Hladina hcg

denousek
7. kvě 2007

AHOJ HOLCINY NEVIM ZDA to tu uz bylo probirane ale mam maly problemek a musim zalozit nove tema jelikoz po celodennim hledani na netu nejsem o mocchytrejsi...30.4. (40DC) jsem byla na krvi jelikoz mi doma vysel pozitivni tehotensky test,ahladina hcg byla 237 ale doktor jeste na vnitrnim UZV nic nevidel.2.5.(tj.45DC) mi vzal krev znova a hcg bylo 527...a tak si me pozval na UZV na 10.5.ale hladina hcg se mi zda ze se nejak zasekla ptz na tehu testech uz to nejak nesili jen je to cim dal driv na testu videt hned po 10vterinach po namoceni do moci ale jen slabe a plne je to videt tak za 3-5min...dr mi rekl ze je to asi na zacatku tak vas prosim o nazory a zkusenosti kolikaty DC jste meli kolik HCG a pri jake hodnote hcg bylo neco videt na UZV mockrat vam dekuji verim ze mi odepisete pa ☹

svlocka
12. únor 2015

@eloana zkusela ale carka byla vic videt vecer a rano slabsi tak nevim co si mam myslet :(

eloana
12. únor 2015

@svlocka to jeste nic neznamena-ja mela carky silnejsi vzdy z odpoledni moce nez z rani....takze napr-v pondeli odpoledne byl trosku silnejsi nez v utery rano,ale zas v utery odpoledne byl silnejsi nez v pondeli odpoledne....pockej na tu krev ta rozhodne

svlocka
12. únor 2015

@eloana no prave cekat to je to nejhorsi.

eloana
12. únor 2015

@svlocka ja vim:(( a kdy to mam byt hotove?

linee
12. únor 2015

@svlocka na tehotensky test se neupinej, z krve je to jasne. Pockej na druhy výsledek a musí to stoupit, resp. se co 24-48 hodin zdvojnásobit. Moc drzim palce. Jinak s tou hodnotou spadas podle mne sem 21 dní- 35 dní (5 týdnů)
18 - 7,340, takze opravdu zavisi, o kolik ti to poroste. Na utz je videt az od 1000.

svlocka
12. únor 2015

No zitra ale pry by mohli byt i dnes okolo druhe divej tu je ten test nahore ze vcera vecer dole z rana :(

linee
12. únor 2015

@svlocka ja to foto nejak vidim:(

svlocka
12. únor 2015

@linee ja nevim mam i strach ze neporozte ze 32 je malo ale tu bublinku tam mam v dutine cca 2mm.tak nevim :(

eloana
12. únor 2015

@svlocka to tam neco pri HCG 32 videl? me pri 324 delali a videli tam cosi ,co nemohli rict co je.....jinak utz vidi cca kdyz je hcg kolem 1000

svlocka
12. únor 2015

@linee nejak vidis?jak?

eloana
12. únor 2015

@svlocka ja carky vidim....slabe....ale zalezi kdy jsi otehotnela, ale ten utz je tedy zvlastni....

svlocka
12. únor 2015

@eloana jo je to zvlastni nechapu no jsem uz ztoho zmatena.

linee
12. únor 2015

@svlocka opravdu se na tt neupinej a počkej na výsledky z krve. Ten test muze byt ovlivnen tim, ze si vice pila, kdy si to presne delala tak. Opravdu počkej na výsledky. Ale je zajimave, ze pri tak nizke hodnote něco na utz zaznamenal. Opravdu vyckej...
Jinak opravdu zalezi kdy si otěhotněla a z tech hodnot, co někdo sem vlozil je zrejme, ze minimalni hodnota pro 5tt je 18, ty mas 32. Opravdu počkej na výsledky z krve a budes vedet vic. Samotna hodnota ještě zatím nic neznamena, dulezite je, jak to bude stoupat, takze se nestresuj do te doby, nez to nebudes vedet🙂
Mozna i poroste jak ma, mimi to dozene a budes na sebe nastvana, ze si mohla byt vice v klidu. V této chvili vice pro mimi udelat nemuzes. Ted je to na jeho/jeji strane zabojovat🙂

svlocka
12. únor 2015

@linee nebo se spletli to ho taky napadlo ale pak rekl ze to je asi blbost

eloana
12. únor 2015

@linee
@svlocka me prave pri hodnote 364 rekl,ze tam neco je,ale nedokaze rict na 100% ze je to v deloze,ze to neni jeste ohranicene..... proto se utz dela od 1000Hcg drive tam neni nic videt

svlocka
12. únor 2015

@linee 5tt 18 a ja mam 32 jak to mam chapat?ani nevim v kterem jsem :(

eloana
12. únor 2015

@svlocka 14 dní- 28 dní (4 týdny)
3 - 426 rozmezi 3-426......takze se tam vejdes-zalezi kdy jsi otehotnela a jak ti stoupa hcg v krvi , kazda to mame trosku jinak...pockej na krev a uvidis.....pokud stoupne jen trosku nebo nestoupne nebo naopak klesne je neco spatne

svlocka
12. únor 2015

@eloana kdyz ta hodnota stopne kdy mi rekne v kterem jsem?nevis?

eloana
12. únor 2015

@svlocka jeste musi stoupnout dostatecne... tydny se pocitaji dle posledni menstruace...a pak dle utz....az to dokazde zmerit

eloana
12. únor 2015

@svlocka jsou 3 moznosti.....bud tehotenstvi zaniklo , nebo jsi otehotnela nekdy pred tydnem......nebo kamaradka byla po iui(inseminace ) a tehotenssky test ji to ukazal az po mesici....i v gennetu na to koukali .....tehotenstvi odpovidalo te iui ale ji proste hcg rostlo pomalu.....

linee
12. únor 2015

@svlocka pokud si tyden od vynechane MS, tak se to zatím pocita jako 5tt (pocita se to od poslední ms), proto tyto tabulky.
Az tam zavoláš a reknou ti hodnotu, zeptej se jich ještě jednou na tu minulou hodnotu (predpokladam, ze budes volat ke svému dr.). Drzim palce!

svlocka
12. únor 2015

@eloana iui nemam posledni ms jsem mela 9.1.trvala 6 dni pak v pulce cyklu teda 16den to bylo 24.1jsem mela ovu a ted mela prijd 6.2a nic ted bude 7den co mam zpozdeni?tak kdybych otehotnila pred tydnem tak to hcg byapsi sedelo ne?nevim jak si to mam zpocitat.

svlocka
12. únor 2015

@linee jo okolo treti hodiny tam jdu mam to v miste tak mi rekne co a jak.jinak kdyby nebyla nestoupla tak do nemocnice.

linee
12. únor 2015

@svlocka to je otázka. U tak nizke hodnoty hcg je otazne, zda by to neodeslo jako biochemicke tehu. Ale počkej na výsledky, mohou dopadnout i dobře, takze bych ted nedělala ještě nejake zavery🙂

eloana
12. únor 2015

@svlocka pocita se to furt od posledni ms, at jsi otehotnela na zacatku cyklu v pulce nebo na konci.......pokud jsi treba otehotnela pred tydnem hcg by sedelo...pokud v pulce je to celkem malo....

eloana
12. únor 2015

@svlocka ja treba otehotnela 10 den cyklu.......tyden pred ms jsem mela takove carky jake mas na testu......v den vynechani byla carka temer jako kontrolni hcg 364
ale mohla jsi otehotnet na konci cyklu....to musis vedet ty kdy to je realne,ze jsi otehotnela ...pokud spolu nespite kazdy den🙂

svlocka
12. únor 2015

My jsme meli den pred ovu a pak ne,tak mozna jsem otehotnila na konci pak by to mozna sedelo ta hl.hcg no uvidime

eloana
12. únor 2015

@svlocka jsne...vim do 15 daleko...ale clovek nic nenadela

svlocka
12. únor 2015

@eloana no prave 🙂divala jsem se na net tak bych mela byt v 5tydnu a embrio 2mm coz mam 2mm jen ta hladina me stve ale mozna to je v poho

linee
12. únor 2015

@svlocka počkej, on videl 2mm embryo nebo 2mm dutinku?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru