Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

linette
27. bře 2010

latva dakujem 😉
krvne testy sa mi zdaju este skoro .. som myslela, ze este pockam tyzden ci bude meskat a ked ano tak si spravim dalsi test a uvidim (len ci to vydrzim) .. ak vyjde pozitivny skocim k mudr..

jalanecek
27. bře 2010

aHOJKY CHCEM SA VAS OPITAT NA JEDNU VECICKU UZ 5 ROKOU SE SNAZIME O BABO,,MENSES SOM MALA NAPOSLED 17 FEBRUARA OD VTEDY MI MESKA MAM zlty vytok a boli ma v podbrusku uz dva tydny ako keby som to mala dostat vcera som bola u lekara a hned ako mi zacala robit ultrazvuk mi povedala,ze som tehotna ale potom kukala dalej a povedala mi ze to bol plany poplach pretoze maternica je prazdna ze sa jej zdalo ano ale ze nie zobrala mi krv na hcg v krvi o vysledky mam vol;at v pondelok som nervozna jednu chvilku ok a druhu som na roztrhanie a ano tehot test bol negativni ci si o tom myslitre pleas odpiste poradte

jalanecek
27. bře 2010

prosim odpovedzte vyvolavacku mi nedala a videla som na nej ze sa jej cosik nezdalo bola z toho zmatena este vyse ako ja

linette
27. bře 2010

jalanecek aj ja som mala menstruaciu naposledy 17 februara 😉 .. som si merala bazalnu teplotu vcera a mala som 37,3 ..
aky mas cyklus? a robila si si test?

jalanecek
27. bře 2010

ja mam cyklus 28 dni a test vysiel negat ale ako mohla nieco vidiet doktorka a zaroven zasa nevidiet

jalanecek
27. bře 2010

aja som to tiez videla a ozaj sa to zdalo ako tehotenstvo ten pocit ked mi po 5 rokoch povedala ze som tehjotna bol nahherny

linette
27. bře 2010

ja zatial vytok nemam .. a uz par dni citim akoby som to uz mala a potom to prejde .. vobec si neviem vyratat plodne dni.. den D nastal 19,20,21,22 marca a teoreticky to uz mala byt menstruacia, no nedostavila sa vobec.. este stale meska.. a to mam cyklus od 28 do 37 .. jeden test mi vysiel negativny a ked dalej bude meskat tak si ho spravim za par dni .. to by uz mal ukazat ..

jalanecek
27. bře 2010

no mne tiez ukazal negat ale mam zlty vytok a dost silny

linette
27. bře 2010

jalanecek tak by si uz mala byt priblizne v 2 tyzdni urcite aj viac... nechapem preco to videla a potom nie .. vydrz do pondelka a potom sa dozvies 😉 🙂 drzim palce 😵

linette
27. bře 2010

a teplotu si skusala merat? .. skus ju odmerat ak si doma 😉

jalanecek
27. bře 2010

to ano budem musiet vydrzat a vy sa ako dlho snazite ach po 5 rokoch zazrak 🙂 .Neviem najprv mi povedala ze som este s takym krasnym usmevom a za chvilku ze nie lebo maternica je prazdna no neviem zmiatla ma riadne viest toto je po 5 rokoch co mi to povedala ze som tehotna takze si myslim,ze tam nieco je...Bola zmatena a dost lebo nevedela co ma robit..Ten vytok je zlty a dost ho mam a tie bolesti siu ako pri mensezu uz to trva dva tyzdne .Jednu chvilku sa smejem a za chvilku ma zasa berie depka kamaratka mi hovori ze ma nespoznava ze co je somnou,casto chdim na zachod a mam tvrdsie prsia no nevim budfem muset vydrzat ale to cakanie ...

jalanecek
27. bře 2010

teplotu mam nizku ja som niukdy nemala vysoku ani cez plodne dni vedla som ze mam plodne dni pretoze mavam bolasti ale teplota nizka takze neviem neviem

linette
27. bře 2010

to veru neviem po kolkych tyzdnoch sa prejavuju priznaky.. asi u kazdej inak .. a ten vytok mas odvtedy co ti meska? .. cca odo dna ocakavanej menstruacie? ..
dr ani malu dutinku videla? respektive videla, len potom nie? .. 😕

linette
27. bře 2010

a pamatas si aku teplotu si mala doposial najvyssiu? aspon taku by si mala mat ..

jalanecek
27. bře 2010

no ten vytok mam asi odvtedy co mi meska menses mozno trochu skor

neiry
27. bře 2010

Ahoj holky, nevím, jestli to někomu pomůže, ale mi se první pozitivní test ukázal 10 DPO. 13 DPO jsem měla hcg z krve 191, 15 DPO 383. Mimčo se na ultrazvuku ukázalo 22 DPO. Úplně první příznaky byly a pořád jsou citlivé prsa a bolesti v podbříšku jak na menses. Ty bolesti mě už přešly, jen občas mě někde píchne. Jinak na sobě vůbec nic nepozoruju 🙂 .
Držím vám palce, vím, jaké to jsou nervy to nečekání.

jalanecek
27. bře 2010

ahojky no ja mam take bolesti na menses a zlty vytok a som naladova a taka som nebyvala len tst je negativni

macikjm
27. bře 2010

ahojte...
tak so mnou je neviem co...styk, pri ktorom som mohla otehu bol 21.2.. posledny menzes som mala 2.2. menzes nikde...tehu test po mesiaci negativny... 😅 no som z toho mimo...dr. nic nevidel zatial...to som bola na usg 19.3. ako som pisala vyssie...sliznica vysoka- ze bud som tehu alebo pred kramami...tak neviem...

macikjm
27. bře 2010

tiez ma pobolieva v podbrusku ako pred kramami, ale zatial nic... 😅

latvia
27. bře 2010

na usg by este nemalo byt nic vidiet, kebyze ten styk bol uspesny...ale pozitivita testu by tam uz mala byt 😕

titulienka
28. bře 2010

ahojte ....
tak ja som bola tiez na krvny test hcg a moje vysledky su taketo :
15DPO - 990 jed
18DPO - 3980 jed.
na usg idem az 9.4 a dovtedy asi osediviem 😀 ...lebo podla hodnot hcg je ich tam asi viac ako jedno babo 😅
co sa tyka priznakov nemam absolutne ziadne...ani zle, ani prsia nebolia, ani nezvraciam....vobec nic nic nic 🙂

latvia
28. bře 2010

titu 😀 jejda, tebe kebyze sa narodia dvojicky tak mate doma veselo 😉

linette
28. bře 2010

tak vcera o polnoci som zasa citila mrchu ale uz sa pridali a krize a uz som vedela, ze dojde.. a tak sa aj stalo.. dosla a s krcami.. tak som zaspala az o pol siedmej rano podla noveho casu .. dovtedy som skuvinala od bolesti kym zabere liek 😠 😠
baby drzim vam palce 😉 🙂

latvia
28. bře 2010

linette, nevadi, o par tyzdnov nech si tu zas! 😉

macikjm
28. bře 2010

baby...aj ja hlasim kramose...dostala som dnes vecer...sa vytesujem z toho... odlozime prichod surodenca pre ninku na neskor...takze testy neklamali...rozmyslam o anti... 🤐
vsetkym ktore babulko chcete, drzim palce, nech vam to vyjde...je to nadherne obdobie...takze ja si idem nadalej zatial uzivat jedno dietatko...
ale inak nebolo mi vsetko jedno...uz som aj pomaly zacinala verit ze som tehu...vcera rano mi bolo dokonca zle...tocila sa mi hlava....nauzea k tomu...no mala som dost... 😀

beruska31
29. bře 2010

ahoj lenka81-uz ve stredu jsem musela jit na kontrolu ,kvuli castejsim bolestem v podbrisku .delal mi ultrazvuk a na nem videl furt stejny nalez ,takze slo videt ze se tehotenstvi neposouva ku predu ale stoji na stejnym bode jako v pondeli a shodou okolnosti tam byli i vysledky s krve ikdyz tam měli byt az v patek a to se taky nejak moc nezvedlo z 210 na 257,takze bylo rozhodnuto-nevivijejici se tehu.nastestí mi nabidnul nasledujici:do pondelka doma a uvidime co bude ,muze to odejit samo,tak uvidi jak si stim vase telo poradí.druhy den ve ctvrtek jsem zacala slabe krvacet a kazdy den se to postupne zesilovalo ze zacatku jsem mela stredni bolesti v podbrisku ,ale nakonec ustaly .myslim ze jsem měla velmi dobry prubeh potratu -ikdyz nevim jestli uz to mam teda za sebou -měla sem o samovolnych potratech jine predstavy-tak cekam co mi dneska doktor rekne ,teda jestli uz to mam za sebou nebo ne -doufam ,ze nebudu muset jit do nemocnice.prubeh toho krvaceni bych mohla prirovnat takove silnejsí menstruaci -mate nekdo podobny pripad?a muzete mi nekdo napsat jak dlouho jste krvaceli po potrate -tehu 4 tydny po oplození?mam uz za sebou 2.potrat ,pred dvemi lety mi mimi umrelo ve 12 tydnu a ted takhle brzo ,snad do tretice ,ale mam dva kluky 13 a 8 tak jsem stastna za ně.

beruska31
29. bře 2010

ikdyz srdicko boli i pres to,ze deti mam.poradne jsem se vybrecela a zivot musi jit dal.jen mam strach do budoucna ,aby se mi to nestalo zase.doktori se k tomu stavi jako ze pririda si to tak zaridila ,ale kdyz uz mate za sebou dva potraty po dvou letech za sebou,tak si rikate co kdyz to neni priroda ,ale něco jineho...nevim co si o tom mam myslet a premyslim co bych mohla udelat proto,aby se to uz nestalo..

lenkka81
29. bře 2010

Ahoj beruska...je mi to moc moc luto... ☹ ☹ ☹ teraz som už aj ja vyplašená...viem ze to nemozem nijako ovplivnit a musím sa spoliehat na to ze to bude ok, aj ked sa mi to nepíse lahko... ☹ ☹ a strach mam aj ja stale...drzkaj sa zotavuj sa a bud silná

jess3
29. bře 2010

Ahojky holky,tak jsem byla 22.3 ještě na posledním Hcg a měla jsem naměřenou hodnotu 24.326ml,ve středu 24.3 jsem byla odjednaná na UTZ dle PM jsem měla být v 6+2 ale dle UTZ jsem v 6+4 krásně nám bušilo srdíčko 🙂 🙂
Takže by jsem všem chtěla napsat,ať se nebojí,mě také hcg nestoupalo nějakou převratnou rychlostí,ale zatím je vše v pořádku,takže všem moc držím palečky🙂

latvia
29. bře 2010

berus.....priroda? no neviem, mozno, ale asi najprv by som sla na poriadne vysetrenie, nech mam istotu ci je vsetko ok.....spytaj sa svojho gyn, ci ti robil vysetrenie na STD, casto tieto potraty robia prave vselijake tiche pliagy infekcne, o ktorych nemusis vediet.....asi by som poprosila gyn nech mi urobi vsetky mozne vysetrenia ci si ok, a az potom by som to zvalila na prirodu.....drzim palce nech si skoro fit !

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru