Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
31. kvě 2007

m.i: a tvůj příběh?.....díky za podporu...kéž by , kéž by,kéž by..:o)

ammalka
31. kvě 2007

rosall, slyšela jsem, že těhu mohou být i ženy, které mají menses, přála bych ti mimi, všem nám tady, i když je už se jako snažilka nepočítám, po 6 měsících se nám s manželem povedlo otěhotnět. Už se na mimi těším, ale také mám o něj velký strach. ☹

rosall
31. kvě 2007

ammalka: jaké byly první příznaky?....musím porovnávat víš..:o)))

m.i
31. kvě 2007

rosall: u nás nic moc zatím zajímavé, snažíme se 3 měsíce, od minulého týden je mi pořád na nic..pocit nasycenosti, bolesti břicha, píchání v podbříšku (na pravé straně), "krkání"..a hlavně to čekání..a pocit jestli opravdu se to povedlo tak jestli nani na nějaké ty příznaky moc brzo..A kdy ty budeš vědět co a jak??

rosall
31. kvě 2007

m.i: dostala jsem to naposledy 10.5....a vynechala antikoncepci...spaly jsme spolu ten víkend, co začínal 18.5 a 25.5.........od neděle mi stvrdlo břicho, bolela prsa..a teď už nebolí.....strašně se ale pozoruji, ořád si mačkám na břicho, jestli je pořád takové ztvrdlé a zvětšené.....furt mám hlad..ale bojím se, aby to nebyla sugesce....10.6 mám dostat menses...tak počkám, počkám...když nedostanu..půjdu do testu.......kdy ty to máš dostat?

lnella
31. kvě 2007

Ahoj snažilky a těhulky, jsem tu poprvé, tak se nezlobte, že jsem k vám takhle vpadla. Před třemi týdny jsem vysadila HA. Asi po týdnu bez HA jsem začala mít křeče v podbřišku a mám je v podstatě doteď. Ne každý den, ale občas mě chytí? Nemyslím si, že bych byla hned těhotná, ale myslíte, že je to vysazením HA? Děkuji za radu ☹

jizu
31. kvě 2007

Ahoj Lnello - já mám to stejné. Od té doby, co mi skončila menstruace, mám křeče, nafouklé břicho, citlivé bradavky. Ale právě proto, že to je hned o začátku, co neberu HA, myslím, že těhotenství to nebude. Spíš po těch letech braní HA má tělo asi absťák 😀

lnella
31. kvě 2007

Ahoj Jizu, děkuji za odpověď. 🙂 Jak dlouho už se snažíte s přítelem/manželem o miminko?

rosall
31. kvě 2007

Inella, jizu:...mám to samé...vysadila jsem HAK a taky...nafouklé břicho....občas bolí prsa.....a vy jste si vědomy, že byste mohly být těhotné....jaksi, že si chlapi nedávali pozor?.....protože já to připusiji příznakům...stránky jsem pročetla a je hodně pravděpodobné, že ženská otěhotní první měsíc po vysazení

lnella
31. kvě 2007

Ahoj Rosall, my si hned od vysazení nedáváme pozor. Ale jsou to jenom tři týdny, tak jsem se přikláněla spíš k tomu, že to je tím, že neberu HA, ne že bych byla těhotná. 😨

rosall
31. kvě 2007

Inella: ...no holky..jsem zvědavná ,jak dopadnem..:o)))))))....kdy to máš dostat? já 10.6.........něco mi říká...mohlo by být....něco zase....nechce uvěřit....

lnella
31. kvě 2007

Já 9. 6., ale nevěřím tomu, že by to vyšlo-alespoň mně ne ☹ Spíš je to opravdu vysazením. Dnes už musím jít, ale zítra se třeba uvidíme. Pěkný den

rosall
31. kvě 2007

Inella: skoro stejně....já tedy nemám křeče..ale mám břicho nafouklé už 5.den...a na pravé straně zvrdlé....

millihu
31. kvě 2007

Ahojky,ja jsem tu poprve...a chtela bych vas pozadat jesli by jste mi mohli poradit jak si vypocitat plodne dny.Diky moc

jizu
31. kvě 2007

Inello - snažíme se necelý měsíc.
Rosall - my začli hned po dobrání antikoncepce. Bude mi 30 let a taky si říkám, že s mým štěstím nehrozí, abych otěhotněla hned. Takže jsme nedělali žádnou pauzu. 😀

rosall
31. kvě 2007

jizu: a kdy to máš dostat? já tedy křeče nemám..jenom vyduté , napnuté břicho, který u sebe moc neznám....a dostat to mám až za 10 dní...tak doufám, doufám

m.i
1. čer 2007

rosall: no mám to dostat 6.6., tak uvidíme zda dorazí..přeju hodně štěstí ;)

rosall
1. čer 2007

m.i: ..to i já tobě......jsou lidi, kteří v sobě nosí takovou auru, když si něco moc přejí, tak se to splní..........já si tohle tentokrát hrozně moc přeji.....usínám s pocitem, že tam někde je.......ale probouzím se, že není..že je to jen má iluze..pak si stoupnu , sahám na břicho....je opravdu jiné....uklidním se....a přemýšlím, jak přestavět byt...:o))))))....je to moc brzo,...to je jasný...ale ty emoce jsou fakt hodně silné...a pomož si....:o)))))).

jizu
1. čer 2007

rosall - mám to dostat v pondělí. Ale bůhví, jak to bude, když je vysazeno. Už si ani pomalu nepamatuju, jak jsem to měla, když jsem nebrala HA 😀 To už je 13 let ☹ Jsem ráda, že takhle neblbnu sama. Já jsem si chvíli jistá, že jo, chvíli zas vím, že ne. Doma to radši ani neventiluju, aby mě neměli za blázna 😀
Držím nám všem palce!!!!!

m.i
1. čer 2007

jizu: je opravdu velká pravděpodobnost, dle přečtených článků, že první 3 měsíce po vysazení HA se to často povede..říká se že jsme jak "semeniště" 🙂) Já to měla 2 měsíce po dobrání zatim o.k. přišlo to na den, jen nějaké větší bolesti a silnější krvácení a trvalo to o den déle než při HA..teď se uvidí příští týden..

rosall
1. čer 2007

jizu: no byla by to fakt bomba...kdyby to vyšlo..:o))))))....musí, musí , musí.....:o))))))

rosall
1. čer 2007

m.i : ...ty bláááááho...už příští týden....já furt..si říkala, za 14 dní,za 14 dní.......a fakt...sobota,neděle.........holky..jestli to vyjde......tak je to fakt magie...a doufám, že zůstaneme ve spojení i po tom...:o))))))

ivett25
1. čer 2007

Ahoj holky, jsem sice pravidelný návštěvník MK, ale přispívám jen sem tam. Snad mi taky poradíte nebo řeknete svůj názor.
Stejně jako jizu mám dostat MS v pondělí, jen s tím rozdílem, že my se snažíme už 9 měsíců! Poslední 2 týdny mám mírné bolesti (křeče) v podbřišku, nejsou stálé. Někdy podbřišek nebolí den, jindy bolí pořád. Sem tam se mi udělá mírné nevolno, kromě jednoho dne, kdy jsem natvrdo omdlela (stalo se mi to poprvé), poslední 4 dny začínám pozorovat, že mám nafouklé břicho. Jindy jsem měla břicho vždy jako desku, ale teď mám problémy ho jen na chvilku zatáhnout! Jinak bradavky mě vůbec nebolí. Zkoušela jsem si dělat jen tak ze zvědavosti test (vím, že ještě brzy) a výsledek byl samo negativní.
Bojím se zase, jako každý měsíc, zklamání! Díky moc - Iveta

jizu
1. čer 2007

Ivet - možná máš proti nám právě tu výhodu, že 9 měsíců už víš, jak se tvé tělo běžně chová a najednou je tu něco jiného. Držím moc a moc palce, ať to vyjde!!!!

jizu
1. čer 2007

Rosall - jestli nám to vyjde společně, tak si určitě založíme diskuzi (jestli už není ...) únor 2008, ne? 😀
Ale já zatím nechci být moc optimistická.

m.i
1. čer 2007

Přidávám se k jizu, jestli nám to vyjde založíme další téma..holky, držme si palce, ať to všem vyjde..uvidíme již velmi brzo..utíká to..

lnella
1. čer 2007

Ahoj snažilky, jak už jsem psala včera, taky mě pořád bolí v podbřišku, ale my se snažením začali teprve před 3 týdny, tak to přikládám tomu, že jsem vysadila HA. 😖

m.i
1. čer 2007

ivett25: 9 měsíců, to už je dlouho..tak snad vám to vyjde a a to co popisuješ je přeci jen něco jiného něž kterýkoliv měsíc předtim, což by nasvědčovalo tomu, přeci jen něajká změna??? Tak držim palce, pak dej vědět..

ivett25
1. čer 2007

Jizu, právě jsem si všimla, že diskuze únor 2008 založená už je! 😀 Teda pokud jsem se nepřehlédla.
Máš pravdu, vím, jak se mé tělo chová, ale nikdy člověk neví! Je pravda, že jsme se tento měsíc snažili více, než měsíce před tím, ale i přesto jsem k výsledku pesimistická. Prostě nevěřím, že by to mohlo konečně vyjít!
Pokud by to vyšlo, tak se setkáme v diskuzi únor 2008! 😉 Držím nám všem pěsti! 😉
Jizu, kdy si budeš dělat první testy, pokud tedy MS nedostaneš?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru