• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holky, co vy na to? Jsem těhotná? Poradí některá?

6. ledna 2014 
Ahoj holky, co myslíte, vypadá to na Vánoční dáreček? :slight_smile: je to 12 dnů od styku.. já tam prostě něco vidím, ale může to být proto, že to vidět chci :slight_smile:
Děkuji!
23. pro 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
duch tam je, taky to vidím. zkus zítra z ranní moči.
23. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Noooo, já tam taky vidím malého ducha :wink: Zkus to zítra znova z ranní, jestli nebude trošku silnější, jinak bych to ještě pod stromem radši ještě neoznamovala :sunglasses: ale nadějnééé :grinning: Držím palec, dej vědět jak zítra!
@jitka2014
23. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: pod stromeček by to bylo jen pro mě a pro přítele, spolu nad tím sedíme a vidíme to tam! :D však to znáte.. budeme rádi když se to potvrdí a když ne tak příště :slight_smile:
Zkusím to tedy ještě ráno, děkuji a hezké prožití Vánočních svátků :slight_smile:
23. pro 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím ji jasně :slight_smile:
23. pro 2013 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tohle není duch, ale jasně pozitivní test odpovídající 12 Dpo. :slight_smile::slight_smile: Čárka je krásně široká a růžová natolik, že ji vidim na nezvetsene fotce. Gratuluji. :slight_smile:

A pozor, ja jsem mrla vždy odpolední moč silnější, nez ranní. Rano jsem měla moči strašně moc, tak byla čárka slabší, než odpo. I několik dnů po sobě.
23. pro 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
jj... vidím! i když já bych pochybovala, dokud by to nebylo průkaznější. :zipper_mouth:
23. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuji holky :slight_smile: zítra zkusím ještě jeden testík a po novém roce když tak k lékaři, není to moc brzy? Pokud by se to podařilo, tak by to bylo na první pokus :D
23. pro 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam vidím ducha, který bude každým dnem sílit :slight_smile:
Snad negratuluji předčasně!
@jitka2014 Nám se také obě dcery podařily na první pokus..
23. pro 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky ho tam vidím...snad to bude vánoční mimís. Gratuluji a dej vědět, jak to dopadlo :slight_smile:
23. pro 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem ráda holky, že to vidíme stejně :slight_smile: děkuji moc a určitě dám vědět :slight_smile:
Pokud to dobře dopadne čeká nás zajímavý rok 2014 :slight_smile: svatbu plánujeme už půl roku, je předpřipravená na květen a teď i miminko :slight_smile: krásné
23. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laurital :slight_smile: to je hezké, gratuluji k holčičkám, ať jste zdraví
23. pro 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka2014 Díky a ty dej vědět :slight_smile:
23. pro 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka2014 je to tam gratuluji...ja to zjistila v patek 20.12. takze take mame vanocni prekvapeni :slight_smile:
23. pro 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitka2014 také to tam vidím a snad bude sílit a zítra přidáš další fotečku atd... :o) tak se měj krásně,krásné svátky a doufam že i my se k Vám brzo připojíme:o)
23. pro 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já před pěti lety také tohle viděla natestíku a dnes máme krásnou školkovou slečnu.Myslím že je na místě gratulace :wink:
23. pro 2013 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitka2014 Je to tam, čárka jde krásně vidět :slight_smile: Takže gratuluji ke krásnému vánočnímu dárečku :wink:
24. pro 2013 v 01:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja ji vidim :slight_smile: jestli chces videt jasneji primo pod stromecek, tak omez co nejvic tekutiny a pak zkus testovat jeste jednou, moc bude koncentrovanejsi jako ta ranni :slight_smile: a nejlepe ukazuje test od Dr.Maxe :slight_smile: Tohle vypada na stastne a vesele! Moc gratuluju!!!! :slight_smile:
24. pro 2013 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak jsem si dělala druhý test dopoledne a nic tam není.. no uvidíme, dám tomu pár dní a zkusím znovu.
Děkuji holky a přeji krásné svátky :slight_smile:
24. pro 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednou se mi stalo,ze prosakla barva toho testovaciho prouzku...testuj dal,urcite to dobre dopadne.Vanoce,cas zazraku :slight_smile: Drzim pesti.
24. pro 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak nic, menstruace dorazila na den přesně :slight_smile: chtěli bychom být na naší květnové svatbě už 3, tak dobře, že jsme začali dřív :slight_smile: přeji Vám pěkný den
6. led 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek