Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

pampeliska1
27. únor 2012

@misule88 jen jsem nakoukla do tématu a chtěla jsem ti napsat, že hcg 168 může být naprosto v pořádku! Vždyť jsi psala, že ms bys měla dostat 1.3., tzn., že jsi tak 4.tt, ne?
http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54 - ve 4.tt by hodnota měla být 5-426, takže nic není ztraceno..
No a kdyby se to nepodařilo teď, tak se to podaří jindy 😉 Hlavně když to nebude mimoděložní.

misule88
27. únor 2012

@pampeliska1 moc děkuji za utechu,nevim proc z ust doktorky vse vypada hrozive...byla jsem na odberu hcg 15.2 to bylo 55 , pak 17.2 to bylo 73 a dnes 168......rikala ze uz by to meli byt hodnoty pres 1000...tak proto ta obava ☹

misule88
27. únor 2012

@val1 ahoj tak dnes bylo hcg jen 168 tak jdu ve stredu znova-zarazi je,ze to stoupa takhle pomalu...tak aby to nebylo mimodelozni

pampeliska1
27. únor 2012

@misule88 aha, tak to je pravda, že by to mohlo růst rychlej, když už ti hcg tolikrát brali... Který DPO jsi byla toho 15.2.?
Právě proto, abych se nemusela takto zbytečně stresovat jsem si test dělala až nějakých 10 dní po vynechané ms, abych měla jistotu 😅

dadenka1
27. únor 2012

@misule88 podľa mňa to vôbec nie sú hrozivé hladiny.. hcg má stúpať každý druhý deň dvojnásobne.. a ty to tak máš.. ja som mala mimomaternicové tehotenstvo a hcg bolo týždeň stále rovnaké... bola som v 7tt a hcg bolo 900.. a každý druhý deň to bolo okolo 900, stúpalo to len minimálne...

misule88
27. únor 2012

@pampeliska1 to mas pravdu-priste uz se nebudu takhle stresovat...jsem na tuto hrozna co je DPO?posledni ms jsem mea 3.2 😀 a 14 my vysli jasne 2 carky na testu 🙂 to jsem ale posuk,co 🙂

misule88
27. únor 2012

@dadenka1 dekuji ale doktorce se to nezda,ze prej by mela byt hladina uz pres 1000 a ja ji mam takhle nizkou... a ted ve stredu jdu zas...me z toho klepne-a mam i priznaky tehu ted me tri dny bolej prsa,spatne o zaludku-ale bez zvraceni,naladovost a motani hlavy....melas to taky pri tom mimodeloznim?dekuji

pampeliska1
27. únor 2012

@misule88 tak na jednu stranu se ti nedivím, žes byla nedočkavá 🙂 Já jsem taky byla, ale zase jsem chtěla mít jistotu 🙂
DPO je den po ovulaci.. Tý jo, tak to ti teda brzo vyšla čárka, pokud ti ms začala 3.2. 😲 😉

pampeliska1
27. únor 2012

@misule88 třeba žádné příště nebude, ještě bych neházela flintu do žita 😉 Hlavně to nesmíš moc řešit (vím, že se mi to lehko řekne), protože tomu stejně nijak nepomůžeš. Jestli se má mimi udržet, tak se udrží 😉

Stejně ale nechápu, kdy jsi mohla otěhotnět, když jsi teprve 3.2. dostala ms 😕 😅

misule88
27. únor 2012

@pampeliska1 spali jsme s manzelem spolu 9.2 a nekdy kolem 11.2 jsem mela ovu

alenka83
27. únor 2012

@misule88 POdle mě jsi otěhotněla krátce před ms, která pak přišla, je divné, že jsi měla rovnou //, ale je pravda, že HCG stoupá opravdu hoooodně pomalu, což je divné a možná nejvíc podobné mimo. Měla jsem tytéž obavy, to prostě člověku nedá, ale já měla opačný problém. HCG vysoké a na ultrazvuku nic, ale za další 2 dny se pak už ukázala minidutinka (3mm). POčkej ještě na kontrolní HCG a pak uvidíš. Držím palce, aby to bylo dobrý! Drž se.

pampeliska1
27. únor 2012

@misule88 a 15.2. jsi už šla na krev? To se ještě snad hcg ani nemohlo tvořit... 😲
Co ti říkala dr., že jsi přišla tak brzo? 😅

val1
27. únor 2012

@misule88 tak to je dobrý, testila jsi brzo a hcg 168 v den, kdy menstruaci vlastně očekáváš je ok....uvidíš, že další hcg bude jednou takové.
Klid, pohoda, je to ok 🙂 .
DPO-den po oplodnění...Každý má jinak dlouhý cyklus a i ovulaci...Někdo to má 6 DC, někdo až 20 DC. Takže pak je to 30 DC u každého jiné....Fakt bych byla v klidu, uvidíš, že to bude dobré.
Jen prostě hooodně brzo plašíme a testujeme a stresujeme se a ničemu tím nepomůžeme... 😉 .
Drž se, bude to ok 😵 .

alenka83
27. únor 2012

no holky, kdyby nebylo hcg v krvi, neměla by // na testu, tudíž si myslím, že to ms nebyla jako taková a v tý době už putovalo vajíčko. Je přeci nemožné mít jiank uprostřed normálního cyklu jak // a tím pádem HCG v krvi. Myslím, že jestli tam bylo 15.tého, tak 27. tého by bylo tudíž už opravdu dost velké a na utz by bylo i něco vidět...

misule88
27. únor 2012

@pampeliska1 smala se,a divila se,proc jsem si uz tak brzo delala test tak jsem ji zalhala ze mi to poradila segra-jelikoz jsem mela hnedavy vytok a dala mi prasky duphaston a acorutin-ten ale ted nemam vubec brat-to mi rekla dne 🙂 jak jsem uz psala JSEM POSUK 🙂

misule88
27. únor 2012

@alenka83 to je pravda-na utz je videt sliznice a napsala mi do zpravy....,,v děloze vysoke endometrium,kaudalne moznost kapkoviteho GV bez echa embria---------tak a moz chytra z toho nejsem 🙂
jooooo a hcg mam 186 a ne 168-upne jsem to popletla,ale ne ze by to nejak menilo situaci 🙂

pampeliska1
27. únor 2012

@misule88 znamená to, že sliznice je narostlá (což je dobře) a v kaudální (horní, pokud se nepletu) části dělohy nevylučuje možnost gestačního váčku 😉 Zatím samozřejmě bez srdeční čínnosti..
Tak uvidíš, třeba to fakt ještě klapne.. Hlavně nevěš hlavu - četla jsem, že snad až 60% těhotenství skončí v takto časném stádiu a pokud si žena neudělá test, tak o tom ani neví a neznamená to, že v dalším cyklu nemůže otěhotnět úspěšně 😉

alenka83
27. únor 2012

@misule88 vysoká sliznice je dobrá zpráva, to určitě, ale to nízké hcg je opravdu divné. No, každopádně uvidíš ve středu, až Ti zase vezme krev, o kolik se to posune výš a pak to jistě bude nějak řešit! 😉

misule88
27. únor 2012

díky holky-je fajn se nekomu s tema nervama vypovedet-kazdopadne dam ve stredu vedet jak jsem dopadla-jeste jedna otazka-muzou byt i pri mimodeloznim tehu priznaky-bolava prsa, naladovost,nevolnost?

bambi2
27. únor 2012

@misule88 nemala si utekat tak skoro k dr. najlepsie je v tom 7- 8 tyzdni a mala by si pokoj... 😉

bambi2
27. únor 2012

@misule88 myslim, ze pri mimomat. by ta bolel vajecnik... alebo, keby nebolo v zltkovom vaku vobec nic videt tak by to mohlo byt mimomat....

alenka83
27. únor 2012

@misule88 ano, jsou prý příznaky naprosto totožné jako u normálního těhotenství. Vajíčník by Tě bolel, ale zřejmě až když už by to prasklo, nemusí ale bolet. Jinak jsem názoru jít k dr tak nějak rozumně kolem 6tt, ale chápu, že ta nedočkavost je velká🙂 Jsem zvědavá, co napíšeš ve středu a budu do té doby držet pěsti, aby to bylo dobrý 😉

misule88
27. únor 2012

@alenka83 dekuji moc -určitě napisu-ted jdu žehlit at mam jine myslenky 🙂

dadenka1
27. únor 2012

@misule88 Ja som mala normálny menzes a potom týždeň po menzese som si našla // testovala som, lebo som sa cítila divno... a lebo som mala poovulkové teploty napriek tomu, že som bola krátko po menzese.. ja som bola v 7tt a moje tehu príznaky boli len veľké prsia.. nič ma nebolelo, nič mi nebolo, bola som šťastná prešťastná tehuľka.. doki najskôr potvrdil intrauterinnú graviditu ale na kontrole ďalšej urobil UTZ a ten nesedel... naša bodka bola nie v maternici ale na vaječníku.. a kontrolný hcg to potvrdil.. Držím silno palčeky, aby to bolo bezproblémové tehotenstvo s krásnym koncom..

megy
27. únor 2012

@misule88 tak já ti mohu říct, že má hladina hcg 10 DPO byla 33 jednotek, v den očekávané ms to bylo 81 cca 14 DPO, týden a něco na to přes 6 tisíc 😉 takže bych to s tou hladinou neviděla tak špatně. 😉 podívej se na mě? končím 33 týden

alenka83
27. únor 2012

@megy Jukni ale na data, kdy byla krev odebírána, to opravdu nesedí a mělo by to růst stejně jako u Tebe... 😕

misule88
28. únor 2012

@megy tak to moc gratuluji-jsem zvedava jak to vsechno dopadne,kazdopadne budu informovat .-)

misule88
28. únor 2012

@alenka83 zitra jdu na hcg a 1.3. mam ocekavanou menstruaci-tak uvidime jake bude to hcg 🙂

misule88
28. únor 2012

dnes odpo me zacalo pichat a rejpat na prave strane v podbrisku-tam mam strach co to je ☹

alenka83
28. únor 2012

@misule88 kdyby se Ti cokoliv nezdálo, jeď na pohotovost! Za to nic nedáš a lepší kontrola než něco zanedbat🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru