Holky, co myslíte? Jsem těhu?

lilien2
22. srp 2014

Ahoj holky,
před chvíli jsem si udělala test.Znázorňuje test skutečně, že bych mohla být těhu??? nemůžu tomu uvěřit.. Teprve tento měsíc poprvé jsme to zkusili, do očekáváné MS mi chybí ještě 4 dny.
Je možné, aby test ukazoval pozitivní a nebyla těhotná??? neberu žádné léky, jen chytré miminko a zinek s vápníkem a hořčíkem.
děkuji za názory

lenicka07
22. srp 2014

@lilien2 Je to sice brzo (no asi i záleží kdy byla ovulace), ale vypadá to na těhu. Asi takovou čárku jsem měla v den očekávané MS a bylo to těhotenství.

lenicka07
22. srp 2014

@lilien2 sice jsem ti asi včera psala že máš možná ovulační bolesti 😀 v jiné diskuzi, ale tohle fakt vypadá jako těhu. Tak jsem z toho jelen 😀

lilien2
autor
22. srp 2014

@lenicka07 my jsme se právě nějak zvlášť nesnažili, spíš jsme to jen zkusili, takže ani nevím kdy jsem měla OVU.. teď budu 4 dní jak na trní jestli MS přijde nebo ne 🙂 děkuji za odpověď 🙂

lenicka07
23. srp 2014

@lilien2 Tak ať ti to vyjde, držím palce!

tortojs
23. srp 2014

Pokud nepřijde MS tak je to jasný, bohužel hodně těhu to při MS vzdá. Držím pěstičky aby to vyšlo 🙂)

jarmulka
23. srp 2014

Podle mě jasné těhu !!!! Potichu gratuluji.... 🙂

arnettacek
23. srp 2014

Vypada to, ze ano... Tak drzim palce a gratuluji

smima
23. srp 2014

T.Ě.H.O.T.N.Á 😀 😀 😀 držím palce

majkylove
23. srp 2014

@lilien2 já mám takovýho ducha a mám 5 dní do ms a taky nevím,ale ty máš hezčího teda 🙂

lilien2
autor
23. srp 2014

@majkylove mě to přijde stejné 🙂 A jak jsi na tom Ty?? máš před MS, nebo už meškáš???

jarmulka
23. srp 2014

@majkylove těhůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů! 😀

majkyl
23. srp 2014

@lilien2
@jarmulka mám to teprve dostat ve st nebo ct prave tak sem z toho ještě taková nesva,moc tomu ještě nemůžu uverit

sulemina
23. srp 2014

ten test je jasně pozitivní 😉

lilien2
autor
24. srp 2014

Tak holky, jsem nevydržela a znova testovala a druhá čárka mnohem silnější.. Zítra bych to měla dostat, ale nesjpíš nedostanu...Nemůžu tomu uvěřit, jsem z toho mimo 🙂 Ale ještě jsem neměla čas nad tím přemýšlet.. Ale za chvíli jdu na noční, to se zas bude honit vše v hlavě..

lilien2
autor
24. srp 2014

@majkyl myslím si, že to máš taky jisté 🙂 už si znova testovala??

majkylove
24. srp 2014

@lilien2 ahooj,jj dnes ráno znovu a dnes nic,tak to byl včera teda solidní falešňák ☹((((((((( nechápu aj pěkně růžovej byl ☹

tortojs
24. srp 2014

Tak držím pěsti aby to bylo v pohodě. 🙂

tortojs
24. srp 2014

@lilien2 Tak držím pěsti aby to bylo v pohodě. 🙂

lencak80
25. srp 2014

@majkylove tak viditelného falešňáka jsem ještě nikdy neviděla...asi bych ještě chvíli počkala a pak to zkusila znovu... opravdu... tohle přece není možné, aby to nebylo těhu při tak jasně viditelné čárce!

majkylove
25. srp 2014

@lencak80 dnes taky nic,ja tomu fakt nerozumim ☹

lilien2
autor
26. srp 2014

@majkylove to je teda divné :(

majkylove
26. srp 2014

@lilien2 jsem z toho úplně nešťastná,nevím na co ty testy potom jsou ☹

lilien2
autor
26. srp 2014

@majkylove Ach jo :( Vydrž, ono se to podaří...Držím moc všechny palečky

majkylove
26. srp 2014

@lilien2 děkuju,nic jinýho nezbývá,ale už mě to zmáhá ☹ ty si hezky užívej těhu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru