Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?
babie
31. led 2008
no me to jednoho dne kdyz sem sedela tak doma na gauci napadlo, z niceho nic...a zacalo to hlodat, ale jelikoz sem brala anitkoncepci tak si rikam to je blbost, i tehu testy negativni...no nakonec sem stejne zvedla tel a zavolala doktorovi a sup cekame mimi
jovi
31. led 2008
mucosin: na čípek odvahu nemám...... bojím sse, abych si tam něco neudělala. Při prvním těhu jsem právě problémy s čípkem měla a dost jsem z něj krvácela.
mucosin
31. led 2008
babie: někdo je holt klikař, gratuluju 🙂

jovi: jasný, to chápu, tak držím palce 😉
babie
31. led 2008
mucosin: dekuju no ja uz pres prasky po druhy....pritel je moc vykonej 😃
mucosin
31. led 2008
babie: tak to tady už moc neprezentuj, nebo se ti na něj slétnou všechny zdejší snažilky a moc ti z něj nezbyde 😃
babie
31. led 2008
mucosin: to jako klidne muzou ale on se neda..je to vernoch 😃
mucosin
31. led 2008
babie: šťastná to žena 😉
babie
31. led 2008
doufam ze mu to vydrzi
mucosin
31. led 2008
babie: základ má dobrý, tak se snad nezkazí 🙂
ivanalysonkova
1. únor 2008
Jovi: jsem už 7DPO, bolesti mám vždy navečer. Přes den na to nějak nemyslím. Teploty pořád kolem 37,0-37,1. Tak doufám, že vydrží alespoň ještě týden. Jinak posílám svůj aktuální grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1c3af7
jitulka1985
3. únor 2008
Ahoj, dovoluji si napsat také mé příznaky těhu. 😉 Zhruba 12DPO mě začalo bolet v podbřišku jakoby měla normálně přijít mrcha, takže jsem byla smířená s tím, že prostě dorazí, ale pořád nic, takže asi 15 DPO jsem zkusila Mamatest a spatřila // x-) .A pak jsem trpěla hrozným nechutenstvím.Na nic jsem neměla chuť, ale musela jsem prostě něco jíst, takže to jistil vždycky suchej rohlík nebo makovka 🙂
misa84
20. bře 2008
ahoj, tak ja taky pridam svou zkusenost - merila jsem bt, ale uz jsem byla smirena s tim, ze to dalsi mesic nevyslo, myslela jsem totiz, ze jsme propasli ovu. no a kdyz uz byla teplota nahore asi 14 dni a ms nikde, taxe si rano nez jsem jela na 3 dny na sluzebku udelala test a byly tam // x-) naskocily temer okamzite, dost me to prekvapilo, hlavne proto, ze jsem nepociitovala zadne priznaky, nebylo mi spatne, prsa nebolela, proste nic 😉
lucule
27. bře 2008
Ahoj, mam dotaz. meli jste vsechny v ustech kovovou chut?? Me tedy ta ma chut nepripadne jako kovova, spis horka. :-o Díky zy odpoved
sluninka
27. bře 2008
lucu..ahojky, teda to mě ani nenapadlo,že to je spojený s těhu...v tomhle případě říkám,že jsem měla tu hnusnou chuť,mě to připadalo jak kdybych měla krev v puse :-S
lucule
27. bře 2008
tak chut po krvi mi to nepripomina, fakt jako by hořká-chininova 😉 No uvidime co z toho bude 😎
larunnka
27. bře 2008
Holky, to jsem přesně měla taky, já bych tu chut přirovnala, jako bych si dala pivo a nezajedla to, prostě hrooozně hořká 😉
lucule
27. bře 2008
přesně takovou chut mam 🙂 Ale krome toho a bolesti v podbrisku mě jinak nic neni. Dostat to mam zitra, tak se uvidi 😎
larunnka
27. bře 2008
lucule, mě břicho bolelo přesně jako před ms aji jsem špinila, ale byla to známka uhnizdování 😉
lucule
27. bře 2008
mě taky bolí břicho jako před menstruací, spinila jsem asi v polovine cyklu jeden den a ted zatim nic...
slunickooo
27. bře 2008
tak já měěla taky divněě v puse, chvilkama nespecifikovanou , chvilkama kovovou, žže jsem něěkdy ani kovovou lžžiččkou jíst nemohla 😃 😃 😃
mumu_1
28. bře 2008
Je hele, ja mela dneska rano pocit, ze mi asi nekde v puse tece krev... a netekla =-) No tak to jsem zvedava, do MS jeste pet dni...
maruska39
28. bře 2008
NO tak já to asi nepoznala,jenom mě vedl šestý smysl .. 3 dny před ms jsem si udělala test a vůbec nevím proč,protože příznaky skoro žádný,jenom mě děsně bolela jedna bradavka(levá),ta druhá vůbec,ale to jsem si s těhu nespojovala. No test vyšel pozitivně a to docela jasně (3 dny před MS! 25 DC) tak jsem se začala sledovat a bylo to. Dostavila se nechuť jako blázen,neměla jsem na nic chuť a později,když jsem to měla už i potvrzené od DR. i zvracení atd. Ale před testem mě vůbec nenapadlo,že jsem těhule 😉
soniela
1. dub 2008
Ahojte. Mám k vám dotaz. Už dva týdny mě bolí břicho (ale ne podbřišek, spíše kolem pupíku). Minulý týden jsem jeden den mírně špinila a jsem docela unavená. Měla přijít dnes. Co myslíte? 😞
soniela
1. dub 2008
MS měla přijít dnes... :-N
meleri
1. dub 2008
mě má taky přijít..za dvanáct dní.. 😃 nebo taky ne 😃
prostě počkej, nic jiného ti nezbude 😎
soniela
1. dub 2008
Já vím, ale když já bych si tak hrozně přála aby to tentokrát vyšlo... 😞
meleri
1. dub 2008
já vím, já taky... 😞 hold to člověk musí brát s humorem, jinak to asi nejde..počkej dokud nedostaneš ty mencky..a když se ti o týden spozdí tak udělej test..nebo jsi taky po IVF?
soniela
1. dub 2008
Ne, nejsem. Ale už se téměř 2 roky snažíme, tak pokaždé doufám, že už. 😞
meleri
1. dub 2008
já tady to trápení taky znám...trápili jsme se taky tak...tedkom chodím k doktorovi, a neřekla bych že je to lepší.. :-S
ale asi to chce všechno čas..já jsem vždycky v pohodě, až jak čekám před testem tak taky vždycky vykysnu.. 😞 ale určitě nám to jednou vyjde... 🙂
enell
15. dub 2008
ahojky, jsem tu nová...... s přítelem se snažíme, tak doufám že to vyjde.příznaky by byly, ale nevím jesltli jsem si je nevsugerovala.ms bych měla dostat zítra, pár dní už mě pobolívá v kříži, jsem pořád ospalá, občas je mi na zvracení a je mi pořád šílená zima.měřila jsem si BT a je nějak neobvykle vysoká. tek nevím