Falešný duch?

esterak20
27. zář 2022

Zdravím, chtěla bych se zeptat co si o tom myslíte já si test za život udělala hodněkrát ale tohle jsem tam nikdy neměla ale jsem zmatená proto že ms mám vždy ke konci měsíce ale prostě už je 27. A už včera večer jsem jen chtěla zkusit tak zkusila a objevilo se tohle na tom zničeným je to schválně aby poznala kterej je kterej a dneska odpoledne mi to nedalo a zkusila jsem ještě dva a tohle se objevilo opravdu nevím jestli je to falešný nebo třeba že zítra to dostanu tak zvýšené hormony😅ale párkrát se mi stalo že jsem udělala a jedna čárka a zbytek čistě bílo a druhej den ms tak opravdu nevím

lencaa11
27. zář 2022

@esterak20 ten poslední vypadá dobře udělej te ještě zítra test třeba se max ,nebo z Benu a uvidíte ☘️☘️

klokanka31
27. zář 2022

@esterak20 Zvýšené hormony?😄 těhu test reaguje na hcg, takže vypadá že jsi těhotná 🍀

wladimira
27. zář 2022

@esterak20 tohle falešné nebude 🙏🏻 přeji ať duch sílí 🍀

camillaq
27. zář 2022

Je to vidět na všech, to nevypadá falešně

esterak20
autor
27. zář 2022

@klokanka31 myslíte? Jako je divný že to ukázali 3 testy během dvou dnů 😂💁🏻‍♀️

esterak20
autor
27. zář 2022

@wladimira děkuji moc❤️

esterak20
autor
27. zář 2022

@camillaq ano jde to mě právě překvapilo 😅

klokanka31
27. zář 2022

@esterak20 Navíc tohle už není duch ale slabá čárka 😉

alilali
27. zář 2022

Každý test má návod, víš to? Jsi těhotná, tohle není duch, ale regulérní čárka.

esterak20
autor
27. zář 2022

@alilali ano vím, ale příjde mi to slabé kdyby mi pomohl návod nechodím jsem mám to prvně a chtěla jsem názor ostatních ;)

bambulilka
27. zář 2022

@esterak20 já měla ještě slabší druhou čárku, skoro před rokem a teď mi vedle spinká 👶🏻💗

esterak20
autor
27. zář 2022

@bambulilka jee🥰já fakt nevím no nemůžu si ani dovolit říct že to třeba nedostanu že jo🙈

bambulilka
27. zář 2022

@esterak20 no hlavně zůstaň v pohodě a klidu😉 a bude to přesně tak, jak to má být 🙏

esterak20
autor
27. zář 2022

@bambulilka děkuji❤️

klokanka31
27. zář 2022

@bambulilka No mezi náma, která z nás po pozitivním testu zůstala v klidu 😃

esterak20
autor
27. zář 2022

@klokanka31 mnoo😆😆

klokanka31
27. zář 2022

@esterak20 Třeba já osobně byla vyklepaná jak ratlík 😄

evunka27
28. zář 2022

@klokanka31 to asi všechny 😂 takovýto “co teď budu dělat” a následně “musim to všem říct, ale nemůžu!” 😂

esterak20
autor
28. zář 2022

@evunka27 taky bych to uz vykvakala ale ne ze jo😂

violalida
14. kvě 2023

Zdravím Píšu tu poprvé potřebovala bych poradit s přítelem se snažíme dva roky o mimi měsíc mám zpoždění měsíčku 12 jsem si udělala odpoledne test to nevyšlo 13 ranní moč jsem si udělala test vidím tam něco ale potřebovala bych od vás poradit už tomu právě Nechce moc věřit aby jsem si nedělala nějaké naděje Děkuji moc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru