• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

8. června 2016 
kat: no mně se teda asi zatím nepřetočil :angry:
17. srp 2007 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy- díky, dám příklad, styk v sobotu a ovu ve středu, je tady možnost otěhotnět?
17. srp 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, mě se přetočila od té doby, co jsem byla naposledy na kontrole asi třikrát :confounded: A třeba se ti přetočil, třeba to jen já vnímám tak, že je to nepříjemný pocit, když se celá točí...
17. srp 2007 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨holky, to musí být teda zážitek, když se prcek hejbe v děloze :grinning:
17. srp 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: no cítím takovej jakoby divnej tlak..co není kopání..ale nevim..přijde mi, že má furt hlavu na stejným místě jak v pondělí :confused:
17. srp 2007 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec..zdarec...jen na chvilku do oběda
....
17. srp 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sis, mě se přetočila včera večer a ještě nějak rychle. To byl humáč. Jeb, hnusný pocit-jak bys měla kopačák v břichu a někdo by sním točil a tlačil na něj, a najednou boule na opačné straně a prázdno na té původní... :angry:
17. srp 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall: zdáááááááááááááááááááár :grinning: taky bych brala nějakej oběd..zas mám hofnooo..jsem snídala tu pidi mini delisu :angry:
17. srp 2007 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě z prvního těhotenství si pamatuji.....jak se mi břicho natáhlo šíleným způsobem do šířky...nebo hrb na jedné straně..byla to sranda pozorovat.......a hlavně..když tě kopne okolo močáku...:o)))))))))))
17. srp 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis:...no to koukej se pořádně nadlábnout..zrovna ráno jsem studovala článek o tom, vědeckej článek......jak důležité jsou živiny pro mímo....že např. když strádá v těhotenství ....tak by bylo ok, kdyby strádalo i po narození..páč na nadbytek není zárodečně připraveno..:o))))))))))))))))....takže mazej do obchodu..:o)))))))))))))))))....podprsenky , minisukýnky..to jooooooooo....ale pořádně se najíst, aby se náhodou nezvětšily boky...to nééééééééé......o))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :grinning:
17. srp 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, co jsi to zas v noci prováděla? To jsi měřila jen v těch 3.30 nebo pak ještě podruhé? V kolik jsi šla nakonec spát?
17. srp 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, tak to moje Denča teda asi nestrádá :grinning:
17. srp 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , můžu se zeptat, zrovna se tady dohadujeme - dám příklad, styk v sobotu a ovu ve středu, je tady možnost otěhotnět?
17. srp 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po ovu asi 4 dny mě začaly strašně svědi bradavky, byly hrozně citlivé, po té začaly tlaky v podbřišku, to vše teď celkem ustalo a le začalo mě od včerejška píchat v zadech(nad zadkem)spíš na levé straně.
Ms má (ne)dorazit ve středu, myslíte že bych mohla být těhu?
Dík
17. srp 2007 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rossal: no mně na močáku přímo sedí..takže asi tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. srp 2007 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat:..ale v noci mi přišla v 3:30 sms....že je drahouš doma a dobrou.......tak jsem se pro jistotu změřila...a měla 36,9....v 4:45 se znovu vzbudila a měla 37...to si myslím, že je ok. a pravdivá teplota..co?......
17. srp 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marg, možný to je, ale jen za toho nejlepšího bílkovitého hlenu a i tak je ta pravděpodobnost malá :frowning2:

meggi, možné je všechno, ale 4DPO je na příznaky dost brzo.

holky, co furt máte s tím močákem??? :grinning: Já to ještě nezažila :sunglasses: Zatím :sweat_smile:
17. srp 2007 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
margrit: ...ne, spíš ne......to bys musela mít super hlena....aby spermošky přežili do 3-4 dny.......
17. srp 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: vole..gde bereš takový znalostííí? :grinning:
17. srp 2007 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall- ale tohle vypadá hodně dobře!!!!!!!!!
Katy díky , já myslela, že tak 2-3 dny před ovul je šance na otěh.
17. srp 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis:...no mě do něj kopala...jak divá..:o))....až jsem zrudla bolestí..:o))))...mažeš už pro to jídlo?..:o)
17. srp 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, jj, to bude dobrá teplota. Hezká jen tak mimochodem :wink: Ale řekněmě si, že je to určitě z toho, jak ses večer nasrala :grinning:
17. srp 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis: ty katy ještě neznáš???....jsem už několikrát říkala..ta má takovejch znalostí, že by byla se schopná i sama porodit císařem..:o)))))))))))))))))))
17. srp 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy:...:o))))))))))))))))))))))))))....jasný...mám nervy a od toho mám ty teploty...:o))))))))))))))))))
17. srp 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
marg, šance je, ale čím blíž ovu, tím větší šance. Nejlepší je večer před ovu :wink:
17. srp 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, nepřeháněj zase.... :angry:
17. srp 2007 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marg:....jestli myslíš sebe...a už delší dobu máte problémy otěhotnět....ber spíš tu horší variantu...že tohle u tebe nehrozí...otázka ale je.....kdy nastala přesně ta ovulace.....
17. srp 2007 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, vždyť jsem ti říkala, že jsem nemohla otěhotnět, takže to mám nastudovaný dokonale, včetně umělýho i s nadstandarty :grinning:
17. srp 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, jasně že máš ty teploty z těch nervů :grinning: jak jinak bys nabrala 37??? :grinning:
17. srp 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall- nemyslim sebe,ale PA mi řekla, když jhsem jí popsala všechno , co se dělo, žř to vypadá, že moje tělo se až teď vyčistilo od HA a teď kjonečně mám šanci na otěh. Jinak prý k otěhotnění nepotřebuji pravidelný cyklus, tak nevim
17. srp 2007 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek