Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

melandry09
27. říj 2015

@vrk: dekuju asik to udelam. Ma dr mijen rekla zenatehu testynemambratohled zemuzou byt falesne pozitivni. Ale 6krat falesny? To se mi nezda. A nemam toskym probrat. Manzelmi rika at senestresuju ze to bude dobry ale nechape ten můj strach

sebestovahanka
27. říj 2015

@vrk no toho se právě bojím :( toto byl můj 1. odběr ve čtvrtek jdu na další....

vrk
27. říj 2015

@sebestovahanka a boli te neco nekde? Nebo nekrvacis? Drzim pesti at je vse ok

vrk
27. říj 2015

@melandry09 tak dej pak vedet

linee
27. říj 2015

@melandry09 hcg se bere jako negativni do 50 jednotek, resp. do 50 nelze ještě rici, ze se jedna o tehotenstvi. pokud si delas 10-kovy test, tak bude pozitivni. Muze to byt ovlivneno i leky. Za dva dny bys mela test zopakovat a uvidi se, jak stoupa hladina.

linee
27. říj 2015

@sebestovahanka na něco jsem dnes narazila, tak posilam, snad te to malinko uklidni🙂
http://www.emimino.cz/diskuse/hcg-2000-v-deloze...
Drzim palce!

melandry09
27. říj 2015

Ahojik tak u doktorky maji az do pondelka dovcu, tak jsem si zasla na kontrolni odber sama do laborky a na vysledek musim pockat do ct. Zitra je svatek. Furt si rikam ze bude vse oka... Mam ovulaci pozdedi.

vrk
27. říj 2015

@melandry09 urcite bude. Jen byl prvni odber proste brzy po otehotneni ;)

merlita
27. říj 2015

Ahoj holky, tak první ultrazvuk nám dopadl dobře. Miminko je v pořádku a už mu bije srdíčko 🙂.

zuhra
27. říj 2015

@merlita no vidíš!!!!! My taky OK, jen se mi ten utz moc nezdal, podle me by mel byt citronek dal. No raději neguglit. A gratuluju!!!

merlita
27. říj 2015

@zuhra : Taky mooooc gratuluji a fakt negoogli, to člověka vždycky jen rozhodí. Jo a jinak mám teda taky neschopenku, zatím na 6 týdnů, že bych se pak ještě mohla ve druhém trimestru vrátit do práce, kdybych se cítila dobře. Teď mám být v klidu, odpočívat a vyhýbat se virózám... no a mě zrovna začalo škrábat v krku..

zuhra
27. říj 2015

@merlita ja taky, klidový rezim i zakaz sexu. A pokaslavam, zrovna mam čaj s citronem🙂

merlita
27. říj 2015

Zakaz sexu asi nemáme, ale jsme oba tak opatrní, že jsme si ten "zákaz" naordinovali raději sami... Alespoň dokud nebudeme na konci 1. trimestru 🙂. Tak vidíš, jsme na tom podobně, já jsme si taky uvařila čaj, ovázala krk a zalezla pod peřinu 🙂.

vrk
27. říj 2015

@merlita gratuluji k srdicku

sebestovahanka
27. říj 2015

@vrk neboli me nic, jen dnes ráno a pres den trošku spinim

vrk
28. říj 2015

@sebestovahanka tak utikej na pohotovost!! Neni to sranda. Nechci te strasit, ale mohl by ti prasknout vejcovod pokud jde o mimodelozni anebo uz uvidi tehu v deloze;). Fakt jdi

julca12
28. říj 2015

Ahoj Holky. Prosím Vám o radu. Nevím přesně kdy mívám ovulaci. Ale poslední Ms jsem měla 16.9. 2015 a už mám 14 dní meškání. Už jsem si dělala tak 5 testů a všechny negativní. V pondělí jsme byla u dr a ta mi řekla že to nevypadá, když jsou testy negativní. Dělala mi uzv a říkala že nic nevidí, že jen na vaječníku je malinkatá cystička a že ta možná brání že Ms ještě nedorazila ale víc mi k tomu neřekla.. ani jsem se jí nezaptala jestli se to nějak samo odplaví nebo jestli se to nějak bude řešit. sestřička mi píchla vyvolávačku a vzala pro jistotu krev a když jsem jí opoledne volala tak mi řekla že v krvi HCG je, ale jen málo, že se z toho nedá usoudit, jestli jsem těhotná nebo ne, tak mám přijít za týden zase na krev. Ale přijde mi divný, že už mám takhle hodně spoždění a nic není vidět na testech,... Počítám spíše s tím že to bude negativní, abych pak nebyla zklamaná. Už jedno dítě máme Holčičku a je jí 16měsíců. A teď jsme se s manželem domlouvali, že půjdeme do druhého miminka.. tak jsem si říkala že kdyby se to povedlo hned na poprvý, jako u prvního 🙂 děkuji za odpovědi nebo za vaše názory

vrk
29. říj 2015

@julca12 pokud mas testy stale negativni, myslim, ze to tehu nebude..mozna biochemicke

melandry09
29. říj 2015

Tak jdu od doktorky, hodnotu hcgmi nechtela ani rict. Ze je to negativni. Nedala jsem se. A hcg sem mela 68. A to je 12den PO. 3dny pred bylo 12 tak si myslim ze je to oka nemyslite?

ledovakralovna
29. říj 2015

@melandry09 Tezko rict, nezbyva ti nic jineho nez cekat, muze to byt ok i nemusi.... Od toho mas doktorku... Kdy ti bude brat znovu krev? Ono kazdy ma tu hodnotu HCG jinak, treba ja mela v dobe co ty 68, tak ja 169- a tehulkovani nakonec bylo zamlkle..takze na zavery je stale brzy.....

melandry09
29. říj 2015

@ ledovakralovna:Rikala mi at jduna krev az za tydennebo nejlip za dva. Ze je strasne brzy. Ze mam vlastne jen 2 dny zpozdeni. Mam za sebou take jedno zamlkle ale to mi hcg klesalo a ne stoupalo

ledovakralovna
29. říj 2015

@melandry09 Me u zamlkleho stoupalo, prave ze pomalu ale stoupalo... Ale na zavery je fakt brzy, to jestli mas dva dny zpozdeni, tak tos byla u dotkorky zbytecne brzo 😲 .... Ja uz jsem v tomhle ted tak poucena, ze bych sla k doktorovi nejdrive se 14 dny zpozdeni a mozna dyl 🙂.. Tak drzim palce a drz se! 🙂

melandry09
29. říj 2015

@ledovakralovna: no ja musela zjistit jestli nahodou nejsem tehu kvuli testum na ledviny. Tehotenstvi mi zkreslilo vysledky proto jsem tam sla. Ted pockam ten tyden a uvidime. Snazim se myslet pozitivne ale je to tezke. Jsem doma na neschopence a jak se nudim tak mi to furt srotuje v hlave. Dekuji za podporu a snad se dockame dobreho konce vsechny co se snazime.

ledovakralovna
29. říj 2015

@melandry09 Urcite to dobre dopadne! Drzim mooooooc palecky a pak urcite dej vedet! TFUJ, TFUJ! ♥ ♥ ♥ S TIM SROTOVANIM to znam, proto uz nakupuju na Vanoce 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melandry09
29. říj 2015

@ledovakralovna: dekuji a urcite napisu jak jsem dopadla. No ja teda asi zacnu vanocnim uklidem 😀

vrk
29. říj 2015

@melandry09 ano je to ukazkova hodnota. Ob dva dny se ma zdvojnasobit. A byla jsi na krvi ted sama? Posli foto testu

vrk
29. říj 2015

@sebestovahanka dej vedet co dnes odber krve

sebestovahanka
29. říj 2015

@vrk máš IP zprávu 🙂

melandry09
29. říj 2015

Posilam fotku. Dole je ze soboty a nahore bez popisky je ze vcerejska rano. Na krev mam jit az pristi stredu.

vrk
29. říj 2015

@melandry09 super!! To bude dobry. Tady moje fotka z prvniho tehu. Taky jsem na to prisl brzy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru