Falesně pozitivní test?

kamila4492
10. led 2019

Ahoj holky, ráda bych vás poprosila o názor. Snazime se o miminko a poslední tři dny mě neskutečně bolí prsa, jsem unavená a ráno nedám bez prášků na nevolnost.
Jsme nejspíše 10dpo, možná méně, snažíme se poctivě 🙃. Včerejší test negativní, na dnešním se objevila čárka, která ale vymizela. Přikládám foto...co si o tom myslíte?

jitulka87
23. led 2019

@apollonka tyo,vy mate 4 deti a pate na ceste...smekam 😊

apollonka
23. led 2019

@jitulka87 no dekuji páté je jaksi neplánovaně furt si rikam ze treba je to falešné 😁😁😁

marketa1218
23. led 2019

@apollonka Také jsem koukala, že páté na cestě 😀 Pecka no, ale tohle teda falešně zrovna nevypadá 😀

apollonka
23. led 2019

@marketa1218 no dekuju za naději 😁😁 jsi me uklidnila 😁😁😁

saminomimino
23. led 2019

@apollonka gratuluji,taky máme 4 děti a čekáme páté

apollonka
23. led 2019

@saminomimino no dekuji , trosku neplánovaně 😁😁

balogis
23. led 2019

Teda holky takových děti zvládáte?my máme dvě a právě nevím zda do třetího jít ,zda bych to zvládla fyzicky, psychicky a o financích nemluvím...ale asi bych chtěla ještě 🙈

apollonka
23. led 2019

@balogis fyzicky v pohode psychicky taky naopak me to strasne bavi a jsem spokojena , deti mam bezproblémové ve škole vše zvladame a to mam tři školáky .. 6,4,2 třída .. finančně to zvladame tak akorát ,. Jist co mame oblečení taky deti mají telefon každý a i tablet , na výlety školy v přírodě jezdi kroužky - nikam nechtějí chodit.. jak rikam ja jsem spokojena horsi to je s rodinou uz u čtvrtého nas odsoudili ... no k dr se chystam kdyžtak až v únoru tak uvidime , nad potratem vubec nepremyslim .. kdyz uz nas takhle překvapilo asi k nam chtělo 🙂❤️

balogis
23. led 2019

@apollonka no já si myslím, že by sme se u třetího možná v rodině setkali s nepochopením a kroucením hlavou,ale přeci jen je to naše věc.no necháme to osudu no.😁

saminomimino
23. led 2019

@apollonka no my taky neplánovaně a přišli jsme o něj,tak teď máme už plánované pate 😁

apollonka
23. led 2019

@balogis
@saminomimino holky to semnou se přestanou bavit úplně všichni s tím počítám 😁😁 a presne tak je to naše vec hlídání nemam ja jsem s dětmi porad obcas chodim do prace a deti semnou takze to jde a u nikoho nic nezebram .... samino to je mi líto ale melo to tak byt 🙂done zdravicka 😘jinak my plánovali patě až tak za 6 let no nejak si pospisilo😁😁

saminomimino
24. led 2019

@apollonka jo mělo to tak být,my páté už ani neplánovali,no život je někdy sranda,my jsme na děti taky sami,žádný hlídání nebo Pomoc od příbuzných,jen minimálně ,celá rodina už nás odsoudila u třetího jsme už zvykli ,však nám taky nikdo děti neživí,do práce jsem teď chodila a můžu i během řidičáku a mám se kam vrátit a jinak nás živý muz

apollonka
24. led 2019

@saminomimino ja vubec nevim jak a kdy to oznámim rodině .. k dr se chystam až nekdy v půlce února .. ale v březnu jim to uz budu muset říct nerada neco tajim skryvam a tak , no bude to vesele 😁

tulikiss
24. led 2019

@apollonka a jsi si jista ze v tom prosinci to byla MS, ja takovou dalnici mela taky a zjistila jsem, ze je to uz 8tt, aby si pak u doktora nebyla prekvapena. 😀

apollonka
24. led 2019

@tulikiss ano jsem si jistá i podle bt to bylo videt .. musela jsem proste otěhotnět toho 8.1 nebo tam jsou dvě to říkají ze se vylučuje více hcg 😁😁

saminomimino
25. led 2019

@apollonka klidně si mohla mít Ms a být tehu ,slýchávam že někdy někdy je tehu bez povšimnutí ,v terminovkach máme holcinu co na to přišla až ve 12tt měla úplně normální pravidelnou ms

apollonka
25. led 2019

@saminomimino ano ja vim , ale teploty neodpovídají .. dle bt ovulace v lednu proběhla ... jsem zvedava co mi poví dr v únoru 😁 ale zarazila me ta silná čárka na tt😁 jen aby tam nebyly dvě to uz bych asi z ordinace neodesla po svých 😁😁

marketa1218
25. led 2019

@apollonka To by vás bylo šest! 😀

apollonka
25. led 2019

@marketa1218 6 deti !!! Asi ani k tomu dr nepujdu raději 😁😁

sudylichozrout
25. led 2019

@apollonka jsem nakoukla do diskuze a davam sledovat. Jsem fakt zvedava, jestli nahodou opravdu nebude deti sest. Ta carka je brutalni na to, ze mas ctrnact dnu od ovulace. Ani nevim, k cemu ti mam drzet palce 🙂)

saminomimino
25. led 2019

@apollonka jako carka je neskutečná ,jsem moc zvědavá v kolik TT nakonec budes

apollonka
26. led 2019

@sudylichozrout
@saminomimino to ja jsem zvedava taky !!! Ta čárka tam byla hned jako první a až potom ta kontrolní 😁 a byl to test 25 😁 jsem zvedava strasne 😁

saminomimino
26. led 2019

@apollonka jako byla jsme 6x těhotná,ale tohle se mi nestalo nikdy 14 dní po ovulaci.to až tak 20-25dpo skákala testovací první,bud tě klame telo a ovu byla dřív a nebo tam máš 3 😀

apollonka
26. led 2019

@saminomimino me se to prave taky nikdy nestalo !!! Nechapu 😁 dnes jsem testovala pepino testem a jeste nějakým z dm jestli tamto nebyl vadný test 😁a asi uz je to tak proste 😁 falešné to urcite neni 😁

apollonka
26. led 2019

@saminomimino a pepino je 10 ten druhy 25 no jsem zvedava co z toho bude 🤣🤣 a ty testy jsou focene asi 3 minuty po testování 😁 a neni to z ranní moci ale ted 😁😁

saminomimino
26. led 2019

@apollonka z pepina vůbec nevycházet,ukazoval mě vždy slabší jak 25 a navíc i 30dpo neukazoval stejně silnou druhou čárku,prostě šetří na barvě no 😀,tak omyl to u tebe asi nebude,jen aby šlo vše dobře,kdy už k vám prcek chce,vše se zvládne

apollonka
26. led 2019

@saminomimino doufam ze vše bude v pořádku kdyz uz nas takhle překvapil 😁 manzel nadšený ja uz přemýšlím co řeknu okolí 😁😁

apollonka
26. led 2019

@saminomimino ted jsem četla ze vysoké hcg muže znamenat molární těhotenství !!! Zase nejsem v klidu a hledam co se da 🙄

saminomimino
26. led 2019

@apollonka neblázni,nic nečti,kamoška mi ted ukazovala svůj test 3 dny před očekávanou MS a měla druhou čárku jen o malinko slabší než kontrolní,to jsem taky nezažila na 10DPO,prostě nic nečíst!!

apollonka
26. led 2019

@saminomimino ano kdyby ten net nebyl byl by klid !!! Clovek se nervuje at je těhotny poprvé i popáté strasny ! 😁 uz jsem si zakázala číst a hledat vsechno 😁 a jak vecer deti zalehnou vim ze budu zase hledat 🤔😁 kamarádce preji hodne stesticka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru