• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hladina hcg

13. března 2017 
ahojte dievcata chodila som si sem citat vase pribehy a dam vam radu nigdy nestracajte nadej moje hcg 10,5 bola 176 a dnes mam 890 snazily sme sa o babo 4roky
15. kvě 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte babule. mám hcg 0,10-0,20, kojím ale tabletky neberiem, predtým som od šestonedelia mrchu mala a teraz mi mešká... :sweat_smile: môže to znamenať tehu???
18. kvě 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik106 néé, to je negativní, takový "hcg" by snad naměřili i chlapovi :sweat_smile: , neboj nic (prozatím). Za týden může být vše jinak :grinning:
18. kvě 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik106 ahoj, mne doktor povedal, že 0,5 je ešte negatívne, neboj, to je OK :wink:
18. kvě 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana
@chalim ďakujem,mám 2 baby a s láskou by som brala aj 3 bábo,ale je to trošku teraz divoké, lebo 22.5. mám štátnice a v júli sa sťahujeme...
18. kvě 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik106 tak hodně štěstí ke státnicím a bezproblémové přestěhování :wink: Snad to mimčo přijde až bude ten správný čas. Ale tohohle hcg se opravdu neboj, s tím chlapem jsem si nedělala legraci, negativnější už to být nemůže. Ale samozřejmě pokud kojíš, tak cykly nejsou a nebudou pravidelné, takže nikdo neříká, že nemůžeš počít dneska nebo že nejsi těhotná 3 dny.
18. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana ďakujem. prajem pekný deň :wink:
18. kvě 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky strašně moc toužím po miminku...byla jsem na odběr HCG z krve a měla jsem ho 2.0 (10DPO)a ta paní v laborce hnusně odvětila je to negativníííí :frowning2: ja se upřimně v tom nevyznám ...je to cca 3 dny zpět...dneska mě pobolívá v podbříšku,dopoledne lehké špinění,které se do večera stratilo a ted jsem s toho uplně na nervy!!
18. kvě 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dan.ka myslim , ze do 10 je stale negativ..
23. kvě 2012 ve 22:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.....tak co nějaká nová těhuu?ja byla ve čtvrtek na gynde a mudr mi rekla,ze v nedeli budu mit ovulaci....tak jsme s tatkou ,,pracovali,, na Markétce :slight_smile: a prej když to nevyjde tak jdu pristi mesíc na nakou hormonalni injekci aby jsme sli tehu naproti...v unoru jsem byla mimodeložne tehotna...tak nam to snad tedko vyjde...mejte se krasne a dam pak vedet :slight_smile:
12. čer 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dan.ka ahoj,jak ti to dopadlo,jestli se muzu zeptat?
17. čer 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misule88 Ahoj no minulý měsíc to nevyšlo..ted už ano :slight_smile: máme // čárky na testíku :slight_smile:
17. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dan.ka no tak to je super...no ja to dnes mela-mam dostat a zatim nic ,,tuk tuk tuk ,, :grinning: jsem po mimodeloznim....29.2. mi brali pravej vejcovod,a ted jsem byla na gynde,a rekla mi ze mam ovulaci na prave strane,ale ze i tak ty spermijky muzo prez ten levy vejcovod doplout az k tem pravym vajíčkum :slight_smile:
tak nam to snad taky vyjde :slight_smile:
a kdy ty jdes na nejakou kontrolu k mudr?
19. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misule88 joooo a jeste ke vsemu me boli prsa,a i v podbrisku,a jsem malatna....a zveda se mi zaludek...ale nezvracim...bojim se,ze si to jen vsugerovavam :frowning2:
19. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misule88 Já to taky měla dnes dostat :grinning: a mrcha nepřišla a testíky i digitální jsou pozitivnííííí
19. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misule88 Nee mimisek tam určo je :slight_smile: mám uplně samé příznaky jako ty :slight_smile:
19. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dan.ka ahoj,ja si dnes delala ten digi test a je tam - :frowning2: ale porad jsem to nedostala,tak ani nevim kdy jit k mudr...když jsem čekala Jeníka (dnes 5 let ) tak už jsem mela od mudr fotku z utz a kdyz jsem si pak delala test tak byl porad negativni.....a u toho mimodelozniho jsem mela testu asi 10 a vsechny byli pozitivni,tak já nevim
20. čer 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si zitra zajdu za mudr a domluvim se s ni,co a jak dal
20. čer 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak jsem to dnes dostala...no nic tak pristi mesic budu zas doufat :grinning:
21. čer 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dan.ka ahojki, ake digitalne testiky? ja som zhanala u nas v ziline, ale mne povedali, ze take sa ani nevyrabaju.. :confounded: :confounded: akej je to znacky? dakujem :sweat_smile:
24. čer 2012 v 06:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin Ahoj ten test se jmenuje CLEARBLUE :slight_smile: existuje :slight_smile: u nás stál 200kč :slight_smile:
24. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin ahoj ja som tiez zo Ziliny a ten digitalny som videla v lekarni v Miragi...tam si nebola?
24. čer 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin aj ja som zo ZA :slight_smile: v lekárni pri pošte 1 mi pani ponúkla asi 4 druhy :wink:
24. čer 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@solinkarka este nie, dakujem.. myslim tehu digitalny..
24. čer 2012 v 10:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 pri ktorej poste, alebo skor trochu blizsie v ktorej casti mesta( nie som priamo zo ziliny, trochu kusocek, tak preto)..dakujem....avsak ja som myslela digitalny tehu, lebo na masarycke mi povedali v lekarni, ze taky ani nevyrabaju..
24. čer 2012 v 10:01  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin existuje clearblue digi test :slight_smile: Prepac, zle som si precitala, mne tam ponúkli digitálny teplomer :sweat_smile: ale v každej lepšej lekárni by ho mali mat, skús ešte v Tesco hypaci v lekárni :wink:
Pošta 1 je pri bývalom kine centrum, kedysi tam bola Devin banka, oproti je OTP banka s tam je celkom dobrá leksren :slight_smile:
24. čer 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fifitko25 ano, viem, pri oproti je urad prace...mrknem tam dnes,pripadne zajtra tam... :slight_smile:.(alebo to bol kino usvit?) alebo tam, kde je jazykova? no nic, prejdem sa..dakujem
25. čer 2012 v 01:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin kino Centrum tam je, je to smerom na Marianske námestie, reklamu maju svetelnu ublikanu - ta lekaren :wink:
25. čer 2012 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte kocky, mam otazku, ako dlho sa drzi hladina HCG po potrate v tele?
25. čer 2012 v 10:04  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvolsiinylogin ahoj, tá hladina po ukončení tehotenstva začne hneď rapídne klesať a negatívne to je zhruba pár dní potom, závisí od toho aké bolo hcg v tehotenstve vysoké. Samozrejme dlhšie bude trvať kým klesne napríklad z 5000 na nulu než napríklad z 300 na nulu.
25. čer 2012 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek