• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Fotečka těhotenského testu s větším kontrastem

19. února 2014 
Zdravím dámy, po měsíci opět zkoumám test, který se mi předevčírem vybarvil pěkně růžově, do limitu, na mobilu vypadá dobře, ale na počítači už tolik ne, tak jsem přihodila trochu kontrastu a teď se vás ptám na názor, je to tam, nebo ne? Nechala jsem tomu dva dny, takže další testování zítra ráno. Děkuji.
5. led 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@whooro Druhou čárku tam vidím počkej ještě pár dní a uvidíš zda zesílí =)
5. led 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whooro Já bych řekla že pokud bude zítra silnější tak je to jasné :wink: jinak tiše gratuluji
5. led 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som mala tiez taku hned na druhy den som sla na gyndu lebo som sa zlakla a bola som uz 5tt :wink:
5. led 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuju vám za reakce, bylo by to nádherný, testnu zítra a uvidím. @verca222 mě by teď vycházelo 4+5, takže také tak :slight_smile: Snad tam zítra budou dvě pořádné růžovky. A gratuluju k miminku
5. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whooro Skus to zajtra určite to klapne :grinning: Budem držať palce potom napíš ako to dopadlo :slight_smile:
5. led 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko, tak dneska test a nic. Večer jsem sice vypila půllitr čaje, ale nechci si dělat falešné naděje. MS stále nikde. Přitom ten sobotní test vypadal tak hezky.
6. led 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuu,vidím // čárky!!!!! :slight_smile: Potichounku gratuluju :slight_smile:
6. led 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whooro moje první testy taky byly takové, určitě tam čárka! Přeju ať ílí a je vše v pořádku.
6. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co myslíte?
21. led 2014 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
19. únor 2014 v 16:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek