Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

luj89
17. kvě 2016

@nikkus31 😀 a necháš si ho?

1nelinka
17. kvě 2016

@nikkus31 ty jo me zase chutnal a po jerabu se mi zvedal kufr..🙂 ale u me zafungoval po 3 tydnech..🙂

nikkus31
24. kvě 2016

@luj89 nechám, už mám půlku pryč a má se to tři týdny a pak pauza, tak to vyjde akorát..Co ty?

nikkus31
24. kvě 2016

@1nelinka už jsem si zvykla, chutná to jak pendrek.. 👅 jeřáb je jak narezenej jagermeister 😂 a ty jsi měla cyklus v pohodě?

luj89
24. kvě 2016

@nikkus31 Tak mi pak řekni jestli na sobě pociťuješ změny k lepšímu ;). No, já si koupila Ra-Vit místo listovky v tabletkách (je to přírodní sirup s obsahem listovky) a dnes jsem narazila na ,,ženské kapky" od Grešíka, což mi přijde jako fajn náhražka gynexu ;). 50 ml stojí kolem 65 Kč. Tak zvažuju jestli to zkusím ;)

1nelinka
24. kvě 2016

@nikkus31 ja mam pravidelny cyklu 5tydnu ale krvacim jen 2dny.. Bohuzel jsem dnes v 6tt potratila tak zaciname kapat na novo..snazili jsme se od zari tak doufam ze gynex pomuze po druhe..🙂

luj89
24. kvě 2016

@1nelinka Tak to mě moc mrzí... :-/ Určitě se napodruhé zadaří, uvidíš 🙂

kettkav
24. kvě 2016

@1nelinka to mě moc mrzí,ať se brzy zadari znovu 😉

nikkus31
28. kvě 2016

@1nelinka Nelinko, to mi moc líto :'( ale neboj, vyjde to brzy..Míč držím leštičky a preju hodně štěstí

nikkus31
28. kvě 2016

@luj89 pozor na kombinace, já si třeba chtěla koupit v lékárně Nisofol, nebo jak se to jmenuje a prý s Gynexem ne ne.. ale tak jsou to bylinky, neměli by uškodit 😉

gooldy
28. kvě 2016

Dobrý den děvčata. Chci se poradit! PS jsem mela minuly patek v den ovulace. Od neděle mě začaly bolet prsa a včera to byl tyden a bolest neskutečná. Normalne me bolí prsa jen pred menstruaci max 2dny a ted mam do menstruace 8dni. Je mi jasný, že dělat si ted test je zbytečné protoze je brzo, ale myslíte, že podle krve mi to v pondělí kdy to bude 10dni po PS řeknou? Jak to se mnou vypadá? Musim to vědět co nejdříve protože mám jit další tyden na operaci :-/
Trošku cítím i podbříšek, ale prsa hrůza 😕 To jsem nikdy nezažila takovou bolest 😢
Děkuji za odpověď!

bervidova
28. kvě 2016

@gooldy mám to obdobně - nebolí mě sice prsa, ale podbřišek, zato dost. Při ovulaci vím,že probíhá, ale cítím jeden vaječník a ne tolik. Já bych měla dostat menstruaci 6.6., jakmile se objevily čáry na ovu testu, tak jsme to pojistili 3x vždy ob den. U prvního jsem tohle nezažila, test jsem si dělala v osmém týdnu, najednou toto 😒

gooldy
28. kvě 2016

@bervidova ja ovulaci poznám protoze me to bolí jak u menstruaci a mam silný ovulační hlen 🙂
Spis me zarazi bolest prsou. Zajímá me jestli to muze byt opravdu tim, ze se vajíčko uhnizduje...nebo co se děje s mym tělem. Nikdy jsem tohle nemela a zase moc nevěřím, ze by se nam to takhle povedlo. Nevim no. Jde mi hlavne o to abych na to mohla přijít driv než půjdu na operaci. Dnes jsem si test udelala, ale je to proste moc brzo aby se tam neco ukázalo...

upuska
28. kvě 2016

Holky, jsem zmatená, včera jsem to mela dostat a místo toho mám jen takový jakoby spinavy výtok, hnědý.. Máme za sebou první cyklus "snažení", ale nemyslim si, ze jsem těhotná.. (Ac bych rada) Nic me neboli, podbřišek ani prsa..ty mi naopak jako když splaskly oproti předchozím cyklum, kdy me bolely bolely třeba 14 dní před MS

leilinkaa
28. kvě 2016

@upuska vyzkoušej tt. Ja mam těhotenství potvrzeno od doktora a taky nemam zadne priznaky;) držím palce!

pincola
28. kvě 2016

Poprvé příznaky hrozně pozdě, týden po vynechání-píchání v prsou, tlak v podbřišku, nevolnost a stav jak při chřipce-malátná, podrážděná, pocení, zvýšená teplota.

Podruhé příznaky hrozně brzy. Nevolnost snad 4 dny po ovulaci, brala sjem na to živočisné uhlí, nenapadlo mne, že to je ono! nevolnost trvala furt a furt, zimomřivost, prsa horká jakoby zapálená, zajídací nevolnost.

gooldy
28. kvě 2016

@pincola tak prsa mam taky horka 😄 Tak snad to bude to co ma byt! 👍🏽

upuska
28. kvě 2016

@leilinkaa byla jsem v pokušení ho dneska koupit. Ale tak nejak jsem si říkala, ze v tom okamžiku to sto pro regulérně dostanu..ještě pockam pres víkend, ale děkuju a tobě gratuluju 🙂

bervidova
28. kvě 2016

tak já budu čekat,jestli dorazí menstr.a pak pomažu koupit test a uvidíme, i kdyžby to byl zázrak, kdyby to dopadlo takhle rychle

nikkus31
29. kvě 2016

@gooldy ahoj, promin, moc nechápu, tak chceš být nebo se bojis že jsi před operací??? samozřejmě preju ať to dopadne jak si přeješ a podle těch příznaků můžeš být..

gooldy
29. kvě 2016

@nikkus31
Jde mi o to přijít na to co nejdriv abych nesla na operaci 🙂 mam ucpane nosní dutiny...( chronická rýma ) po operaci jsou velké bolesti a nechtěla bych byt tehulka aby do me rvali nějaké prášky a bůhví co 😉 to raději operaci přesunu 🙂 ale musim prave zjistit jestli to tam je...no a nevydržela jsem a udelala si test a mam tam opravdu světlého ducha, ale je tam 😉 takze zítra krev aby se to potvrdilo a pak telefonát do Motola a operaci odkládam 😊

baskervile
30. kvě 2016

Můžete mi prosím poradit,popř. měla jste to taky některá?: Cca 2-3 dny před ovulací mě začalo pobolívat v podbřišku,teď jsem asi 13 DPO a břicho pobolívá pořád,snad s přestávkou jednoho dne.6 DPO jsem měla na toal. papíře hlen s troškou krve (spíš narůžovělé) a včera to samé.MS má přijít až v pátek,nebo v sobotu.Bylo by to možné jako příznak těhu?Děkuji

bielanevesta
30. kvě 2016

Ako som to zistila? Pri prvom žiadne príznaky ani zmeny, takže až s pozitívnym tehotenským testom a ani teraz pri druhom to nebolo inak. 🙂

nikkus31
2. čer 2016

@gooldy ano, už chápu..Juchuuu, tak gratuluju a preju ať vše dobře dopadne ❣🍀🌸

gooldy
2. čer 2016

@nikkus31
Děkuji! Teď už jen čekat aby všechno bylo v pořádku, ale prvni test jsem si udělala 9dni po styku a byla tam hodne slabá čárka 😉 za dva dny uz byla krasne videt! No, ale řeknu Vam vsem 🙂 v patek jsme si s pritelem užili a v neděli me uz začaly bolet prsa 🙂 to tělo je neskutecny!!!

kristan90
3. čer 2016

včera v 23:11
Ahoj snažime se 8 mesicu ted se mi prvne stalo že sem zacala spinit 4 dny pred očekavanou MS ale spinim do dneska nekdy ¨ucmrndne' kapicka krve ale menzes jako takova nikde bricho me boli uz 14 dni jako by se mi z delohy neco dralo ven a tahalo ji to.mam dost zavrate i když jenom tak sedim a nevolnost ale zadne jine priznaky..delat si nadeje nebo ne???
nechci si pripadat jak blazen a plašan dekuju ;)

gooldy
6. čer 2016

@kristan90
Ja osobně jsem na sobě cítila hned , ze jsem těhotná a 9dni po PS jsem si udelala test od bene myslim a mela jsem tam slábou čárku a za dva dny uz byla silnější...zkusila bych test a uvidíte 🙂 ...potvrdila jsem si to krvi 😉

clea89
8. čer 2016

Ahoj tak ja mam pozitivni testy od pondeli,tak jsem tehu cerstve,ale moje priznaky jsou:citim jakoby teplotu v prsou, samozrejme MS nedorazila, mam nechutenstvi - nemam na nic chut,hlad,kdyz uz jim,tak mi staci malo, coz u me neni normalni,miluju jidlo 😃 taky mam nespavost - vecer se mi nechce spat,kdyz uz usnu, tak stale se budim, pak obcas citim jemny tlak ci pichnuti v podbrisku, a posledni - mam skvelou naladu,mam chut se na vsechny smat, i kdyz tojsou lidi, ktere moc nejsou sympaticti.no snad ten vycet nekomu pomohl😃

katka345
29. dub 2017

@gedren tohle můžou byt prvni priznaky? Přesně tohle mam uz pomalu tyden. Jsem po transferu 1embrya

libotaci
20. zář 2017

Holky já se picnu! Zatím jsme se s manželem jen dvakrát snažili o miminko. Už 14 dní mě bolí prsa, že bych si je nejradši sundala! :D A přes den je mi na zvracení, pořád mám hlad a jsem děsně podrážděná a vzteklá a ani nevím proč. Takže jsem si udělala test. 1 čárka, zklamání a šel do koše. Pak jsem si tu prčítala diskuze a našla zkušenost jedné z vás, že se vám druhá čárka ukázala až po půl hodině. Vrátila jsem se do koše a byl tam duch. Sedla jsem do auta a jela jsem pro "nejlepší" a nejdražší těhu test, který má těhotenství ukázat po 1 týdnu. vyšel mi negativní. ACHJO, tak teď nevim. :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru