 dny to mám silné a bolest byla jen dneska ráno při měření teploty trochu. Jen nevím když jsem v noci šla 2x předtím na WC ale pak zase spím tak se tělo před měřením uklidní. Možná pořád hraje roli ta chřipka tu mám 14 dní. Tak až budu zdravá budu znovu měřit teda když se podaří sex v době ovulace záleží jak bude manželovi dobře. Má Chrona takže není úplně vždy fit.

mkplusmk
15. bře 2019

@lenatko91 jsem z Prahy. 🙂

lenatko91
autor
15. bře 2019

@mkplusmk tak to bys měla na Moravu daleko.. ale určitě jsou i v Praze a okolí dobří léčitelé nebo jak je nazvat 🙂

tehulkamaminka
16. bře 2019

No. Tak to už můžu nazvat menstruce a třetí dítě přijde jindy. Až bude ten správný čas. Asi ví kdy se budeme

vitezove
23. bře 2019

@petra289 sílí krásně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru