• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hladina hcg

16. listopadu 2016 
31. led v 16:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezamiminko myslim. Na zacatku nemuzes nic cekat, takhle rychle. Samozrejme ze se muze kykoliv cokolic stat, ale pokud tam je a roste, tak to vidim nadejne.
31. led v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Snad už tam 8.2 půjde vidět srdicko :slight_smile: @78marcela
31. led v 17:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezamiminko to nevim, ja mela srdicko v sedmem tydnu, ty jsi koukam uplne na zacatku..ale moc drzim pesti:wink:
31. led v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Děkuji moc. :slight_smile: snad je a bude vse v pořádku.
31. led v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
31. led v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Děkuji moc. Strasně se bojim. Mam nějaký vytok a občas bolesti.
31. led v 17:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezamiminko naprosto to chapu. Byt v klidu a setrit se je to jediny co muzes udelat
31. led v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela snad to bude v pořádku. :-*
31. led v 17:51  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobry den, potřebovala bych poradit. Dnes jsem byla na krvi a hcg bylo 7,5 15DPO. Mela jsem na prouzkouvych testech citlivosti 10 slabe čárky a na digitálním testu s citlivosti 25 + 1-2. Když mam tak málo v krvi tak by mi to ten digitální neukázal ne?
4. únor ve 20:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lmmm ale asi ukazal...pockala bych treba tyden a zopakovala test z krve. Zatim je hladina fakt nizka na nejake zavery
4. únor ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Já už svuj stres a strach nezvládám. Dostala jsem prasky na Udržení plodu. Jsem v 6tt a mam Stejne stále křeče v podbřišku. Zatím nekrvacim. :frowning2: prosim poraďte někdo.
9. únor v 16:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezamiminko uz jsi videla srdicko na utz? Beres utrogestan? Pokud jo, tak to muze byt i znej. Lehni a uklidni se. Prospi se a neboj. Timto ditko moc nepovzbudis
9. únor ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano, srdicko už doktor vidět ale nic mi n tomu neřekl. 22.2. Mam další kontrolu. Snažím se byt v klidu ale mam strach. Jsem v práci ale všichni mi pomáhají takže se nenamaham tolik. @vrkAano beru prášky utrogestan
10. únor v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezamiminko no tak vidis, to se nic nestane. Menstruacni bolesti v zacatcich tehu jsou normalni. Noo stress a jestli mas pochybnosti, tak zajdi k lekari driv
10. únor ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Snad bude vse v pořádku. Děkuji moc. Myslíš že ty křeče a bolesti mužou byt z tech prášku? @vrk
10. únor ve 20:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezamiminko jo nebo z nervu nebo z těhotenství; )
10. únor ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže se uklidnit protoze miminko je určíte v pořádku :slight_smile: @vrk
11. únor v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@acornika moc vas prosim o odpoved kdyz jsem mela v patek 82 a dneska 240 myslite si ze je vse v poradku,
ze to nebude mimodelozne,a zhruba jaky to je tyden?
1. bře ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ladkabery mysli pozitivně :blush: a bude!!:heart::heart::heart:
1. bře ve 20:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezamiminko prave ze mam strach
1. bře ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky vcera jsem byla na krvi zjistit hodnotu hcg po ivf mam 174 sestre se to zda malo a nam jit v patek znovu. Na ivf jsem byla 28.2. Takze tobje skoro 14 dni na tu hodnotu se mi to zda malo sestra rilala ze by mohlo jit o mimodelozni jenze nemam vejcovody ani jeden tak premejslim ze kdZ to je mimo. Kde mi to uteklo a kudy:frowning2:
15. bře v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Maminky ktery tyden to muze byt podle HCG 5587,8 IU
24. bře v 16:48  •  čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co myslíte? Hcg 24 U/l 3tt+5 je to nadějné?
12. dub ve 13:16  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (35. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@aknicul1 :slight_smile: vydrz vydrz. Zatim je to hodne nizke, zajdi si na krev treba v patek ;)
12. dub v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, mám dotaz.
V úterý mi odebírali krev na hcg, protože mám za dělohou volnou tekutinu a doktor mě vystrašil mimoděložním těhu.
Dnes jsem byla na kontrole a hcg bylo v úterý 401, 1.
Dnes mi doktor řekl, že vidí něco malého v děloze a má to 1, 1 mm. Myslíte si, že by to mohl být gestační váček? Řekl, že si není jistý, zda je to ono a mám přijít příští týden. :slight_smile:
28. dub ve 13:23  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@christinefilipkova hcg bylo tentokrát vyšší? Myslim ze by to mohl byt vacek. Kdy jsi mela posledni měsíčky,
28. dub ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezamiminko hcg by se mělopo 2 dnech zdvojnásobit a bylo by to tedy 802,2. Dělal ultrazvuk asi 10 minut a po chvilce něco našel, má to prý 1, 1mm .
No, poslední MS byla 17.března, ale k oplodnění došlo podle mě a doktora déle. Buď na konci března nebo 7. dubna. :slight_smile:
28. dub v 15:22  •  čeká miminko, termín má v lednu 2017 (38. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, 7. - 8. den po ovulaci jsem 2 dny hnědě špinila a doteď mi MS nepřišla - nyní jsem 45 DC. Týden po tom špinění jsem byla na gyndě, kde mi udělali krevní test (protože na domácím těhot. testu se mi do té doby pořád nic neukazovalo) a vyšlo HCG 2. Myslíte si, že by to mohlo být těhotenství? Téměř každý den od té ovulace mne lehce pobolívá v podbřišku a občas někde píchne. Ve dnech toho špinění jsem měla i slabě MS křeče.
29. dub v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky měla bych prosím dotaz.včera mi brali krev na HCG a vyšla mi hodnota 26,90 IU/l a dnes jsem byla na UTZ a v děloze je malinký gestační váček.jak se přepočítávají tyto jednotky?nebo jak je možné,že byl v děloze vidět gestační váček?tady dávám fotečky s UTZ.děkuji :slight_smile:
18. kvě ve 22:05  •  2 děti - čeká miminko, termín má v lednu 2017 (34. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek