• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
@wieruss a moooooc dekuju...myslis ze muzu udelat test i vecer vim ze se ma z ranni moci ale co myslis?
26. kvě 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já jsem to poznala až při prvním testu (Clearblue), udělala jsem si ho den po nedostavení se menstruace (mohla bych si podle ní řídit i hodinky), lepší je to z ranní moči a asi po dvou vteřinách pruh na testu úplně svítil :slight_smile:
co mě ještě zarazilo, bylo malinké špinění, spíš taková kapka krve cca 8 dní po ovulaci, pak jsem se někde dočetla, že se osmý den usazuje oplodněné vajíčko v děloze a právě to může způsobit tohle špinění, takže to může být taky jeden z příznaků
jinak mě se všechny klasické příznaky vyhly - nebylo mi špatně, nebyla jsem unavená, nebolelo mě břicho ani prsa, prostě kdybych neviděla ten test a pak ultrazvuk, tak ani nevím, že jsem těhotná :slight_smile:
držím palce, ať to vyjde!
26. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi moc dekuju ja mam zatim jen ducha a hoooodne malo viditelneho ale je tam jseem 25DC a na srovnani cyklu beru utrogestan takze uvidime no...
26. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja by som pockala na ten ranny moc radsej, predsa len tam je HCG najvyssie :slight_smile: vecer ti nemusi ukazat a takto sa ti bude aspon dobre rano vstavat :grinning:
26. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wieruss no ja uz mam takovy strach se i na test podivat :frowning2:
26. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, moje priznaky klasika : rano na vracanie, bolestive prsia a take akosi opuchnute, stmavli mi bradavky a to okolo :slight_smile: nepride mi na rozum to slovo :slight_smile: z toho ako mi byvalo zle som nedokazala do seba skoro nic dostat to mi ustupilo az okolo 3 mesiaca. Bolest a pichanie v bruchu zacalo u mna az okolo 8 tyzdna tiez ma parkrat tak pichlo az ma prehlo som bola presvedcena ze musim mat nejaky zapal mechura alebo vajecnikov . Najlepsie vsak je ak lezite a oddychujete lebo tie zaciatky su aj pre miminko najtachsie tak aby sa udrzalo je dobre mu trosku pomoct.
26. kvě 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla u obou jeden jediný příznak - a to když jsem třeba prudce vstala, takový divný píchání jako na vaječníkách, jinak vynechání ms, a jinak vůbec nic
26. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 nebojkaj smelo sa pozri a ver ze nech to dopadne akokolvek je to tak ako to malo byt. Som presvedcena ani neviem preco ze to dopadne tak ako si zelas :slight_smile: drzim palce! Daj vediet ako to dopadlo :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 moc dekuju ted kdyz jsem se podivala na test tak se mi zda ze dusik mizi... :cry: to pichani na vajecnikach kdyz vstanu mam take....a unavena jsem taky...ale nevim jestli neni brz musela jsem do 10DPO cekat a ze me zmizi hormon z injekce tak nevim no...ted uz by to melo byt v poradku...
26. kvě 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 vysledok testu by si nemala odcitavat po uplynuti casu takze z toho si nic nerob. Kolko casu uplynulo odvtedy co si si ho robila?
26. kvě 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 5hodin delala jsem ho rano to tam byl silnejsi duch nez vcera ne o moc ale o neco jo
26. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 juuuj to uz vobec nepozeraj, vysledky su uz skreslene. Dolezite je co Ti vide v casovom intervale ktory je uvedeny v navode myslim ze tam je to tiez napisane ze po uplynuti casu uz vysledky neodcitavajte :slight_smile: pokial Ti vysla ciarka pocas testovacej doby aj ked slabucka malo by to znamenat tehotenstvo. S dalsim testom urcite pockaj na rano a najlepsie by bolo keby pockas aj nejake dva tri dni a uvidis na com si aj ked viem podla seba ze to cakanie je zabijaaak :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 no to teda je :slight_smile: moc si to preju uz je to pres rok a to je dlouha doba :frowning2: mela jsem clostikem vyvolanou ovulaci vytvoril mi 5folikulu s vajicky a na dozrani mi byla pichla injekce tak jsem myslela ze je velka sance z 5foliku ze se jeden uchyti
26. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 juuuj este aby z toho neboli dvojicky :slight_smile: alebo aj viac :grinning: osobne si myslim ze sancu mas teda naozaj veliku :wink: no som teda zvedava ako Ti to dopadne :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 klidne bych je brala jen mam strach ze to nevyslo :frowning2: ach j jsem blazinek a mooooooc si t preju
26. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to ta radost z nas robi blaznov - v dobrom zmysle slova :slight_smile: jednoducho tuzime po tych nasich drobcoch :slight_smile: tak drzim palce! Daj vediet potom budem na Teba mysliet :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 moooc dekuju snad se jeden uchytil doufam co myslis?
26. kvě 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no ja som o tom presvedcena len Ta nechcem este viac motat ako si aby si nebola potom velmi sklamana ak by to nahodou nevyslo :frowning2: ale sance mas teda vyssie ako bezne baby :slight_smile: dokonca krat 5
26. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 moc dekuju potrebovala jsem slyset slova podpory :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem to poznala tak že mi nebyla podprsenka co jsem s koupila :dizzy_face: a pak samozřejmě podle testu, ale prsa mi začaly reagovat snad hned po otěhotnění :sunglasses:
26. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 este ma napadlo, nedalo mi a isla som mrknut svoj test z pred dvoch mesiacov :slight_smile: ked som si ho robila tak ciarky boli take silne ze mi skoro oci vybili a teraz su o dost slabsie :slight_smile: takze Ty sa toho svojho miznuceho dusika vobec neboj :wink:
26. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 jsi zlata dekuju fakt skoro uz zmizel uplne rano byl silnejsi nez vcera ten ze vcera uz zmizel uplne :frowning2:
26. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to uz vobec neber do uvahy, to uz je stare :unamused: ved aj v navode je ze nemas odcitavat tie vysledky myslim ze po 10tich minutach a kde tolko hodin co maju tie tvoje :wink: kasli na ne, mysli pozitivne a rano sa presvedc este raz ale skus nejaku inu znacku testu :slight_smile: co to urobi :wink:
26. kvě 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 kdyz tady v lekarne maji jen mamatest 10
26. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 nema Ti kto kupit a priniest? :astonished: Ved nevadi mal by to byt spolahlivy test, ja len kvoli tomu ci by si videla rozdiel napriklad v intenzite vysledku ale samotny vysledok by sa nemusel menit :sweat_smile:
26. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 jj zkusim jit do jiny a uvidime no....snad mas pravdu....:slight_smile: jsi moc hodna
26. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 dekuju a zjistila jsem kdyz jsem se ted prevlekala ze mam hodne citlive bradavky kez by :wink:
26. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nijako, urobila som si test v den, ked som mala dostat menstruaciu. A pri oboch tehu som mala ihned 2 pasiky...
26. kvě 2011 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronika1417 hlavne at to neni prichazejici MS
26. kvě 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek