Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?
sisstin
20. srp 2007
já mám náladu taky na hovno..zasraná byrokracie ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
rosall
20. srp 2007
sis:..copak je?
sisstin
20. srp 2007
rosall: už jsem to psala Kat na icq..jak mě vyhodili z práce..tak teď mám šílený problémy se všim..milion papírů na každou hovadinu na pracák..a nakonec mi tu MD nemůžou vyřídit..páč Ahold jim tam zas ještě neposlal potřebný papíry..z nich všechno musíš dolovat stokrát..jinak nemáš nic ]-(
rosall
20. srp 2007
to ano...nejsi ty v ochranný lhůtě, že ti ahold bude vyplácet mateřskou?
sisstin
20. srp 2007
rosall: bude 😉 ale předtím musí socka potvrdit, že mám nárok..s tím na pracák..oni mě na tom základě vyřadí z evidence a pak se to teprve posílá do Aholdu 8-( 8-( 8-( 8-(
katarina82
20. srp 2007
rosall, nevím čím ta nálada byla :-S Co ta kapka na tvojem grafu???
rosall
20. srp 2007
..katy..byla při sexu...teď je to nic...ale ta teplota klesla..:o(
katarina82
20. srp 2007
rosall, ale furt je vysoko...
rosall
20. srp 2007
hmmmmmm....das ist hrůza....:o))....tak se zbytečně nedurdi,hm?..:o))..vyřídíš, zařídíš..a bude to ok..:o)
rosall
20. srp 2007
katy:...ty myslíš, že by ještě mohla být naděje?...nevím,nevím...
hele víš, co....myslím, že dnešní noc to tak nějak rozhodne....
prsa mám snad o číslo větší..a bolej jako prase.....mám to běžně před krámama...i když je to teď extrém....
rosall
20. srp 2007
katy:...teď mi volal drahouš...prej: "opovaž se barvit nebo ho máš v zadku"..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
katarina82
20. srp 2007
rosall, nevím, na kozy se vyser... Nepozoruj se!!!
rosall
20. srp 2007
katy:..jo jasný..je to otázka pár dnů, co se to rozlouskne......
rosall
20. srp 2007
katy: dnes už jsem psala majklovi.....ať mi v ji koupí :jeřáb ptačí-kapky, čaj-kontryhle, listy maliníku (nejsou to květy?), mateří kašičku....nezapoměla jsem na nic?
tak mi psal...že teda neví...že on jít do bylinkářství...ale že půjde..:o)))))))))))))))))))))))))
katarina82
20. srp 2007
rosall, listy maliníku to jsou, a to je super, že ti tam zajde 😉 už se vzpamatoval?
rosall
20. srp 2007
katy: moc ne.....
jeho přitáhne jenom vidina análního sexu...když to bude naprd..:o))))))))))))))))
katarina82
20. srp 2007
rosall 😃
rosall
20. srp 2007
.....a toho já se bojím jak čert kříže....:o))))))))))))))
katarina82
20. srp 2007
No a už ti to nakoupil nebo se teprve chystá? A ví na co to bude?
rosall
20. srp 2007
katy:..dnes jel někam do bohumína...takže zítra bude nakupovat..:o)))...¨neříkala jsem mu na co to je, ale asi to tuší...protože teplotu sleduje.....a dokonce posílal odkaz bráchovi, co se taky pokoušejí o mimi...o)))))))))))))))))
katarina82
20. srp 2007
do bohumína? Sem k nám???
rosall
20. srp 2007
katy...¨jojo..vyjížděl kolem 3...a teď se vrací...prej strašná cesta jak lilo
katarina82
20. srp 2007
rosall, to je taková díra, kousek odsud... Tady nepršelo vůbec, teď trošku začalo.
katarina82
20. srp 2007
Už máme vyřízenou tu matriku, tak už se z toho Michal nevyvleče 😃 😃 😃
rosall
20. srp 2007
....:o))))))))..tak je to jeho..., jo?...:o))))))))))..cha chááááááá..alimenty máš jisté...o)
katarina82
20. srp 2007
rosall, není, ale už to podepsal, takže alimenty platit bude 😃 😃 😃 😃 😃
rosall
20. srp 2007
katy: :o)))))))))))))))))))))))))))))))))....jsi tak rafinovaná..:o))))))
za chvilku už se těším dom...do postýlky....já si snad dám mezi nohy nahřátou cihlu..:o))))))
katarina82
20. srp 2007
rosall, ta teplota to nezařídí, aby z toho bylo mimčo... Já taky měla kolikrát vysokou teplotu a hovno z toho ]-( Kolik DPO jsi měla minule než přišla mrcha?
rosall
20. srp 2007
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...
to byl celej ten cyklus..jak bys řekla dojebaný..:o)))
katarina82
20. srp 2007
hmm, to je fakt... No tak uvidíme, no. Ale jak koukám, tak jsi předtím taky špinila :-| To taky není dobrý špinit před MS...

Začni psát odpověď...

Odešli