Holky, co myslíte, jsem těhotná?

ely14
6. pro 2016

Ahoj holky tak jsem se do toho nějak zamotala :/ snažíme se o druhý a MS mi chodí k poslednímu nebo prvnímu-nedorazila ale test dělaný 4.12 negativní.Od včera trochu špiním růžová krev....ale jen když se utřu na intimce není nic.Jinak mi je zle a cejtím hned když někde něco smrdí...prsa mě skoro nebolí to při prvním těhu mě bolely hodně...takže čekám jestli se rozjede MS nebo zkusím ještě test.Jinak mě bolí semtam podbříšek.

ely14
autor
6. pro 2016

Měla jste to tak některá taky? A byla jste těhu?
Doufám že to není opožděná ms :-/

andysebesta
6. pro 2016

Me to připadá spis na těhotenství.Prsa me taky bolela pekelné při prvním.Ani ze schodu jsem nemohla jít,aniž bych si je nedrzela😀.Pachy ani nemluvě.Ale u druhého a třetího už prsa téměř nebolela,ale pachy mi dávaly....A to spojení jsem nezažil a,ale spousta maminek tu píše,ze spinily při zahnizdovani vajíčka.Jestli na test není brzo?Budu držet pesticky,at se zadari.😉

michalena
6. pro 2016

ja se těším na první ale kdyby mi nevynechala ms tak ani nevím že sem těhu .... vubec žádné příznaky ... ani nic ,,, tak mnoho zdaru ... ať najdeš na testu ducha .. já měla miniaturního ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru