Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Holky, co vy na to? Jsem těhotná? Poradí některá?

jitka2014
23. pro 2013

Ahoj holky, co myslíte, vypadá to na Vánoční dáreček? 🙂 je to 12 dnů od styku.. já tam prostě něco vidím, ale může to být proto, že to vidět chci 🙂
Děkuji!

lv
23. pro 2013

duch tam je, taky to vidím. zkus zítra z ranní moči.

dadushe
23. pro 2013

Noooo, já tam taky vidím malého ducha 😉 Zkus to zítra znova z ranní, jestli nebude trošku silnější, jinak bych to ještě pod stromem radši ještě neoznamovala 😎 ale nadějnééé 😀 Držím palec, dej vědět jak zítra!
@jitka2014

jitka2014
autor
23. pro 2013

🙂 pod stromeček by to bylo jen pro mě a pro přítele, spolu nad tím sedíme a vidíme to tam! :D však to znáte.. budeme rádi když se to potvrdí a když ne tak příště 🙂
Zkusím to tedy ještě ráno, děkuji a hezké prožití Vánočních svátků 🙂

pellullinka
23. pro 2013

Vidím ji jasně 🙂

leni78
23. pro 2013

Tohle není duch, ale jasně pozitivní test odpovídající 12 Dpo. 🙂🙂 Čárka je krásně široká a růžová natolik, že ji vidim na nezvetsene fotce. Gratuluji. 🙂

A pozor, ja jsem mrla vždy odpolední moč silnější, nez ranní. Rano jsem měla moči strašně moc, tak byla čárka slabší, než odpo. I několik dnů po sobě.

dehors
23. pro 2013

jj... vidím! i když já bych pochybovala, dokud by to nebylo průkaznější. 🤐

jitka2014
autor
23. pro 2013

Děkuji holky 🙂 zítra zkusím ještě jeden testík a po novém roce když tak k lékaři, není to moc brzy? Pokud by se to podařilo, tak by to bylo na první pokus :D

laurital
23. pro 2013

Já tam vidím ducha, který bude každým dnem sílit 🙂
Snad negratuluji předčasně!
@jitka2014 Nám se také obě dcery podařily na první pokus..

maice
23. pro 2013

Taky ho tam vidím...snad to bude vánoční mimís. Gratuluji a dej vědět, jak to dopadlo 🙂

jitka2014
autor
23. pro 2013

To jsem ráda holky, že to vidíme stejně 🙂 děkuji moc a určitě dám vědět 🙂
Pokud to dobře dopadne čeká nás zajímavý rok 2014 🙂 svatbu plánujeme už půl roku, je předpřipravená na květen a teď i miminko 🙂 krásné

jitka2014
autor
23. pro 2013

@laurital 🙂 to je hezké, gratuluji k holčičkám, ať jste zdraví

laurital
23. pro 2013

@jitka2014 Díky a ty dej vědět 🙂

verlis1
23. pro 2013

@jitka2014 je to tam gratuluji...ja to zjistila v patek 20.12. takze take mame vanocni prekvapeni 🙂

missuulle
23. pro 2013

@jitka2014 také to tam vidím a snad bude sílit a zítra přidáš další fotečku atd... :o) tak se měj krásně,krásné svátky a doufam že i my se k Vám brzo připojíme:o)

anushka111
23. pro 2013

Tak já před pěti lety také tohle viděla natestíku a dnes máme krásnou školkovou slečnu.Myslím že je na místě gratulace 😉

andryskam
24. pro 2013

@jitka2014 Je to tam, čárka jde krásně vidět 🙂 Takže gratuluji ke krásnému vánočnímu dárečku 😉

qitecek
24. pro 2013

Ja ji vidim 🙂 jestli chces videt jasneji primo pod stromecek, tak omez co nejvic tekutiny a pak zkus testovat jeste jednou, moc bude koncentrovanejsi jako ta ranni 🙂 a nejlepe ukazuje test od Dr.Maxe 🙂 Tohle vypada na stastne a vesele! Moc gratuluju!!!! 🙂

jitka2014
autor
24. pro 2013

Tak jsem si dělala druhý test dopoledne a nic tam není.. no uvidíme, dám tomu pár dní a zkusím znovu.
Děkuji holky a přeji krásné svátky 🙂

maice
24. pro 2013

Jednou se mi stalo,ze prosakla barva toho testovaciho prouzku...testuj dal,urcite to dobre dopadne.Vanoce,cas zazraku 🙂 Drzim pesti.

jitka2014
autor
6. led 2014

Holky, tak nic, menstruace dorazila na den přesně 🙂 chtěli bychom být na naší květnové svatbě už 3, tak dobře, že jsme začali dřív 🙂 přeji Vám pěkný den

Sem začni psát odpověď...

Odešli