• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
rosall, tos mě potěšila s tou Itálií! Já si to myslela, je to přece EU! :wink:

Jinak buď ráda, že tě nic nepíchá! Já se právě bojím, že to je náznak něčeho špatného, a že to opět nevyjde! Byla bych raději, kdyby nic nepíchalo.
Nevím, nevím, jestli vydržím těch 10 dní než si udělám test!

jizu, a zkoušela sis udělat ještě jen tak pro jistotu test? Vím, že ta šance tam je moc malinkatá, ale co kdyby?! A kdyby ne, tak máte další měsíce na pokusy! :wink:
6. čer 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, ty mě dáváš, tak jsem si ohmatala pravou stranu a mám tam jen tuk, ach jo :grinning:
6. čer 2007 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji za podporu, hned jak budu něco vědět, ozvu se. :frowning2:
6. čer 2007 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita: takže pá, so, ne, po, út bylo 36,2?
6. čer 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
cert..ova, tak to máš dobré, já mám tuk i na levé straně a uprostřed! :grinning: :grinning:
6. čer 2007 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
certova: to já taky..ale pod tukem.:o))))))))))))))))
6. čer 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cha cháááááááááá..holky s váma je sranda..:.o)))))))))))))))))))
6. čer 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet25: zlobí........domluvili jsme se, že se začneme vídat i v týdnu.....jenže já mám náročnou práci...tak mu mám vždycky dávt vědět kdy....když to nevyšlo jednou, dvakrát fajn....ale teď po třetí..když jsem mu zase říkala, že pojedu domů dřív.....a zase ne...tak jsem z toho zmatená....vůbec mu přes týden nechybím nebo co....:o((((((((
6. čer 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall • jo jo a ještě čtvrtek a dneska 36,5, jak to vidíš?
6. čer 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, můžeme si dát téma- tučné snažilky :grinning:
6. čer 2007 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita...maluji si tvůj graf
6. čer 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, a proč spolu nebydlíte?
6. čer 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, ježíš ti chlapi jsou prevíti! Oni nechápou, že jsme něžná stvoření a že potřebujeme mít pocit, že s námi chtějí být každičký okamžik, že chceme být rozmazlované, a že s námi má být zacházeno něžně?! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A řeklas mu, že jsi myslela tím "v týdnu" i dny od PO do PÁ???
Ptala ses ho, co mu do toho vlezlo? Uvidíš, jaký bude víkend!
Ono je taky možné, že jsi opravdu těhotná a tvoje tělíčko začíná procházet změnou, kdy ti je všechno líto a všechno si více bereš! A přitom se nic neděje!!! :wink: :wink: :wink: To by bylo fajn, viď?! :dizzy_face:
6. čer 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall
mě tam nejde se zaregisterovat pořád mi to hází nějaké nesmysli. Jinak myslíš, že je nějaká šance být těhotná? :Nejde mi do hlavy opět zvýšení teploty
6. čer 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face:
Tak zběžně jsem to proletěla, vy fakt po rádnu nezahálíte :grinning:
Margarita, folikulometrie se dělá ultrazvukem, chodíš k doktorovi v době před ovulací a on kouká a měří, jestli ti rostou folikuly. A pokud jo, tak jestli jsou dost veliké.
Jinak mě vyšly silné // 16DPO a na ultrazvuku to už viděl 19DPO, to znamená že v pátém týdnu od poslední mrchy. Ale je pravda, že používal vaginální sondu, tam to je líp vidět než přes břicho.
6. čer 2007 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
do mého mužíčka se zabouchla nějaká 16-ti letá holka, píše mu miláčku, lásko, miluju tě no a já jsem tak daleko, že mu koukám na poštu a tak, trochu pod úroveň, ale mě to nedá, přesně tak ivett25, jsou to prevíti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. čer 2007 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita: ...měřila jsi i přes ms...nebo jsou to hodnoty po ms...
6. čer 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margarita, taky jsem si nakreslila tvůj grafík a moc se mi nelíbí :cry:
6. čer 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cert..ova...my jsme bydleli,ale v listopadu jsme se rozešli a teď v dubnu jsme sse dali zase do kupy....a nechtěli jsme to hned hrotit zase bydlením..ale hezky pomaloučku...
6. čer 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina, tak myslíš, že bych ten test mohla prubnout? Jsem 18 DPO! Ježííííííš, já mám nervy!
6. čer 2007 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, tak to jsi dobrá, to já bych nevydržela, jsem ráda, že spolu bydlíme, kvůli čemu jste se rozešli?
6. čer 2007 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet25:....no právě..jsem si řekla, že teď to řešit nebudu...do té doby, než to dostanu, aby se to moje trápení nepřenášelo na případného potomka.....takže ...dnes se snažím být v poho......a když to dostanu....holt udeřím..:o)
6. čer 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina82 - jak to myslíš?
rosall minulý měsíc před MS výrazně klesla teplota a hned druhý den byla MS,ale to jsem dostala vyvolávačku. Zhubla jsem 10 kilo a nějak se mi to v tělě zbláznilo, MS byla si 9 dní a pak teploty 36, a 36,2 a pak najdenou 23.05. 36,7 a pak se drželi 36,4, min st 36,7 pak 36,4 a pak už 36,2 a najednou dneska 36,5. Tak já fakt nevim, jsem z toho zmatena
6. čer 2007 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet:..fakt jsem četla...že někomu se ukázaly až 14 den po vynechání..že hned tak brzo ne.......dej tomu větší šanci..:o))))))))))))))))))))
katarina...ahoj katarínko..jak pak jste se holky vyspinkaly?..:o))))))))))))))))))))))
cert..ova, z toho si nic nedělej, my jsme s mužíkem taky tak daleko, že když mě nebo jemu přijde sms, tak se hned vzájemně díváme! Dneska v noci mu zrovna přišla sms. Vzbudilo mě to, tak jsem si říkala, který blázen mu píše tak pozdě a .... Byla to jeho teta, která mu blahopřála k matuře! :grinning: :grinning:

rosall, to je rozumné, že jste to hned neuspěchali. Ikdyž bych to v takovém stavu moc dlouho nenechávala. Už jste spolu jednou bydleli, takže bych během 2 - 3 měsíců do toho šla znovu! :wink: :wink: Aspoň budete mít více času a příležitostí na oplodňování! :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita...mě jdo o to, že když jsem si to hodila do grafu.....tak mi to vychází 29 dní měření....jen nevím, kdy byla ms.......a kdy měla příjít...časově
6. čer 2007 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jí mám trošku kolísavou a přišla okolo asi 27 , mám to doma napsané,ale vím, že to bylo na konci měsíce
6. čer 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to čekání je fakt na hov...... :angry: a já mám takovou dobu do ms, leda, že bych to dostala už jako těhotná, kdo ví
6. čer 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet, já bych to 18DPO prubla :wink: Teda pokud víš jistě, kdy ovu byly. Držím palce :slight_smile:

margarita, když ta teplota klesla, tak to nevidím nadějně. A to že vylezla zas na 36,5 nic moc neznamená. Mě to tak dělalo často, měla jsem někdy i hodně vysoke teploty behem MS... I třeba 37... :cry:
Jsi si jistá, že ta ovu vůbec byla? Nemáš anovulační cykly?
6. čer 2007 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek