Implantační bolesti - bodavá bolest v břiše?

verahronova
4. pro 2013

S pritelem zkousime miminko, meli jsme styk v den prvniho pozitivniho ovulacniho testu, nyni jsem 9 dpo a mam bolesti - prudke pichani, v prave. casti bricha, v rovine asi pupiku. Taktez mam posledni 4 dny problemy se spanim a budim se v noci s rukama puplne zmrtvelyma, nekdy to jde az do pazi. Meli jste nekdo stejne bolesti a byli tehotni?

terezapetrova
4. pro 2013

@verahronova ahojky, myslim, ze me potize, které trochu pominuly jsou dost podobne Tvym.Rovnez se snažíme o druhatko, mela jsem stejne bodave bolesti i když spise v podbrisku, dokonce jsem se nechala prohlidnout na gynekologii abych vedela, ze jsem v poradku když se snažíme o mimi - výsledek vse ok. "syndrom" zmrtvělých rukou v noci, rano jsem mela snad 14 dnu, velmi neprijemne a neobvykle, chápu, ze občas se to prihodi každému ale kazdou noc bez výjimky? A skutecne bolest stoupala az k loktum a trosku bojuji jen s mravencenim rukou i přes den. Nyní se to trochu zlepsuje. Jestli jsem tehu nevim, mrsku bych mela dostat o vikendu, teh testy zatím negativni. Jinak se stykem v době ovulace, měli jsme ho asi 24h po pozitivnim ovulačním sexu /i když ovulace u me není nikdy jednoznacna/ sex byl ale takovy "jako povinny" diky ovulaci a manzel ma pak problémy s ejakulaci. Tak dej vedet co je nového a drzim palce 🙂

andrusinka
5. pro 2013

Ahojky také zkousime mimi.Sex při OVU byl.Mám takovou pichavou bolest v břiše a bolí me prsa.13.12. to mám dostat tak nevím je to zatím týden po ovu a tak tomu moc nevěřím ze by nám to vyšlo 🙂 🙂 a takové stavy takhle rychle?Mate s tím někdo zkušenost?Jsem taková nafoukla jako když to mám dostat.

martirr
28. led 2015

@verahronova Ahoj byla jsi tedy těhotná nebo ne?

verahronova
autor
28. led 2015

Ne jeste nikdy jsem nebyla tehotna.

martirr
28. led 2015

@verahronova A jak dlouho se tedy snažíte?