Slábnoucí test. Biochemické těhu?

nikolrub
20. srp 2023

Ahoj, v pátek odpoledne jsem si dělala test, protože jsem měla symptomy, bylo to 25DC a čárka byla silná. Včera jsem si dělala odpoledne test a byla tam opět druhá čárka, ovšem dnes ráno opět dělaný test, jeden den před MS a test spíše slabší než dva testy předtím, pravděpodobně asi biochemické že? Má někdo podobnou zkušenost? Jsem zklamaná, díky. 🙂 Vrchní test u první fotky dělaný dnes ráno, spodní včera odpoledne, druhá fotka pátek.

misha31
20. srp 2023

Ale ty nemuzes porovnavat jine druhy testu, to je absolutne nevypovidajici.
Biochemko jsem mela, opravdu se stava, ze carka slabne, ale musis mit fakt test jen jeden druh.
Pokud mas moznost, udelej ten stejny jako poprve a budes vedet

nikolrub
autor
20. srp 2023

@misha31 díky, zkusím pak teda ještě ten původní test. 🙂

misha31
20. srp 2023

@nikolrub urcite zkus, protoze toto muze byt normalni tehu. Ja mela treba na Mamatestu dalnice a pak nejaky Woman secret byl jen v polovicni intenzite - stejna citlivost

misha31
20. srp 2023

Jinak treba ja mela vzdy odpo silnejsi nez druhy den rano

nikolrub
autor
20. srp 2023

@misha31 mě teda hlavne vyděsil ten Dr. Max test, mylsela jsem si právě, že z té ranní moči bude silnější než ten z odpolední, protože tam je ta moč více zředěná. Tak odpoledne zkusím ještě ten ze čtvrtka a uvidíme no. Koupila jsem si i ten clearblue s ukazatelem týdnů ale přijde mi teď blbost ho vůbec dělat. 😃 Doufala jsem že den před MS už budu mít dálnici.😃🤗

misha31
20. srp 2023

@nikolrub clearblue zatim nema cenu, tehotna jsi, takze ti urcite ukaze + 1-2.
Rikase, ze tt by mel byt nejsilnejsi vzdy rano, ale u me to fakt bylo obracene, taky jsem se jeden den vydesila...ted uz jsem 18 tyden

misha31
20. srp 2023

@nikolrub ale jinak samozrejme jistota je krev, ja chodila jako samoplatce obden. U dvou tehotenstvi bylo jasne, ze to nevyjde, narust byl pomaly. Ale ted potreti to vyslo a narust jiz od zacatku ukazkovy

nikolrub
autor
20. srp 2023

@misha31 jee, tak to moc gratuluji🤗 já udělám dnes nebo zítra ještě ten jeden test, co mám doma a pak se na to asi už vykašlu, akorát mě to stresuje. Když MS přijde, tak hold přijde. 😃

misha31
20. srp 2023

@nikolrub tady jen takova informativni, ze nema cenu michat znacky - vsechny 4 byly delany tenkrat v 1 den ze stejne moci a vsechny maji citlivost 10 🤣

nikolrub
autor
20. srp 2023

@misha31 tybrdo no tak tady je ten rozdíl fakt obrovskej!😃 Já jsem je smíchala, protože v týdnu bydlím v rakousku a o víkendu jezdím do ČR. Takže tady stejný test nepořídím. Ale teda fakt bych nečekala, že ten rozdíl bude takový.😃 Ten malý modrý bez druhé čárky je Dr. Max?

misha31
20. srp 2023

@nikolrub to je nejaky Life light - take uplne naprd, ten me vzdy nastval, ze tam skoro nic nebylo

nikolrub
autor
20. srp 2023

@misha31 no to se ti vůbec nedivím. Tomuto se vyhýbat. 😆

nikolrub
autor
20. srp 2023

@misha31 tak mě to bohužel nevyšlo. Už je tam jen pidi duch🥺

misha31
21. srp 2023

@nikolrub to me mrzi :(

nikolrub
autor
21. srp 2023

@misha31 nedá se nic dělat 🤗

luciesofiealex
21. srp 2023

Mrzí mě to,já měla biochemické 2x během necelého půl roku,prosinec 2020 a duben 2021,pak jsem začala brát femibion a v prosinci 2021 jsem otěhotněla a mám téměř roční dceru😊 femibion si myslím že mi pomohl,ale určitě stačí i obyčejná kyselina listová, držím palce.

nikolrub
autor
21. srp 2023

@luciesofiealex děkuji, taky jsem si koupila, takže začnu brát a uvidíme.🤗 Snad to brzy zase klapne.

nikolrub
autor
22. srp 2023

Tak jsem si dnes udělala odpoledne znovu test, zajímalo mě jestli už bude test bez duchu a místo toho je stejný, jako v sobotu. Včera ale na testu skoro nic nebylo vidět. Tak jsem zvědavá, co z toho bude. Stalo se někomu něco podobného? Dnes jsem koukala že se test ze včera trochu vybarvil..

oveckaluky
22. srp 2023

Hele, já když čekala dvojčata (po předchozím potratu v 10.tt), byla jsem jak magor... cca deset dní jsem testovala každé ráno, abych se ujistila, že je všechno v pořádku. Ten desátý den byl test slaboučký, byl doma poslední, já nervozní jak prase čekala na vycházku (na PN), až si dojdu koupit nové testy... nechala jsem si v koupelně tu ranní moč a v ní udělala všechny tři, co v balení byly... a víš co? Každý byl jinak silný, a to bylo jedno balení. Takže radím - zkus na to teď nemyslet a vydržet. 🙂
Jo, dvojkám bude za týden 5 leta ten zmíněný test byl fakt slaboučký. 😉

nikolrub
autor
22. srp 2023

@oveckaluky díky za odpověď, za pár dnů zkusím ještě jeden test a pak si když tak zavolám na gynekologii, jinak ze mě fakt bude magor 😃

katerina_j
3. zář 2023

@nikolrub ahoj, jak jsi nakonec dopadla? Mam to teď úplně stejně 🙄

nikolrub
autor
4. zář 2023

@katerina_j ahoj, dva dny jsem misto carky mela uplne minimalniho ducha, ktereho jsem musela opravdu vykoukat. No tak jsem počítala s tim ze brzy prijde ms, no dva dny po tom dusiku jsem si udelala test, abych videla, jestli uz je snehobily a tam opet dve carky. Tak jsem si udelala testy jeste tri dny po sobe a carka silila, udělala jsem si clearblue a tam 3+. Takze zadne biochemko. Pristi tyden mam prvni kontrolu a pomale zacinaji nevolnosti. Drzim palce at to mas podobne!🤗

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru