Holky, vidíte něco?

terisek99
10. bře 2024

Ahoj
Holky vidíte něco jeden dělaný včera večer a nic tam nebylo ráno mi to nedalo a podívala jsem se ještě dneska ráno a našla jsem tam druhou pídí čárku která na foto nejde skoro vůbec vidět dneska dopoledne dělaný druhý stejný a druhá čárka jde vidět více, jeden 9dnech druhý po 10dnech ty dvě první fotky jsou ten druhý spodní test

lencaa11
10. bře 2024

@terisek99 zatím nic ..

rebe
10. bře 2024

Není vidět nic. Těch 10 dnů počítáš od zpoždění menstruace, nebo od předpokládaného oplodnění?

terisek99
autor
10. bře 2024

@rebe předpokládaného oplodnění, mam zhruba 3-4 dny do men
Vím jako takhle že je brzo , ale pobolivaji mě prsa chodím pořád čůrat, mam teplotu 37,5 pořád spím v podbřišku mě pořád bolí , v týdnu zkusím udělat znovu chtěla jsem je zkusit ještě před , já je právě tam vidím pouhým okem jako takle když se dívám na ně první je slabší druhý trosilinku vic
A právě to nejde moc na foto vidím tak uvidím další testy

whitechocolate
10. bře 2024

Ja tedy vidím slabě pozitivní, taky jsem to takto viditelné měla cca 10.den, zítra bude zase silnější, když jsem nebyla těhotná,nikdy jsem takovou slabou čárku neměla.

terisek99
autor
10. bře 2024

@whitechocolate já právě taky ne a to už jsem vyzkoušela hodně testu měla jsem úplně čistý těhotenský s jednou čárkou, včera večer jeden úplně slabý duch a dneska druhý víc viditelný já to právě vidím krásně a nemusím to tam zvlášť lovit jen na té fotce je to ještě slabší

whitechocolate
10. bře 2024

@terisek99
Já měla taky prvni příznaky od toho 10. dne, velká žízeň, pocit horka a kovovou pachuť, nevolnosti až mnohem později.

terisek99
autor
10. bře 2024
reeeza
10. bře 2024

Na spodním je pěkný doušek 🙂

snadmamina2018
10. bře 2024

@terisek99 testovala bych se až po vynechání MS, takhle budeš vědět stejně prd

rebe
10. bře 2024

I když k opoldnění dojde, je velké riziko, že to s menstruací odejde, proto je fakt pro tvůj vlastní klid lepší počkat na zpoždění a testovat až potom. Nicméně, na té poslední fotce duch vidět je. Držím palce!

rosalindamelinda
11. bře 2024

@snadmamina2018 naprosto souhlasím, testuje se v den očekávané ms nebo po vynechání ms 🙏

terisek99
autor
11. bře 2024

Dneska odpoledne dělaný mamatest

whitechocolate
11. bře 2024

@terisek99
A já věřím, že to vše bude jak má, máš výstavní test.

terisek99
autor
11. bře 2024

@whitechocolate děkuji ,

anna987
12. bře 2024

@terisek99 já jsem taky nevydržela a testovala jsem před menzes. A ano je to tam. ❤️

terisek99
autor
13. bře 2024

Holky potřebují poradit , vím že je to blbost ale pro svůj klid jsem zasla včera na gyndu taky se mi dělají cysty mam po operacích atd , vím že nejde nic vidět že je brzo , samozřejmě taky pan Doktor nic neviděl a že mam za dělohou nějakou tekutinu , a že to vypada na mimoděložní tak mi vzal testy z krve a pokud mi to nepotrvdi z krve že mi dá vyvolavacku , atd že ale včera večer vyšel test úplně červený dneska rano znovu a rekl mi že testy jsou negativní , potřebují je uklidnit je na vse brzo vím , ale mam z toho strach

lencaa11
13. bře 2024

@terisek99 jde vidět že HCG je v těle těhotenství to je ale teď je otázka zda bude v děloze či mimoděložní to vám test neřekne až lékař pořádně po vyšetření

terisek99
autor
13. bře 2024

@lencaa11 dobře , pan doktor řekl že testy jsou negativní, že a dneska jestli se to nepotrvdi z krve tak mě píchne vyvolavacku , ale radši asi počkám i když se to nepotrvdi , muj pan doktor už je starší a je zvláštní sestra otěhotněla přez telisko pan doktor jí řekl že ma mimo a v nemocnici ji rekli že je těhotná normálně teď ma Dominika, pul roku starého

kkacca
13. bře 2024

@terisek99 a proč chodis k takovýmu doktorovi, když se pak radši radis na MK?pockej na výsledky hcg a ty v patek zopakuj..

helen_h
13. bře 2024

@terisek99 A o kterých testech mluvil, že jsou negativní? Dělal vám papírkový, nebo už mluvil o HCG z krve??
Nemohla jste mít u něj včera přece úplně negativní test. A i kdyby to bylo mimoděložní, tak vyvolávačkou se to z těla opravdu nedostane, vůbec nechápu, co všechno dohromady popletl on nebo vy, je to dost podivný postup.
Má vůbec vnitřní ultrazvuk?

helen_h
13. bře 2024

A i kdyby přece jen HCG z krve vyšlo negativní tak vám hned píchat vyvolávačku, jestli jste tak 2 dni po vynechání, to se přece taky nedělá.

terisek99
autor
13. bře 2024

@helen_h já mám tak den ještě před men, tak dneska by to melo nejspíš melo přijít ale žádný bolestí nemám už je mývam silný bolestí tak týden před men

lencaa11
13. bře 2024

@terisek99 já bych nešla k vašemu lékaři ani zdarma radši bych zašla na gyndu třeba do nemocnice aby jste věděla víc ale je to vaše tělo ,vaše tehotenstvi

terisek99
autor
13. bře 2024

@lencaa11 já vím jedu tam teď jen pro ty výsledky když mi bral krev vyvolavacku si zatím píchnout nenechám

helen_h
13. bře 2024

A na výsledky raději i koukněte nebo si je třeba i vyfoťte. Držím palce, ať je vstřícnější

terisek99
autor
13. bře 2024

@helen_h děkuji moc

terisek99
autor
13. bře 2024

@helen_h dělám mi ultrazvuk oba , test mi nedělal on jen ty co já a říkal mi že jsou negativní tyhle co mam tady bral mi krev teď jedu na výsledky

terisek99
autor
13. bře 2024

@helen_h tyhle moje testy prý jsou negativni a bral mi jen krev a prohlidl ultrazvukem , a hned mě řekl že to vypadá na mimo , já tam sla hlavně pro svůj klid

snadmamina2018
13. bře 2024

@terisek99 já myslím, že ten doktor ani nepochopil co po něm vlastně chcete. Jít na gyndu den před očekávanou ms, aby Vám potvrdil těhotenství je prostě blbost. Nemůže nic vidět, nemůže Vám tedy říct jestli je vše v pořádku. Proto se prostě k tomu gynekologovi chodí až trochu dýl. Teď se budete zbytečně trápit s něčím co stejně nemůžete ovlivnit. Pokud je vše v pořádku, bude to v pořádku I bez Vašeho jančení. Tohle stejně nejde nijak urychlit. Já bych se snažila dát do klidu, nastavila si psychiku, že je určitě vše v pořádku a prostě čekala. Nic jiného Vám stejně nezbyde

helen_h
13. bře 2024

@terisek99 Pokud teprve teď očekáváte menses, tak nemůže na UZ vidět ani prosperující těhotenství, ani mimoděložní. Je to prostě ještě strašně maličké.
Uvidíte, jaká bude hodnota HCG z krve, dejte vědět. Na UZ jde něco vidět až od více než 1000 jednotek.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru