Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

terezamiminko
31. led 2016

@78marcela myslíš?

78marcela
31. led 2016

@terezamiminko myslim. Na zacatku nemuzes nic cekat, takhle rychle. Samozrejme ze se muze kykoliv cokolic stat, ale pokud tam je a roste, tak to vidim nadejne.

terezamiminko
31. led 2016

Snad už tam 8.2 půjde vidět srdicko 🙂 @78marcela

78marcela
31. led 2016

@terezamiminko to nevim, ja mela srdicko v sedmem tydnu, ty jsi koukam uplne na zacatku..ale moc drzim pesti😉

terezamiminko
31. led 2016

@78marcela Děkuji moc. 🙂 snad je a bude vse v pořádku.

78marcela
31. led 2016

@terezamiminko urcite😉

terezamiminko
31. led 2016

@78marcela Děkuji moc. Strasně se bojim. Mam nějaký vytok a občas bolesti.

78marcela
31. led 2016

@terezamiminko naprosto to chapu. Byt v klidu a setrit se je to jediny co muzes udelat

terezamiminko
31. led 2016

@78marcela snad to bude v pořádku. :-*

lmmm
4. únor 2016

Dobry den, potřebovala bych poradit. Dnes jsem byla na krvi a hcg bylo 7,5 15DPO. Mela jsem na prouzkouvych testech citlivosti 10 slabe čárky a na digitálním testu s citlivosti 25 + 1-2. Když mam tak málo v krvi tak by mi to ten digitální neukázal ne?

vrk
4. únor 2016

@lmmm ale asi ukazal...pockala bych treba tyden a zopakovala test z krve. Zatim je hladina fakt nizka na nejake zavery

terezamiminko
9. únor 2016

Já už svuj stres a strach nezvládám. Dostala jsem prasky na Udržení plodu. Jsem v 6tt a mam Stejne stále křeče v podbřišku. Zatím nekrvacim. ☹ prosim poraďte někdo.

vrk
9. únor 2016

@terezamiminko uz jsi videla srdicko na utz? Beres utrogestan? Pokud jo, tak to muze byt i znej. Lehni a uklidni se. Prospi se a neboj. Timto ditko moc nepovzbudis

terezamiminko
10. únor 2016

Ano, srdicko už doktor vidět ale nic mi n tomu neřekl. 22.2. Mam další kontrolu. Snažím se byt v klidu ale mam strach. Jsem v práci ale všichni mi pomáhají takže se nenamaham tolik. @vrkaano beru prášky utrogestan

vrk
10. únor 2016

@terezamiminko no tak vidis, to se nic nestane. Menstruacni bolesti v zacatcich tehu jsou normalni. Noo stress a jestli mas pochybnosti, tak zajdi k lekari driv

terezamiminko
10. únor 2016

Snad bude vse v pořádku. Děkuji moc. Myslíš že ty křeče a bolesti mužou byt z tech prášku? @vrk

vrk
10. únor 2016

@terezamiminko jo nebo z nervu nebo z těhotenství; )

terezamiminko
11. únor 2016

Takže se uklidnit protoze miminko je určíte v pořádku 🙂 @vrk

ladkabery
1. bře 2016

@acornika moc vas prosim o odpoved kdyz jsem mela v patek 82 a dneska 240 myslite si ze je vse v poradku,
ze to nebude mimodelozne,a zhruba jaky to je tyden?

terezamiminko
1. bře 2016

@ladkabery mysli pozitivně 😊 a bude!!❤❤❤

ladkabery
1. bře 2016

@terezamiminko prave ze mam strach

romiky
15. bře 2016

Ahoj holky vcera jsem byla na krvi zjistit hodnotu hcg po ivf mam 174 sestre se to zda malo a nam jit v patek znovu. Na ivf jsem byla 28.2. Takze tobje skoro 14 dni na tu hodnotu se mi to zda malo sestra rilala ze by mohlo jit o mimodelozni jenze nemam vejcovody ani jeden tak premejslim ze kdZ to je mimo. Kde mi to uteklo a kudy☹

natty02
24. bře 2016

Maminky ktery tyden to muze byt podle HCG 5587,8 IU

aknicul1
12. dub 2016

Holky co myslíte? Hcg 24 U/l 3tt+5 je to nadějné?

vrk
12. dub 2016

@aknicul1 🙂 vydrz vydrz. Zatim je to hodne nizke, zajdi si na krev treba v patek ;)

christinefilipkova
28. dub 2016

Ahoj holky, mám dotaz.
V úterý mi odebírali krev na hcg, protože mám za dělohou volnou tekutinu a doktor mě vystrašil mimoděložním těhu.
Dnes jsem byla na kontrole a hcg bylo v úterý 401, 1.
Dnes mi doktor řekl, že vidí něco malého v děloze a má to 1, 1 mm. Myslíte si, že by to mohl být gestační váček? Řekl, že si není jistý, zda je to ono a mám přijít příští týden. 🙂

terezamiminko
28. dub 2016

@christinefilipkova hcg bylo tentokrát vyšší? Myslim ze by to mohl byt vacek. Kdy jsi mela posledni měsíčky,

christinefilipkova
28. dub 2016

@terezamiminko hcg by se mělopo 2 dnech zdvojnásobit a bylo by to tedy 802,2. Dělal ultrazvuk asi 10 minut a po chvilce něco našel, má to prý 1, 1mm .
No, poslední MS byla 17.března, ale k oplodnění došlo podle mě a doktora déle. Buď na konci března nebo 7. dubna. 🙂

bee20
29. dub 2016

Ahoj holky, 7. - 8. den po ovulaci jsem 2 dny hnědě špinila a doteď mi MS nepřišla - nyní jsem 45 DC. Týden po tom špinění jsem byla na gyndě, kde mi udělali krevní test (protože na domácím těhot. testu se mi do té doby pořád nic neukazovalo) a vyšlo HCG 2. Myslíte si, že by to mohlo být těhotenství? Téměř každý den od té ovulace mne lehce pobolívá v podbřišku a občas někde píchne. Ve dnech toho špinění jsem měla i slabě MS křeče.

juliemichal
18. kvě 2016

Ahojky holky měla bych prosím dotaz.včera mi brali krev na HCG a vyšla mi hodnota 26,90 IU/l a dnes jsem byla na UTZ a v děloze je malinký gestační váček.jak se přepočítávají tyto jednotky?nebo jak je možné,že byl v děloze vidět gestační váček?tady dávám fotečky s UTZ.děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru