Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

sukynecka01
9. dub 2016

@nikkus31 diky diky uvidime

vercass07
10. dub 2016

@sukynecka01 jéé tak to je krásné, gratuluji,tak ja zkusím a uvidím zítra. Dnes se mi k priznakum přidala hrozna bolest zad. No ale nemusi to nic znamenat.. ..

sukynecka01
10. dub 2016

@vercass07 dekuji a drim palce

ilonar
10. dub 2016

Ahoj holky, tak se musím také s něčím podělit. Mám jasné těhu příznaky, jednou už jsem těhu byla, ale skončilo to zamlklým a vyjímečná je u mě bolest prsou, která v té době byla. Teď je to po půl roce opět tady, prsa bolí, podbříšek bolí, únava, dokonce zvýšená teplota a skleněné oči (tyto dva poslední příznaky jsem tu vyčetla od vás). Poslední ms 22.2., ale po vyvolávací injekci a ovu v březnu dle mě až kolem 22.3. Včera jsem si jela pro test a šla jsem ho dělat docela s jistotou, že to určitě musí vyjít... a nic ☹ . Když by se podařilo okolo toho 22.3., tak už by musely dvě čárky vyjít že? Jsem z toho nějak mimo už. Když to dostanu, tak konečně můžu odstartovat hormonální stimulaci na IVF. Po té revizi mi vůbec nenaskočil cyklus totiž, tak jsme zvolili tuto jistotu. A ještě jsem byla před týdnem v pátek znova na vyvolávačce a pořád se to nespustilo, předtím vždy pátý den. Ach jo holky, myslím že moje tělo totálně stávkuje.

michaelabrazdilova
10. dub 2016

@ilonar Mně se čárky ukázaly až dva dny před očekávanou menstruací ... do té doby stále nic... Tak ještě na testování počkej

ilonar
10. dub 2016

@michaelabrazdilova To já už bych ms měla taky dávno dostat, spíš se řídím těmi dny od ovulace, protože ms u mě nějak nefunguje, jen po injekcích. Tím se nedá moc řídit.

vercass07
11. dub 2016

@sukynecka01 Tak je tam hodně ale hodně slabý duch, spíše jsem si ho možná vytouženě vykoukala, tak zkusím zítra....

sukynecka01
11. dub 2016

@vercass07 no zkus jak mas do ms

vercass07
11. dub 2016

@sukynecka01 Dnes měla dorazit a zatím nic a mám to vždy přesně na den. No uvidíme 🙂

vercass07
11. dub 2016

Tak MS dorazila. Neva, tak třeba příště ☺.

misku31
12. dub 2016

Ahoj BT merim teprve prvni mesic, nyni mam 6 dni zpozdeni s MZ. Prikladam fotku grafu BT. Co myslite, mam jit pro test?

berusk.a
12. dub 2016

Holky je tu někdo kdo z te bazální teploty pozná kdy měl ovulaci a jestli se zadarilo a je tehu?

nikkus31
14. dub 2016

@misku31 ahojky, nechapu ten červený puntík..to má být ovulace? Myslela jsem, že ovulace je den před tím než teplota rapidně vylitla?😄 aspoň jsem tovtak četla

misku31
14. dub 2016

@nikkus31 cerveny puntik je jen jezdec po te ose v te aplikaci. To nic neznaci.. ovulace je oznacena zlutym zvyraznenim.ale kdy ji mam z toho grafu stejne nepoznam. kazdopadne nyni mam 8 dni zpozdeni a test negativni, tak nevim :( asi budu stale cekat...

pisislatko
15. dub 2016

@misku31jak dlouho máš zpoždění. Z grafu mi přijde, že 4.4. bylo zahnízdění a pokles. Máš nějaké jiné příznaky? Pokud by ms nedošla, šla bych v pondělí na krev.

nikkus31
15. dub 2016

@misku31 už to vidím, 10.-16. den jdi byla plodná a přesně je to tam vidět jak to vylitlo! 🙂 test ti ještě neukáže nic .. A pokud správně chápu to 💜, tak to vypadá nadějně! Moc držím palce, urco dej vědět.. A prosím ten graf bych chtěla taky, kdepa ho najdu? ✊🍀✌

nikkus31
15. dub 2016

@berusk.a ovu poznáš, že ti teplota vylitne nahoru a šest dní před tím by měla být stejná teplota.. Prý když pak teplota neklesá, tak by mohlo být těhu. Prý víc jak 16 dní když se drží nahoře, tak by mohlo být zadelano 😁

nikkus31
15. dub 2016

@pisislatko chápu dobře, že když přijde ovu, tak máš 37 a víc??? Vždy 37? 😀

nikkus31
15. dub 2016

@misku31 a meris se pořád? Já teď vycetla, že pokud se po ovu drží teplota stále nahoře víc jak 16 dní, tak je zaděláno 😉

misku31
16. dub 2016

@nikkus31 je to aplikace na android muj kalendar, je to moc sikovny. Jinak dnes mam desaty den zpozdeni. Teplotu porad 37,1 a test negativni... tak nevim..

nikkus31
16. dub 2016

@misku31 výdrž ještě, nic není ztraceno, podle teploty to vypadá nadějně ..😉🌻🍀✊Dekuju, stahnu tu aplikací..a prosím ještě kde meris? Já v puse pod jazyk..😀😄

misku31
16. dub 2016

@nikkus31 ja taky pod jazykem ;)

nikkus31
16. dub 2016

@misku31 prosím, prosím, nemůžu tu apku nikde najít? Je tam akorát menstruační kalendář s kytickou 🙂

misku31
16. dub 2016

@nikkus31 aha promin, menstruacni kalendar s kytickou, ruzova ikonka, to je ono. Ma to spoustu funkci ;)

misku31
20. dub 2016

Tak dnes po 14 dnech zpozdeni se mi dostavila MS. Teplota stale pres 37. Tak nevim jak to s tou teplotou je. Minule jsem pri MS mela teplotu treba 35-36... 🙂

nikkus31
20. dub 2016

@misku31 Dekuju, mám to..super apka 😉 🙂

nikkus31
20. dub 2016

@misku31 a jinak zpoždění nemivas? Tak menzes můžeš mít i při těhu, ale spíš ne..☹ ale ta teplota, jak to, že neklesla? Matěj k doktorovi 😉 😀

nikkus31
20. dub 2016

@nikkus31 mazej ne Matěj 🙂

vitr
1. kvě 2016

@r123 mela jste menstruaci během těhotenství? Mám dojem. Ze jsem těhotná po čtyřech dnech vynecháni jsem začala růžové slabe krvácení. Mohu byt těhotna tedy?

misku31
1. kvě 2016

@nikkus31 tak jsem byla u doktora a nic to neni. Zpozdeni jsem mela 14 dni. Naopak mi rekl, ze ma deloha i vajecniky jakoby speji a moc se jim nechce makat..., ze si pry telo stale mysli, ze beru antikoncepci. Vysadila jsem v srpnu 2015. Tak jsem dosta l la nejake vitaminy.. uvidime jak se to bude vyvijet 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru