• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
no me to jednoho dne kdyz sem sedela tak doma na gauci napadlo, z niceho nic...a zacalo to hlodat, ale jelikoz sem brala anitkoncepci tak si rikam to je blbost, i tehu testy negativni...no nakonec sem stejne zvedla tel a zavolala doktorovi a sup cekame mimi
31. led 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin: na čípek odvahu nemám...... bojím sse, abych si tam něco neudělala. Při prvním těhu jsem právě problémy s čípkem měla a dost jsem z něj krvácela.
31. led 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
babie: někdo je holt klikař, gratuluju :slight_smile:

jovi: jasný, to chápu, tak držím palce :wink:
31. led 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin: dekuju no ja uz pres prasky po druhy....pritel je moc vykonej :grinning:
31. led 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
babie: tak to tady už moc neprezentuj, nebo se ti na něj slétnou všechny zdejší snažilky a moc ti z něj nezbyde :grinning:
31. led 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucosin: to jako klidne muzou ale on se neda..je to vernoch :grinning:
31. led 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
babie: šťastná to žena :wink:
31. led 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam ze mu to vydrzi
31. led 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
babie: základ má dobrý, tak se snad nezkazí :slight_smile:
31. led 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jovi: jsem už 7DPO, bolesti mám vždy navečer. Přes den na to nějak nemyslím. Teploty pořád kolem 37,0-37,1. Tak doufám, že vydrží alespoň ještě týden. Jinak posílám svůj aktuální grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1c3af7
1. únor 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dovoluji si napsat také mé příznaky těhu. :wink: Zhruba 12DPO mě začalo bolet v podbřišku jakoby měla normálně přijít mrcha, takže jsem byla smířená s tím, že prostě dorazí, ale pořád nic, takže asi 15 DPO jsem zkusila Mamatest a spatřila // :dizzy_face: .A pak jsem trpěla hrozným nechutenstvím.Na nic jsem neměla chuť, ale musela jsem prostě něco jíst, takže to jistil vždycky suchej rohlík nebo makovka :slight_smile:
3. únor 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak ja taky pridam svou zkusenost - merila jsem bt, ale uz jsem byla smirena s tim, ze to dalsi mesic nevyslo, myslela jsem totiz, ze jsme propasli ovu. no a kdyz uz byla teplota nahore asi 14 dni a ms nikde, taxe si rano nez jsem jela na 3 dny na sluzebku udelala test a byly tam // :dizzy_face: naskocily temer okamzite, dost me to prekvapilo, hlavne proto, ze jsem nepociitovala zadne priznaky, nebylo mi spatne, prsa nebolela, proste nic :wink:
20. bře 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mam dotaz. meli jste vsechny v ustech kovovou chut?? Me tedy ta ma chut nepripadne jako kovova, spis horka. :astonished: Díky zy odpoved
27. bře 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucu..ahojky, teda to mě ani nenapadlo,že to je spojený s těhu...v tomhle případě říkám,že jsem měla tu hnusnou chuť,mě to připadalo jak kdybych měla krev v puse :confounded:
27. bře 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak chut po krvi mi to nepripomina, fakt jako by hořká-chininova :wink: No uvidime co z toho bude :sunglasses:
27. bře 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to jsem přesně měla taky, já bych tu chut přirovnala, jako bych si dala pivo a nezajedla to, prostě hrooozně hořká :wink:
27. bře 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně takovou chut mam :slight_smile: Ale krome toho a bolesti v podbrisku mě jinak nic neni. Dostat to mam zitra, tak se uvidi :sunglasses:
27. bře 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucule, mě břicho bolelo přesně jako před ms aji jsem špinila, ale byla to známka uhnizdování :wink:
27. bře 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky bolí břicho jako před menstruací, spinila jsem asi v polovine cyklu jeden den a ted zatim nic...
27. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já měěla taky divněě v puse, chvilkama nespecifikovanou , chvilkama kovovou, žže jsem něěkdy ani kovovou lžžiččkou jíst nemohla :grinning: :grinning: :grinning:
27. bře 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je hele, ja mela dneska rano pocit, ze mi asi nekde v puse tece krev... a netekla :confused: No tak to jsem zvedava, do MS jeste pet dni...
28. bře 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak já to asi nepoznala,jenom mě vedl šestý smysl .. 3 dny před ms jsem si udělala test a vůbec nevím proč,protože příznaky skoro žádný,jenom mě děsně bolela jedna bradavka(levá),ta druhá vůbec,ale to jsem si s těhu nespojovala. No test vyšel pozitivně a to docela jasně (3 dny před MS! 25 DC) tak jsem se začala sledovat a bylo to. Dostavila se nechuť jako blázen,neměla jsem na nic chuť a později,když jsem to měla už i potvrzené od DR. i zvracení atd. Ale před testem mě vůbec nenapadlo,že jsem těhule :wink:
28. bře 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Mám k vám dotaz. Už dva týdny mě bolí břicho (ale ne podbřišek, spíše kolem pupíku). Minulý týden jsem jeden den mírně špinila a jsem docela unavená. Měla přijít dnes. Co myslíte? :frowning2:
1. dub 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
MS měla přijít dnes... :sweat_smile:
1. dub 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě má taky přijít..za dvanáct dní.. :grinning: nebo taky ne :grinning:
prostě počkej, nic jiného ti nezbude :sunglasses:
1. dub 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, ale když já bych si tak hrozně přála aby to tentokrát vyšlo... :frowning2:
1. dub 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, já taky... :frowning2: hold to člověk musí brát s humorem, jinak to asi nejde..počkej dokud nedostaneš ty mencky..a když se ti o týden spozdí tak udělej test..nebo jsi taky po IVF?
1. dub 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, nejsem. Ale už se téměř 2 roky snažíme, tak pokaždé doufám, že už. :frowning2:
1. dub 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady to trápení taky znám...trápili jsme se taky tak...tedkom chodím k doktorovi, a neřekla bych že je to lepší.. :confounded:
ale asi to chce všechno čas..já jsem vždycky v pohodě, až jak čekám před testem tak taky vždycky vykysnu.. :frowning2: ale určitě nám to jednou vyjde... :slight_smile:
1. dub 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem tu nová...... s přítelem se snažíme, tak doufám že to vyjde.příznaky by byly, ale nevím jesltli jsem si je nevsugerovala.ms bych měla dostat zítra, pár dní už mě pobolívá v kříži, jsem pořád ospalá, občas je mi na zvracení a je mi pořád šílená zima.měřila jsem si BT a je nějak neobvykle vysoká. tek nevím
15. dub 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek