Pohlaví. Poznali byste?

catellen
28. led 2021

Poznali by jste pohlaví? Dá se to z této fotografie určit?

nika110818
28. led 2021

@catellen ja bych nepoznala urcite, ale nejsem lekar. Oni to maji nakoukane a vidi to, co my bezne ne. 😂 nicmene nam pani doktorka ukazala pohlavi krasne, malicka byla hezky otocena, takze bylo vsechni jasne videt, ale nebyl to takovy zaber, jak sdiliz, ale na druhem velkem screeningu se pani doktorka dostala mezi nozky a tam to bylo hezky videt. 😊

leniczka23
28. led 2021

Ne ani náhodou, co ti řekl doktor?

catellen
autor
28. led 2021

@leniczka23 asi holka, už máme doma dvě holky, manžel si přeje kluka 😐 dnes se lékaři asi nepletou co?

fouskovi
28. led 2021

@catellen jistota je vždycky až porodite

leniczka23
28. led 2021

@catellen to víš že pletou, ale rozhodně méně, nez driv. Každopádně my určitě neřeknene lépe než doktor, který to viděl na UTZ..A je fakt, že pokud máte 2 holky je velká pravděpodobnost i té třetí. Moje bývalá kolegyně, 3 holky, manžel chtěl strašně kluka, skončili nakonec u 5 holek 😁😁

catellen
autor
28. led 2021

@fouskovi 😌

catellen
autor
28. led 2021
kytickaaa
28. led 2021

@catellen v kolikátém je to tt?

sajul
28. led 2021

To byl první screening? Pokud řekl asi holka, tak pořád máš naději, že to může být kluk. A když ne, byl jednou jeden král a ten měl tři dcery. 😊 Já zas čekám třetího chlapečka.

catellen
autor
28. led 2021

@kytickaaa 13tt

catellen
autor
28. led 2021

@sajul ano to je fotka z prvního screeningu, pohádka pěkná no😌

lachtanice86
28. led 2021

@catellen z téhle fotky určitě ne, moje zkušenost taková i v mem okolí,ze pokud se mimcoukazalo dobře, pohlaví určili uz v tomto týdnu a ke změně nedošlo

codal
28. led 2021

@catellen v tomhle týdnů řada doktorů pohlaví říkat nechce, protože je hodně brzo. Kamarádce naopak řekl třetího chlapečka na prvním screeningu a je to holčička, takže se to ještě opravdu změnit může.

dyechampion
28. led 2021

@catellen na prvnim screeningu to nemaj ani jeste rikat, sami mi to rikali...a nekdo mi rikal, ze holky se pry urcuji rychleji nez kluci. u kluku si nejsou jisti..moje doktorka mi to hned nerekla, protoze nebyla si jista, jen tusila, a tak jsme pockali na pozdejsi tydny a nakonec kluk. takze prvni screening to je furt 50:50 🙂

kytickaaa
28. led 2021

@catellen tak mě ve 13+4 řekla dr kluk a pak od té doby jen holka. Za chvíli rodím, tak pak řeknu 🙂... Doufám, že to ta holka bude ❤️

kytickaaa
28. led 2021

@catellen v tomto týdnu je to ještě podle pohlavního hrbolku

veronikacv
28. led 2021

@catellen mne rekli na prvnim screeningu holku a pak od 25 tt rikali uz jen kluka. To uz jsem videla i ja 😀 a kluk to je. Nezoufala bych.

catellen
autor
28. led 2021

@kytickaaa 😊 ok, dobře

catellen
autor
28. led 2021

@veronikacv tak to zní nadějně..🙂

kytickaaa
28. led 2021

@catellen držím palce

alilali
28. led 2021

@catellen Teď bych tomu nevěřila, vím o x případech kdy se s pohlavím lékaři v 13tt spletli. Počkej si až na druhý screening. 🙂 Jinak švagrové říkali, že to bude chlapeček, tak fajn, doma hezká modrá výbava, modrý kočárek a narodila se holčička. 🙂

nika110818
28. led 2021

Mne na prvnim screeningu rekli kluka a nakonec je to holcicka, to jeste nic neni jiste. 😊

sajul
28. led 2021

@nika110818
@alilali holky a potvrdili kluka i na druhém screeningu?

domza
28. led 2021

Nepoznám. Ale máme dvě holky a teď cekam třetí holku. Doktorka mi říkala ze do třetice to často bývá to stejne pohlavi. Někomu jdou proste holky a někomu kluci. Chlapovi jsem řekla ze má co si udělal :D a na další holčičku se těší :D

alilali
28. led 2021

@sajul Ano, celé těhotenství. Proto vše nakupili v modré a narodila se holka. 🙂

sajul
28. led 2021

@alilali takže mám pořád naději😊 holka v modré by mi nevadila, už od prvního screeningu mi Dr tvrdí, že kluk.. 😅 no uvidíme

steinny
29. led 2021

@catellen Ale stále se pletou známá, že prý holka, pokojík růžový a jaký překvápko když viděli pindíka :D

catellen
autor
29. led 2021

@steinny taky bych chtěla takové překvápko ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru