Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

zelenazaba
23. únor 2015

Ahoj holky. Už druhý den mě děsně bolí prsa. Dřív mě párkrát jen tak pobolívala pře MS. Teď je to děs. Musím na to celej den myslet ☹ udělala jsem si test a nic! Tak nevím jestli nějak plašit nebo ne. Antikoncepci jsem po cca 10 letech vysadila v prosinci 2014. Teploty ani ovu.nehlídám nepočítám. Tak nevím. Jen mě ta bolest vyděsila.

petapepa
27. únor 2015

Zdravím všechny snažilky a prosím o radu.....v říjnu 2014 jsem samovolně potratila v 7tt těhu ( po 2 letech snažení), hrůza.....každopádně jsem celou tu věc nějak vytěsnila z hlavy a už si nevzpomínám na první příznaky. Dnes jsem asi 8 den po možném oplodnění ( ovu pozoruju dle hlenu, prvně tažný, čirý a po ovu mlečný, netažný) a celé dopoledne mě tlačilo a jemně píchalo na pravé straně a celé odpoledne mám hodně hustý, ale opravdu hodně hustý, čirý, velmi tažný hlen....měla jste některý z vás takové příznaky??? Děkuji za odpověd 😀

lloupacek
27. únor 2015

u každého je to velmi individuální.

nejlepší jsou stránky na future baby a tam si najdes tisice priznaku od ruznych zen, doporucuji precist . odkaz:

http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/prvni-...

dole je pak odkaz na dalsi stranu

lenkathomas
21. zář 2015

Holky jak to čtu je mi smutno...3 roky snažení a nic 😥dnes jsem ztrácela ale šanci nedávám

moulinkaa
23. zář 2015

@lenkathomas Nevzdávej to! Tady na koníku je spousta příběhů s dobrým koncem... Zkus se třeba přidat do skupinky snažilek, určitě tam najdeš podporu a třeba i radu: https://www.modrykonik.cz/group/6871/detail/ Zkoušeli jste to řešit nějak "lékařsky" (IUI, IVF apod.)?

hanka3054
24. zář 2015

Ahoki holky mám možná hloupý dotaz, uz dva dny mam takový divný pocit v puse, jako bych si spalila spicku jazyka, jako kdyz máte od doktora umrtvený jazyk. vsude se píse o kovové chuti v puse, myslite,že by to mohlo byt ono. Menstruaci mam dostat 28.9. prominte za stupidni otazku

kamilka90
25. zář 2015

Ahoj holky 🙂potřebuji názor a zkušenosti 🙂 ovulace 11dc, 18–19dc růžový výtok, jen torchu ( po zatlačení na wc :oops: ), ted jsem 24dc a začala jsem pěkně cítit podbřišek. Měla jste to některá na začátku těhu? 🙂

berusk.a
16. pro 2015

@hanka3054 Ahoj mužu se te zeptat když si mela termín menstruaci 28.9 a nedostala tak jak to že máš termín v červenci me to vychází na červen nejpozději díky

mishelinda8751
29. led 2016

Ahoj vsem snazilkam,taky se s Pritelem snazime o miminko mam uz 6sti letou dceru a snazime se uz skoro rok :( zacala jsem brat Utrogestan a mam 8dnu po MS ale boli me prsa nosim radeji podprsenku bez Kostic nikdy me to tak nebolelo snad jen u male kdyz jsem ji cekala ale pred pul rokem jsem si nasla bulku v pravem prsu na mamogra.mi rekly ze to je uzlina tak jsem takova nesva co to muze byt chytry internet mi hned vyjel na dotaz bolest prsou priznaky jako Rakovina :( tak sama nevim co to muze byt zbytecne se asi strasim :( snad to bude ok

pavlak5
29. led 2016

Poprve ..mela jsem hroznou a nezvyklou kocovinu po alkoholu....po druhe "mela jsem divny pocit....oboje tehotenstvi jsem zjistina velmi brzy cca kol4 tt.

myjusiatko
29. led 2016

Ja som to tušila len vďaka bazálnej teplote. A potom až na teste. Únava začala až potom.

anonym88
29. led 2016

@mishelinda8751 Me zase každý říkal, že rakovina neboli. Je to ticha nemoc..mela jsem taky bulku v prsu a byl z toho zánět. Samozřejme ze jsem taky projela internet,strasne me to bolelo,dost pálilo a z krve byl objeven zanet. Dostala jsem antibiotika a už jsou to asi 3 roky a i když se to prý rádo vrací, tak mam naštěstí klid 😊

mishelinda8751
29. led 2016

anonym88 no nozna natom neco bude ale kdyz si ted prohmatam kazdy prs z boku coz nejvic boli tak je tam moc uzlin tak prd vim :( ale v pondeli jedu k doktorce obvodni tak snad mi poradi a budu vedet co a jak protoze je mi divne aby me tak brzy po menstruaci polela prsa 🙂 divala jsem se presne kdy mi skocila menstruace coz je 24 leden trvalo jen 4 dny a dneska mame 29 takze mi to prijde blbost byt tehotna

tripisek
29. led 2016

Me zacly delat problem nocni smeny a prestaly chutnat cigarety. Zjistila jsem to az v 10.tt

mishelinda8751
29. led 2016

Ja treba verim na sny uz 3 krat se mi zdalo ze placu kvuli necemu 🙂 kdyz se podivam do snare vyjde mi dopra zprava nebo radostne ocekavani 🙂 tak snad to nebude naopak 🙂

mishelinda8751
29. led 2016

Omlouvam se za pravopis pisu na mobile 🙂 ma tam byt dobra 🙂

luciferkaklaris
29. led 2016

Mně začlo smrdět savo, které mi běžně voní 🙂 a to mě hned napadlo 😉

anonym88
29. led 2016

@mishelinda8751 Držím palce ať to dobre dopadne. 😊 je to stres,když si zenska nahmata bulku 😟

mishelinda8751
29. led 2016

@anonym88 ani nevite jakej stres hned panika do toho plac a to jsem zjistila vecer u televize jsem si lehla na bok a nejednou mi neco sjelo v prsu z boku tak hned hmatala a to jsem mela konec sveta tady v Hr mi bylo receno ze je to tukova bulka tak jsme jela radsi na mamograf a tam ze je to uzlina tak si vyber co tj ale hlidam si to proto co se tyce prsou a kord co je u me nezvykle tak to resim a ja doufam a verim ze to bude ok

mishelinda8751
29. led 2016

Takze doktorka bude mit radost ze jsem opet na znackach nastesti je fakt moc dobra a vse semnou resi takze tam nabehnu jak nejvesti hypochondr a at mi udela vsechny testy co jdou :D

dmiska
29. led 2016

Já jsem to tušila asi skoro od prvního dne 🙂 Ze dne na den jsem přestala mít chuť na kafe a víno a když jsem neměla na nic z toho chuť už několikátý den, pojala jsem podezření 🙂 No, na testu se to potvrdilo už 27DC a tušila jsem už asi o týden dřív...

mishelinda8751
29. led 2016

@dmiska stastna to zena 🙂

fasciata
5. únor 2016

Ahoj holky, 7 měsíců se snažíme s přítelem o mimi a bohužel zatím nic, antikoncepci jsem nikdy nebrala cyklus pravidelný přesně na den , tři měsíce potom co jsme se zacli snažit jsem mela zpoždění 8 dni, bolest prsou , test negativní poté přišla ms, další dva měsíce zpoždění cca 5 dni a další měsíc se vše upravilo k normálu zase pravidelne na den. U doktorky jsem byla po 3 mesicnim snažení se a ta mi řekla ze mam prijit po roce pokud se nám nebude dařit..myslite

fasciata
5. únor 2016

Myslíte ze je možné ze je to nějakou sugesci a velkým přáním si mimi mít,nikdy předtím jsem zpoždění nemela ani jeden den

sipulinka
6. únor 2016

Ahoj holky ja včera mela ovulaci snad si to teda myslím lehké bolesti v podbrisku a slaby bily hustý výtok tak jsme s přítelem měli sex. Myslíte ze se to podaří a budu tehu? Mate s podobnou situaci někdo zkušenost?

luciferkaklaris
6. únor 2016

@sipulinka Ahoj. Může a nemusí, za 14 dní si udělej test 😉 a pro jistotu se na to vrhněte znovu zítra 🙂

luciferkaklaris
6. únor 2016

@fasciata Udělej si test a budeš mít jasno 😉 Já měla pozitivní test už 2 dny před očekávanou MS.

sipulinka
6. únor 2016

@luciferkaklaris jee tak to ti závidím snad budu mít stejne štěstí 🙂 a v kolikatem už jsi? 🙂

luciferkaklaris
6. únor 2016

@sipulinka Jak dlouho se snažíte?? Já budu začínat 14tt 🙂

anonym88
6. únor 2016

@sipulinka Já mela už slabou čárku na tehu testu 10 dni po ovulaci 😊 a lepší je to ještě pojistit. 😊 Přeji hodně štěstí!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru