Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

silvia371
25. čer 2012

@zvolsiinylogin mne klesalo skoro mesiac....kyretaz mi robili v 10 tt

zvolsiinylogin
25. čer 2012

@silvia371 to mi je luto, ja som mala zamlknuty, zatial bez kyretaze... 😢

ematko29
25. čer 2012

ak sa môžem spytať prečo zatial bez kyretáže?

ematko29
25. čer 2012

ak sa môžem spytať prečo zatial bez kyretáže?

@zvolsiinylogin

zvolsiinylogin
25. čer 2012

@ematko29 bola som u neho, nedoniesla som plodik a on s urcitostou nevedel povedat, ci plod alebo zrazenina...na utz nic nevidel poslal ma domov

ematko29
25. čer 2012

@zvolsiinylogin asi si sa vyčistila sama zrejme?

zvolsiinylogin
25. čer 2012

@ematko29 asi hej, len mam take spinenie, treti den, neviem, ci sa telo docistuje, alebo to mam este z dufiku miesto menstruacie..neviem, pockam tyzden a zbehnem za dokim..

misule88
4. črc 2012

ahoj děvčata,ja jdu zitra k mudr pro injekci na povzbuzeni ovulace...tak snad se nam to mimi už konečně podaří zplodit.......tak mi držte palce...pak urcite napisu 🙂

misule88
4. črc 2012

@zvolsiinylogin jak jsi dopadla ?

zvolsiinylogin
4. črc 2012

@misule88 nijako, len tento mesiac ovulka nebola, teraz som 3 DC....takze nic z toho vsetkeho... ☹ ☹ mozno tento cyklus bude uspesnejsi..

misule88
5. črc 2012

@zvolsiinylogin v to doufám i já....tak ti budu drzet palecky....me kazdej rikal,ze po 6 nedeli( v unoru jsem mela mimodeložni tehu ) to jde pak samo a ejhle....je cervenec a tehu porad nejsem 😀 tak uvidime...nechame se prekvapit

misule88
5. črc 2012

tak jsem dnes byla u mudr....a ovulaci mam opet na prave strane -tam ale nemam vejcovod....tak uvidime zas az pristi mesic ☹

misule88
9. črc 2012

holky.....ahoj...ctela jsem se zeptat jestli mate nektera zkusenoosti s IVF.....zajimalo by me,jestli jak to probiha a zda se to plati...dekuji

sheronka
11. črc 2012

Ahojte kocky. Rada by som si nechala od vas poradit. Som po ivf. Na 9.den od transferu som mala hcg 32. Dnes na 14.den od transferu mam hcg 400. Myslite ze je to ok? Sestricka mi vravela ze je to super.

rory_g
11. črc 2012

@sheronka vypůjčeno od @dadenka111 - kolik jsi DPO? 19? 😉

sheronka
11. črc 2012

@rory_g Tak s PK som 19 den. Mohlo by to hcg byt aj vyssie, ale som rada ze tak pekne stuplo. Budem verit sestricke v CAR. Nic ine mi neostava 🙂

rory_g
11. črc 2012

@sheronka máš ho ideální 😵 TĚHULKO 😀

sheronka
11. črc 2012

@rory_g Tak na tvoj sa nechytam ani zdaleka 😀

darazv
11. črc 2012

@sheronka hcg je na vybornu gratulujem 😉

darazv
11. črc 2012

@misule88 mna 1ivf stálo dokopy 20 000kč,, plus lieky cca tisic,,

rory_g
11. črc 2012

@sheronka ono je to u každého jinak 😉

dadenka111
11. črc 2012

@sheronka kraaasa, tak uz na plne hrdlo GRATULUJEEEEM s takym peknym hcg. vela zdravicka Matka - chcela som povedat Maťka. 😀 ale oboje sa hodiiii

sheronka
11. črc 2012

@maja89 Dobrý deň. Môžem sa opýtať či ste mali pri IVF aj predlženú kultiváciu? Ďakujem za odpoveď.

maja89
11. črc 2012

@sheronka Zdravím, ano, připlatili jsme si ji a rozhodně nelitujeme, povedlo se nám otěhotnět na poprvé 🙂

sheronka
11. črc 2012

@maja89 A môžem sa opýtať aké ste mali hcg na 14 deň od ET?

misule88
11. črc 2012

@sheronka no tak to gratuluji,jelikož je asi k čemu......možna i dvojita gratulace

maja89
12. črc 2012

@sheronka Tak to ti teď bohužel přesně neřeknu, měla jsem to někde napsané, ale nemůžu to najít ☹ Ale stoupalo dost pomalu, mysleli jsme že se chytilo jen jedno, ale ejhle, čekáme dvě princezny. Sestřičky říkaly, že hlavní je že roste 🙂 Takže tichá gratulace 😉

tinushka13
12. črc 2012

Ja som mala na 18 DPO hodnotu HCG 3014 a to sa lekárka tvárila dosť prekvapene, že aká pekná hodnota.. a ja zároveň s ňou , keď mi kamoška povedala, že to môžem mať mnohopočetné tehu.. 😀 😀 😀 Keďže na UTZ nebolo ešte nič vidieť.. 😀

misule88
12. črc 2012

@sheronka muzu se zeptat? platila jsi to ivf? mě to asi taky ceka ☹

sheronka
12. črc 2012

@misule88 Celé IVF ma vyšlo na 1400 eur

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru