• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hladina hcg

11. prosince 2017 
@linee on mi rikal ze tam mam bublinku a kolem toho takovy krouzek co myslis
12. únor 2015 ve 12:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka zavisi opravdu kdy si otěhotněla. Pokud v pulce cyklu, tak je to malo. Pokud později, co jak pises je realne, tak to muze byt ok. Opravdu se nestresuj, jinak se do 15 hod. zblaznis. Nemuzes to ovlivnit a uvidíš po 15 hod. Opravdu uz nezkoumej, krev ukaze:slight_smile:
12. únor 2015 ve 12:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linee oka moc dekuji ze me zamestnavate tim ze mi napisete jinak se zblaznim :D
12. únor 2015 ve 12:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linee jeste mi rikal ze slizn.mam 7,8 a ze u tehotnych je nejak 10.tak taky nevim
12. únor 2015 ve 12:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linee a ta bublinka?ted si me dostala,mam pochybnosti
12. únor 2015 ve 12:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka pochybnosti mas uz jak si sem zacala psat:slight_smile: Opravdu si počkej, do 3 tady vymyslis 250 variant a pak se tak zblázníš, ze ani nebudes vnimat, co ti reknou. Dite uci trpelivosti. Opravdu počkej, treti hodina je tady raz-dva a uvidíš. Hlavne klid!:slight_smile:
12. únor 2015 ve 13:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. únor 2015 ve 13:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud videl 22mm embryo neni mozne abys mela hcg 32
12. únor 2015 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokonce asi prisla ms ;(
12. únor 2015 ve 13:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka Pockej na ty vysledky, stejne s tim v tehle fazi nic neudelas, drzim pesti.
12. únor 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky odesloto asi zam.tehu tak uz tehu nejsem hcg 12 klesla odejde to s ms nebo se streba rikal pristi tyden na kon.jestli vse odeslo ;(
12. únor 2015 ve 14:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka Je dobre, ze se nejspis vycistis sama, to se muzete zacit zase snazit, ja jsem to tak aspon mela. Priste to bude lepsi.
12. únor 2015 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka to je mi lito:(( priste se povede
12. únor 2015 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo sama tak snad to vyjde priste ale nechapu co se pokazilo,jo i ms je to pujde samo.uz jsem se politovala tak ted hodne sil do dalsiho snazeni.
12. únor 2015 ve 14:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka asi nebylo uplne ok a lepsi kdyz je to takto na zacatku nez dele
12. únor 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana asi jo asi to slo ted nez pak a bylo by pozde.mas pravdu uz mi to bylo divne ze testy nesilili :(no ale budem pokracovat :slight_smile:
12. únor 2015 v 15:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninikry a jak se to tobe stalo tak si pak potom otehotnila kdy nebo ste se snazily po tom?
12. únor 2015 v 15:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka ma se to stalo po pred druhym synem .....mela jsem pozitivni testy ,ale slably:( na vycisteni nebyla a snazili jsem nebyla snazili jsme se normalne. dal.....pokud bysis nedelala test ani nevis-proste bys to brala jako zpozdena ms
12. únor 2015 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka otehotnela jsem asi za 4 mesice
12. únor 2015 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eloana jo to je pravda tak doufam ze se zadari priste a jednou ten test bude krasne silit :slight_smile:
12. únor 2015 v 15:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se bere jako zamlkle nebo biochemicke?
12. únor 2015 v 15:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka podle me spis biochemicke...ale presne nevim-ja to svoje brala jako biochemicke
12. únor 2015 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka to je skoda:( toto se bere jako biochemicke a jak to odejde samo,nemusite na nic cekat a zacit se zase snazit.Moc ti preji at to priste vyjde!
12. únor 2015 v 17:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@linee takze nemusim cekat az skonci ms muzem na to jit jak bude ovu,jak to odeslo tak jsem byla asi v patym tydnu ze?
12. únor 2015 v 19:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka kdyz to takto odejde samo,tak se muzete zacit snazit opet v dalsim cyklu u dalsi ovu.Tyden po vynechani je 5 tt za predpokladu,ze ovu je v pulce cyklu.Ty si myslim,ze psala,ze ovu byla 19 dc myslim.Takze by to na utz odpovidalo o tyden min.
13. únor 2015 v 07:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2018 (19. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka ahoj, me se neco podobneho stalo loni v zari, test nesilil a ja zacla silet. Vubec jsem nevedela, ze se neco takoveho muze stat. Zacla jsem krvacet, tak jsem letela na pohotovost a tam mi rekli no je to pryc, bud te rada, ze muzete otehotnet. Muzu ti rict, ze presne za 14dni na to jsem zase oteohtnela :slight_smile: vlastne den, kdy jsem zacla krvacet - je den odkdy si pocitam zacatek meho ted tehotenstvi :slight_smile:je to trochu paradox. takze behem jednoho mesice jsem byla dvakrat tehotna :slight_smile: hlavne na nic necekejte, je dulezity teda, aby jsi se vycistila sama a doporucuji ti zajit si pak k doktorovi nekdy za 10dni, kdy se bude bilizit ovulace, doktorka ti ji potvrdi a pak na to muzete znova skocit :slight_smile:
13. únor 2015 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anna159 ahoj jo odejde to samo neboj budeme se snazit :slight_smile:pry jsem nekde cetla ze po biochemickem tehu se rychleji otehotni ale neni to podlozeno ale cetla jsem hodne dizkusi a plno zen psalo ze byli zase tehotne jako ty tak aspon pozitivni zprava :slight_smile:kdyby se tentokrat zadarilo tak urcite pujdu pozdeji k dr.at zas nejsem zklamana a ovu vim kdy mam ,mam vzdy ten hlen a pocitam si to :slight_smile: tak se pak snazime :slight_smile:at uz je po ms :slight_smile:
13. únor 2015 ve 13:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka ja mela biochenmicke dvakrat.....poprve pred druhym ditetem...v cervnu a v zari jsem otehotnela ......a podruhe pred tretim ... v kvetnu a otehotnela jsem hned v cervnu.........
13. únor 2015 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka u tretiho to bylo zpusobenno narkozou...otehotnela jsem s druhy den jsem byla na operaci....,takze asi tim...no a hned v cervnu jsem znovu otehotnela a je z toho treti mimco:slight_smile:
13. únor 2015 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svlocka jasne,pokud si ovulaci poznas, ja to nikdy nesledovala, ale pani doktorka mi ukazala na ultrazvuku prave ten nejvyssi folikul, z kteryho by mohlo byt mimco a to se stalo, takze jsem malou videla jeste pred tim nez byla oplodnena hihi :sunglasses: a je taky dobry si dojit k dotkorce, koukne, jestli jsi se fakt vycistila...pak bych sla az tak v 7tt. to uz ti ukaze i srdicko, nema smysl chodit tak brzo.
13. únor 2015 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek