Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ivett25
4. čer 2007

Já se ještě vrátím k tvé první zprávě, kde se ptáš, jestli je možné mít příznaky tak brzy před MS?!
Já jsem podobné příznaky jako ty měla 3 týdny před MS. Ty by měly přijít dneska, nejpozději zítra (pokud teda nebude vyjímečný měsíc a neopozdí se)!
Takže určitě je možné mít příznaky 2 týdny před. A jak psala Marinka, vždy a u každého jsou příznaky jiné! 😉 Vše je možné! 😵 😵

rosall
4. čer 2007

ivett25, cert..ova: ....no k těm potratům....mám z toho taky strach...všude se píše..když se vajíčko konečně op¨lodní...nemusí se zahnízdit...když se zahnízdí...může i vyplavat....bojím se toho jako čert kříže......začala jsem proto jíst...kyselinu listovou....takže dělám maximu......břicho mám nafouklé pořád...a na té pravé straně se za hmatatelné tvrdší místo..které se zvětšuje......když se nenajím...je mi špatně.....teplota dnes 36,9 (pořád zvýšená)........já už jsem taky nakoukla do "hlaste se: //"..:o))))).....jsou to fáze....tady je to diskuska plná naděje...a tam plná euforie, radosti..:.o)))

cert..ova
4. čer 2007

tak to já jím calibrum - baby plan

rosall
4. čer 2007

Marinka:...říkáš to dobře......ale u mě snad není ani vteřina, kdych na to nemyslela....na břicho si sahám furt....už se mi zdá, že už jako těhotná chodím..nebo si sedám..:o)))))))))))))))))))))))))))))))........

rosall
4. čer 2007

cert..ova: jak dlouho že se snažíte?..u mě by to byla fakt náhoda......dva roky nic.....a pak rozchod....teď jsme spolu strávili dva víkendy....a byla bych.....fakt by to byl zázrak....

cert..ova
4. čer 2007

předtím půl roku a teď 4 měsíce, ale zatím mi to vždy vyšlo tak na ten půlrok, kdybychom aspoň patřili mezi ty holky, co ji jednou hupsnou a hned čekaj, že 😀

cert..ova
4. čer 2007

ježíš, teda patřily, už mi to čekání leze na mozek 😀

ivett25
4. čer 2007

Tak já taky papkám Calibrum baby plan! 😉

rosall, ale krásný zázrak! 😉😵 Pokud vám to vyjde, jako že vám to moc přeji, tak by to fakt byla rychlost. My se snažíme 9 měsíců a nic! ☹ Když si to tak říkám, pokud by se nám to povedlo hned po svatbě, už bych teď někdy rodila! 😅 😅
Ono doktoři hodně radí, že když se fakt nedaří, tak je lépe začít používat např. kondom, aby si ženské tělo na ty chlapovi spermijky odvyklo. A pak to prý taky jde ráz naráz.
Možná to je rosall váš případ! 😉

cert..ova
4. čer 2007

jenže ivett25, stejně si myslím, že ten kondom používat nebudete, to ti nedá, nevyzkoušet to, člověk si řekne, třeba to vyjde

rosall
4. čer 2007

cert..ova: ....vis ty co....my ale si pak toho o to více budem vážit.....a ty hormony štěstí..vystříknutý pak do těla....způsobí, že se nám národí nejšťastnější miminka na světě..:o)))))))))))....bůůůůůůůůůůůůůůů....holky já u toho bulím...:o))))))))))))))))

rosall
4. čer 2007

ivet25....ivet..:o))..opět si zvětšila mé procento pravděpodobnosti.....děkuji...o)))))))))))).........pak začnu všude radit...spěte spolu jen jednou za týden..:o))))))))))))

cert..ova
4. čer 2007

to jo, já taky, mám nového manžela a moc se milujeme a hrozně chceme ten uzlíček šťěstí a vám ho taky všem přeju 😉

rosall
4. čer 2007

cert..ova: ...já mám taky první dítě...se mi narodilo v 18....je jí 14...a mám taky nového partnera...největší big love mého života....od 1.2005-11.2006..jsme se intenzivně pokoušeli...a nic, nic, nic.....ty testy mě totálně deptaly.....upadala jsem i do méněcennosti...že nemůžu už mít dítě...až to skončilo rozchodem....:o(....teď se od dubna opět snažíme cestu k sobě najít....a když jsem jeden víkend zapomněla HAK..šeptal mi do ouška..jak moc by dítě chtěl.....a já vlastně taky...a jedině s ním

cert..ova
4. čer 2007

jé, tak to jsme na tom podobně, já měla v 18(zjištění o svaťáku 😀 ) a v 21 letech, no jak říkáš, už jen jedině s ním a mimochodem je to zákon schválnoti, že když máš velkou lásku, tak nic a předtím šup sem, šup tam a je to 😨

ivett25
4. čer 2007

rosall, úplně mi běhá mráz po zádech, když to čtu! 😉

Co se týče toho odvyknutí spermií, tak na tom opravdu je kus pravdy!
Sestřenice mého muže se s partnerem snažili 9 !!!!! let o miminko. Jezdili po různých vyšetřeních, lékaři jim přesně říkali, kdy se mají snažit. Chudáci, vstávali i třeba ve 3 ráno, aby dodrželi rad doktora a pořád to nevycházelo. Pak jim lékaři v Praze doporučili, aby se na 3 měsíce až půl roku chránili a najednou to vyšlo! Teď mají 18 měsíčního chlapečka! 😉 😉

cert..ova
4. čer 2007

holky, jdu do práce, dělám v cukrárně, takže jim to tam všechno pobliju a třeba mě pustí domu, tak zatím pa 😀

ivett25
4. čer 2007

cert..ova 😀 😀 😀 Jen blinkej!

rosall
4. čer 2007

cert..ova:...cha cháááááááááááááááááááá.....jojo..s chutí do toho..:o))))))))))))))))))))))))))

rosall
4. čer 2007

ivet25: ...máš strašně nádhernou svatební fotku....:o))....a fakt díky za naději...pravděpodobnost stále roste...... Drahoušovi tohle ale vůbec neříkám....kdybych se s ním zase dělila o tuhle naději......a pak to zase nevyšlo......mám obavy, že bychom byli tam, kde v tom listopadu......tentokrát si to nesu sama......tak se o to dělím s vámi...a je mi fajn..:o))))))

ivett25
4. čer 2007

rosall, děkuji! Svatbu nám fotil můj šikovný bráška!
Já to taky doma neříkám! Vím, jak jsme byli předloni zklamaní. Chci mu to říct, až když to budu vědět 100%! Zítra maturuje, tak jsem ho taky nechtěla při učení moc rozrušovat! 😀

rosall
4. čer 2007

ivett25:...jsme to ale ohleduplné osůbky, což?....:o)))..ty jsi to vlastně dnes měla dostat, vi´d?

ivett25
4. čer 2007

jj, měla a doufám, že nedostanu! Než si ale udělám test, počkám do pátku! Snad tam najdu //! A ty by sis test dělala kdy? Začátkem příštího týdne?

rosall
4. čer 2007

ivett25:....no já už jsem psala...já se ho budu bát udělat....chtěla bych, až budu mít jistotu.....a tu budu mít jedině....na porodním sále..:o))))))))))))))))))))))....ale jo.....počkám s tím ale asi 14 dní..po tom, co bych to nedostala.......to ty už budeš z tého diskuse odpadlík..:o)))))))))))))))

ivett25
4. čer 2007

🙂))))))))) to bych byla ráda! Na "Hlaste se //" se pak potkáme! 😉

14 dní je dlouho! To vydržíš? 😲 Já bych to testla po týdnu! 😉

rosall
4. čer 2007

ivett25: já tam taky tahám z holek informace o prvotních příznacích...:o)).....no s tím testem, uvidíme, uvidíme.............co vlastně děláš za práci..a tak..?...já jsem hlavní účetní...ale teď se nedokážu soustředit na nic..než na tohle téma..:o)

cert..ova
4. čer 2007

čau holky, tak mě viděli a pustili, asi se fakt báli 😀

rosall
4. čer 2007

cert..ova: fakt?...jak to???......tobě je tak špatně?...nebo jak...já jsem zmatená..:o))))))))))))) 😲

jizu
4. čer 2007

Ahoj holkííí, koukám, že je to u všech stejné, co? Stále nejistota. Já to mám dnes dostat. Zatím nic. Ale mám pocit, že už to brzo přijde. Test jsem si dělala, nevydržela jsem a jen jedna čárka 😢 Ale já tentokrát budu ráda, i za to, že to dostanu. Jsem teprve měsíc po vysazení HA, takže jsem na "M" dooost zvědavá!
cert...ova - hezky si doma odpočiň. A držím palce, ať je to to, co si myslíme 😀
Rosall a Ivett 25 - taky bych se brzo ráda potkala na Hlaste se //, snad to vyjde alespoň někomu z nás!!!!

cert..ova
4. čer 2007

no bylo mi tak blbě, ale bojím se, aby to nebyla jen ovulace nebo tak něco, tak jsem radši řekla manžílkovi, že dneska musí a může u toho koukat i na telku 😀 😀 😀

rosall
4. čer 2007

jizu: ....ajaj...doprčic....ale stejně jsem četla...že někdy se to objeví..až 10 dnů..po vynechání.......co příznaky?????.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru