• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

8. června 2016 
Tak jsem si dneska ráno dělala těhu testy (2x) a nic :frowning2: Škoda,už jsem se začínala na mimi těšit.No ale máme spoustu času na tom pracovat :slight_smile:
8. srp 2006 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ketka: kamarádka si dělala tři testíky a nic, pak šla k doktorce a ta jí potvrdila, že bude mamča, takže kdo ví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2006 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dnes......bazalka 37,2 a test s druhou slabou carkou.......jinak.....krom bolesti v podbrisku a krizi, rychlemu traveni a rihani po jidle....jsem nemela zadne priznaky. Ani prsa nebolela....
9. srp 2006 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte všechny holky a těhu.. moc gratuluji. Já a manžel se o miminko snažíme od února a možná, že právě už jsem v začátcích. Po přečtení všech poznatků o průběhu začátku těho..mám uplně všechny příznaky. K doktorovi jdu 21.8 tak jsem zvedavá už se moc těším :slight_smile:
10. srp 2006 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj snažilky, chtěli bychom mít mimi a tak se pořád sleduji jestli už náhodou není něco jinak než dřív atd. jsem ráda, že v pozorování nejsem sama a můžu si psát s lidma, kteří mají teď zrovna stejný zájem jako já.
10. srp 2006 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si včera dělala testík a je tam hodně slaboučká druhá čárka, manžel mě ujistil, že ji tam taky vidí. Bolí mě v kříži, po ránu mi není nic moc a trošku pobolívá podbřišek. Nechám to trošku uzrát a příští týden si udělám nový test, doufám, že to vyjde a že mi neleze to snažení na mozek :grinning:
11. srp 2006 v 06:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky vidím že úspěšnost u snažilek je vysoká moc vám to přeju :slight_smile: my se snad taky dočkáme ale teď zrovna není vhodná doba ani na to snažení :pensive:
11. srp 2006 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
1Kaculko, to je krásná zpráva hned po ránu :wink: , přeju ti aby ten příští týden byla už jasně viditelná po pár vteřinách :wink:
11. srp 2006 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ivusenka: Děkuji, taky doufám, že to už bude jasné a že se zbytečně netěším :wink:
11. srp 2006 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky chtěla bych se zeptat po kolika dnech od doby co jste měli dostat MS jste si dělali test. Já jsem si ho dělala po 4 dnech(nikdy jsem spoždění neměla a nic jen jedna čárka. děkuji a hezký den :slight_smile:
11. srp 2006 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky balila to máš moc brzo, aby se ti objevily dvě čárky.Musíš počkat tak týden nebo se se objednej k doktorovi doufám, že ti to vyjde :slight_smile:
11. srp 2006 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji to taky doufám, ikdyž si spíš myslím, že to neklapne. zatím nejsem nějak zoufalá jen chci vědět jestli jo nebo ne :slight_smile: .určitě chápeš co chci říct :wink:
11. srp 2006 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,
gratuluju vsem tehulkam. :wink: ..ja jsem predevcirem vzala posledni HA a ted nechame vsechno osudu, ..jsem zvedava, kdy se k vam pridam s podobnymi priznaky. :sweat_smile: ..kazdopadne je dobry vedet vsechno s predstihem. :sunglasses:
11. srp 2006 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanik nazdárek,
tak mám další závislost :grinning: po beremese ještě koníka :grinning: :grinning: :grinning: . Manžel už začíná ze mě šílet :sweat_smile: , že co jsem pořád na svatbách, když už to máme za sebou. Jenže já ještě čekám na Happíka :grinning:
11. srp 2006 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
chapu co cítíš ja jsem tak každý měsíc byla v očekávání a už jen čekám na potvrzení lékařem :slight_smile:
11. srp 2006 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Me jeste pred terminem, kdy mely prijit mesicky zacaly byt desne citlive bradavky.Pak byl den, kdy mela prijit ms a neprisla a to mi bylo divne, jelikoz vzdy jsem tak uz 4 dny pred spinila...pak se citlive bradavky zmenily na bolest celych prsou, ze jsem nemohla spat na brise.A uvedomila jsem si, ze chodim casteji na zachod a mam rychlejsi traveni :wink: 5.ty den po vynechgani ms jsem si udelala test a okamzite se objevily // :wink:
Ted me boli ta prsa, ale da se to vydrzet, obcas poboliva bricho, ale to je pry normalni, pry se roztahuje deloha.A chodim casteji na zachod a mozna jsem vice unavena....No a taky jsem se vcera osypala na celym obliceji..to mam teda radost, ale co bych nevydrzela, ze :wink:

Preju vsem snazilkam, at se jim co nejdrive splni jejich sen :slight_smile:
11. srp 2006 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak co lena? jsem zvědavá!!!
15. srp 2006 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem to poznala pri cisteni zubu. Najednou se mi zacalo delat spatne, dokonce jsem musela prestat, abych predesla davicimu reflexu. Asi po dvou dnech jsem si udelala test a okamzite se mi objevila carka navic. Bylo to velmi brzy po vysazeni HA a ted uz jsem ve 21.tydnu. K dalsim symptomum patrilo kovovy pocit v puse a caste moceni. Nastesti mi opravdu spatne nikdy nebylo a dokonce jsem ani nezvracela. No a pak jsem sla k dokotorovi a ten mi to hned potvrdil. Byla jsem v 5. tydnu.
15. srp 2006 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, moc gratuluju :slight_smile:
16. srp 2006 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, taky se s manželem pilně snažíme, ale zatím se bohužel nedaří. No, uvidíme.
Nechci ti nijak zakřiknout, ale MS jsme měla dostat minulou středu, každý den je mi od žaludku nějak těžko (ráno a večer),ale možná mám jen překyselený žaludek. Pobolívá mě podbříšek a tiše se modlím, aby si to MS zase nerozmyslela a nepřišla. :frowning2: .
Docela se bojím si jít koupit test, protože bych nejspíše byla zklamaná.
Holky, jak "prožíváte" negativní test?????
17. srp 2006 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte babulky, mám zopár otázok a bola by som rada pokiaľ by ste mi vedeli na ne odpovedať Tak poprvé moja b.teplota sa pohybuje od 14.7. medzi 36,8 a 37,2 a pred MS som mala teplotu 37,0, žiadne bolesti ani nič obvyklé ako som pred MS mávala. MS trvala iba tri dni aj z toho to vlastne bol len jeden taký silnejší den, inak skoro nič a v noci absolútne nič. Momentálne mám takéto príznaky: napínanie, zápcha, taký zvláštny akoby tlak v podbrušku, a občas ma pobolievajú prsia. Inak sa mi zvýšila chuť na milovanie a rada si ľahnem aj cez den ak môžem, keď som v práci tak od rána myslím na to, že prídem domov a ľahnem si. Je síce pravda, že sa s manželom o bábatko snažíme, ale nejak si nerobím hlavu ak MS príde. Ozaj ešte k tej MS dostala som o dva dni skôr inak mám pravidelný cyklus 28 dní. A robila som si test a bol negatívny. Ale moje bruško sa nejak zaokruhľuje .
Už teraz Vám ďakujem za rady
17. srp 2006 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
gaguska a zůstala teplota vysoko i při MS?
17. srp 2006 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
mobina,
áno teplotu som mala 37,0 - 37,2. čo si o tom myslíš?
17. srp 2006 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
gaguska, myslím že těhu být klíďo můžeš. doporučuju zajít k doktorovi,ať ti udělá test z krve. Není ničím neobvyklím, že těhulka měla jednu nebo i víc krátkých MS i když byla už těhu. Tak ať to klapne :dizzy_face:
17. srp 2006 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
gaguska přikláním se k názoru papay. Zkus si udělat další test za týden. Krvácení mohlo znamenat uhnízdění mimi v děloze. Držím palce :wink:
17. srp 2006 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, pro zajímavost: teď jsem se dočetla v jednom článku z rodiny.cz o symptotermální metodě: (citace)

"Je normální (a docela běžné), že naměříte vyšší teplotu i během několika prvních dnů menstruace. Je to zapříčiněno zbytkovým progesteronem z minulého cyklu."

Já jen tak - překvapilo mě to, nevěděla jsem to. Myslela jsem, že má být pokles (já jsem ho taky neměla).
17. srp 2006 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
No a čím si má pak člověk být jistý :sunglasses: ....U každé je to holt jinak, ale myslím, že tohle případ gagusky nebude, když to nebyla normální MS.
Teri tobě opravdu neklesla teplota?
17. srp 2006 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Mobi, asi o 0,1 - takže téměř ne, ale pak už nevím, protože měřím vaginálně.

Jo a ještě pro zajímavost taky píšou toto ohledně špinění před MS:

"Je považováno za normální, pokud trvá jeden až dva dny a pokud nezačne dříve než desátý den luteální fáze. Pokud trvá déle než pár dní, může to indikovat: problém se štítnou žlázou, fibroidy, endometriózu nebo polypy na děložní sliznici. Pokud začne dříve než desátý den luteální fáze, může to znamenat nedostatečnou funkci žlutého tělíska a tedy i sníženou plodnost."

Asi bych to měla vkládat do diskuze o BT, ale tam jsou vlastně už odkazy na ty články, ze kterých to beru :wink:
17. srp 2006 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Papaya, Mobina :slight_smile:

kočky no zajtra si skúsim urobiť test hned ráno, inak vedeli ste že test sa má robiť za studena?? povedal mi to môj lekár.
17. srp 2006 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
No nevěděli - ale děkuju za uvední novinky (na žádném testu to není napsáno)
17. srp 2006 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek