• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hladina hcg

16. listopadu 2016 
@vrk: dekuju asik to udelam. Ma dr mijen rekla zenatehu testynemambratohled zemuzou byt falesne pozitivni. Ale 6krat falesny? To se mi nezda. A nemam toskym probrat. Manzelmi rika at senestresuju ze to bude dobry ale nechape ten můj strach
27. říj 2015 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrk no toho se právě bojím :( toto byl můj 1. odběr ve čtvrtek jdu na další....
27. říj 2015 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sebestovahanka a boli te neco nekde? Nebo nekrvacis? Drzim pesti at je vse ok
27. říj 2015 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@melandry09 tak dej pak vedet
27. říj 2015 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@melandry09 hcg se bere jako negativni do 50 jednotek, resp. do 50 nelze ještě rici, ze se jedna o tehotenstvi. pokud si delas 10-kovy test, tak bude pozitivni. Muze to byt ovlivneno i leky. Za dva dny bys mela test zopakovat a uvidi se, jak stoupa hladina.
27. říj 2015 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sebestovahanka na něco jsem dnes narazila, tak posilam, snad te to malinko uklidni:slight_smile:
http://www.emimino.cz/diskuse/hcg-2000-v-deloze-nic-141882/
Drzim palce!
27. říj 2015 ve 13:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojik tak u doktorky maji az do pondelka dovcu, tak jsem si zasla na kontrolni odber sama do laborky a na vysledek musim pockat do ct. Zitra je svatek. Furt si rikam ze bude vse oka... Mam ovulaci pozdedi.
27. říj 2015 ve 14:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@melandry09 urcite bude. Jen byl prvni odber proste brzy po otehotneni ;)
27. říj 2015 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak první ultrazvuk nám dopadl dobře. Miminko je v pořádku a už mu bije srdíčko :slight_smile:.
27. říj 2015 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@merlita no vidíš!!!!! My taky OK, jen se mi ten utz moc nezdal, podle me by mel byt citronek dal. No raději neguglit. A gratuluju!!!
27. říj 2015 v 19:39  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuhra : Taky mooooc gratuluji a fakt negoogli, to člověka vždycky jen rozhodí. Jo a jinak mám teda taky neschopenku, zatím na 6 týdnů, že bych se pak ještě mohla ve druhém trimestru vrátit do práce, kdybych se cítila dobře. Teď mám být v klidu, odpočívat a vyhýbat se virózám... no a mě zrovna začalo škrábat v krku..
27. říj 2015 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@merlita ja taky, klidový rezim i zakaz sexu. A pokaslavam, zrovna mam čaj s citronem:slight_smile:
27. říj 2015 v 19:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Zakaz sexu asi nemáme, ale jsme oba tak opatrní, že jsme si ten "zákaz" naordinovali raději sami... Alespoň dokud nebudeme na konci 1. trimestru :slight_smile:. Tak vidíš, jsme na tom podobně, já jsme si taky uvařila čaj, ovázala krk a zalezla pod peřinu :slight_smile:.
27. říj 2015 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@merlita gratuluji k srdicku
27. říj 2015 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vrk neboli me nic, jen dnes ráno a pres den trošku spinim
27. říj 2015 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sebestovahanka tak utikej na pohotovost!! Neni to sranda. Nechci te strasit, ale mohl by ti prasknout vejcovod pokud jde o mimodelozni anebo uz uvidi tehu v deloze;). Fakt jdi
28. říj 2015 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky. Prosím Vám o radu. Nevím přesně kdy mívám ovulaci. Ale poslední Ms jsem měla 16.9. 2015 a už mám 14 dní meškání. Už jsem si dělala tak 5 testů a všechny negativní. V pondělí jsme byla u dr a ta mi řekla že to nevypadá, když jsou testy negativní. Dělala mi uzv a říkala že nic nevidí, že jen na vaječníku je malinkatá cystička a že ta možná brání že Ms ještě nedorazila ale víc mi k tomu neřekla.. ani jsem se jí nezaptala jestli se to nějak samo odplaví nebo jestli se to nějak bude řešit. sestřička mi píchla vyvolávačku a vzala pro jistotu krev a když jsem jí opoledne volala tak mi řekla že v krvi HCG je, ale jen málo, že se z toho nedá usoudit, jestli jsem těhotná nebo ne, tak mám přijít za týden zase na krev. Ale přijde mi divný, že už mám takhle hodně spoždění a nic není vidět na testech,... Počítám spíše s tím že to bude negativní, abych pak nebyla zklamaná. Už jedno dítě máme Holčičku a je jí 16měsíců. A teď jsme se s manželem domlouvali, že půjdeme do druhého miminka.. tak jsem si říkala že kdyby se to povedlo hned na poprvý, jako u prvního :slight_smile: děkuji za odpovědi nebo za vaše názory
28. říj 2015 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@julca12 pokud mas testy stale negativni, myslim, ze to tehu nebude..mozna biochemicke
29. říj 2015 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jdu od doktorky, hodnotu hcgmi nechtela ani rict. Ze je to negativni. Nedala jsem se. A hcg sem mela 68. A to je 12den PO. 3dny pred bylo 12 tak si myslim ze je to oka nemyslite?
29. říj 2015 v 09:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@melandry09 Tezko rict, nezbyva ti nic jineho nez cekat, muze to byt ok i nemusi.... Od toho mas doktorku... Kdy ti bude brat znovu krev? Ono kazdy ma tu hodnotu HCG jinak, treba ja mela v dobe co ty 68, tak ja 169- a tehulkovani nakonec bylo zamlkle..takze na zavery je stale brzy.....
29. říj 2015 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ ledovakralovna:Rikala mi at jduna krev az za tydennebo nejlip za dva. Ze je strasne brzy. Ze mam vlastne jen 2 dny zpozdeni. Mam za sebou take jedno zamlkle ale to mi hcg klesalo a ne stoupalo
29. říj 2015 v 09:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@melandry09 Me u zamlkleho stoupalo, prave ze pomalu ale stoupalo... Ale na zavery je fakt brzy, to jestli mas dva dny zpozdeni, tak tos byla u dotkorky zbytecne brzo :astonished: .... Ja uz jsem v tomhle ted tak poucena, ze bych sla k doktorovi nejdrive se 14 dny zpozdeni a mozna dyl :slight_smile:.. Tak drzim palce a drz se! :slight_smile:
29. říj 2015 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@ledovakralovna: no ja musela zjistit jestli nahodou nejsem tehu kvuli testum na ledviny. Tehotenstvi mi zkreslilo vysledky proto jsem tam sla. Ted pockam ten tyden a uvidime. Snazim se myslet pozitivne ale je to tezke. Jsem doma na neschopence a jak se nudim tak mi to furt srotuje v hlave. Dekuji za podporu a snad se dockame dobreho konce vsechny co se snazime.
29. říj 2015 v 10:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@melandry09 Urcite to dobre dopadne! Drzim mooooooc palecky a pak urcite dej vedet! TFUJ, TFUJ! :hearts: :hearts: :hearts: S TIM SROTOVANIM to znam, proto uz nakupuju na Vanoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2015 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ledovakralovna: dekuji a urcite napisu jak jsem dopadla. No ja teda asi zacnu vanocnim uklidem :grinning:
29. říj 2015 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@melandry09 ano je to ukazkova hodnota. Ob dva dny se ma zdvojnasobit. A byla jsi na krvi ted sama? Posli foto testu
29. říj 2015 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sebestovahanka dej vedet co dnes odber krve
29. říj 2015 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@vrk máš IP zprávu :slight_smile:
29. říj 2015 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Posilam fotku. Dole je ze soboty a nahore bez popisky je ze vcerejska rano. Na krev mam jit az pristi stredu.
29. říj 2015 ve 13:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@melandry09 super!! To bude dobry. Tady moje fotka z prvniho tehu. Taky jsem na to prisl brzy
29. říj 2015 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek