Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

xbimbobl
6. čer 2007

Ahoj holky všechny vás zdarvím a přeju pěknej den

katarina82
6. čer 2007

Certova, možná ještě tu mateří kašičku na tu sliznici, když jsi otěhotněla normálně, tak to určitě půjde zas.

margarita1
6. čer 2007

katarina82- já tam byla, řekla, že mám začit měřit BT a po třech měsícívh přijít. Ono to není tak horké, tak uvidíme. Jak to pujde

cert..ova
6. čer 2007

rosall, ne, on je zabezpečenej 😀

katarina82
6. čer 2007

margarita, tak to jo, tak ty tři měsíce ještě jdou. Někteří doktoři nedoporučí nic a řeknou, ať příjdeš za půl roku a pak zas za půl roku... Prostě se jim to nechce řešit.

xbimbobl
6. čer 2007

No tak já holky dneska 34 den a pořád ještě nic....břicho mě bolí bazální teplota už pátý den co jsem se začla měřit v 5 ráno 36,7

rosall
6. čer 2007

holky musím teď makat....tak zatím

ahoj xbimbol....

katarina82
6. čer 2007

Do pytle, ta pošťačka nepřišla 😠 A já se tak těšila. Asi to přinese až zítra...

margarita1
6. čer 2007

no uvidíme, třeba se mimisek uchycuje, přes den mi přišlo, je je ve vnitř docela horko oproti jiným dnům,ale ráno prostě vyšlo toto tak ja nevim

katarina82
6. čer 2007

uvidíš, samozřejmě bych ti přála, aby to vyšlo 😉

katarina82
6. čer 2007

xbimbol, ty měříš jen těch pět dnů nebo celý cyklus?

margarita1
6. čer 2007

katarina82
taky si myslim, že na tom má i svůj podíl nadváha,ale teď jsem asi 10 kilo razila budeme pokračovat, tak uvidím. Jinak nemáš nějaké zkušenosti s vitamínem E?

calu
6. čer 2007

ahoj holky, vezmete me do klubu? 🙂

katarina82
6. čer 2007

Margarita, já nic moc s Ečkem nezaznamenala, pak jsem ho jedla už jen v tom Mamavitu. Ale pro chlapy je super.

margarita1
6. čer 2007

calu - no jasně, já jsem se sem taky dnesk apřicmrndla 🙂)))
katarina82
a jak u tebe? Vše ok, co mimísek?

katarina82
6. čer 2007

margarita, zatím je to dobrý, snad nezačnu zase špinit nebo něco, to bych musela do té nemocnice. Mimnko snad dobrý, v pondělí jedeme na velký ultrazvuk, tak doufám, že to dopadne dobře. Zatím ještě moc necítím pohyby, jsou strašně jemné a většinou si toho nevšimnu, takže když třeba někdy celý den nic, tak si říkám, jestli je všechno ok. Furt mám strach, aby se něco nevys...o 😒 Teď zrovna mě v tom brichu jakoby šimrá, tak doufám, že je to ono a že mě třeba jen nekouše tričko 😀

margarita1
6. čer 2007

to bude v poho, uvidíš. Jinak Ti moc gratuluji na nastávající pozici maminky 🙂)
doufán,že se taky dočkám. Je něco, co je dobré brát nebo jaké bylinky zkusit? A jak ty jsi to poznala na sobě?

katarina82
6. čer 2007

Margarita, děkuju, já tomu snad furt ještě úplně nevěřím 🙂
O tom co jsem jedla jsem psala včera, tak to je zkopnu...

Pila jsem dlouho kontryhel a pak i maliník jen do ovulace, ten mi super zlepšil plodný hlen, pak jsem ještě přidala Mateří kašičku na růst sliznice, aby se miminko mělo kam pořádně zahnízdit a ještě Jeřáb ptačí. Zkombinovala jsem to ten poslední měsíc všechno dokupy, čekala mě inseminace a pak když tak IVF, tak jsem si řekla, že nemám co ztratit a vyšlo to 😵

Jinak já to nepoznala vůbec. To už jsem taky někde psala. Zkusím to taky zkopnout 😅

margarita1
6. čer 2007

takže jsi otěhotněla po inseminaci? Nebo tedy přirozenou cestou?
Maliník, to je čaj?
Mateří kašičku - to jsi koupila v lékárně?

katarina82
6. čer 2007

tak už jsem to našla 🙂

furt jsem čekala na mrchu, kvůli testům v CAR-ale my měli jít zatím jen na IUI, už jsem se vztekala, kde ta MS je, že ten 3-4 den MS s takovou vyjde na víkend a budeme muset zas měsíc čekat...

já měla zaručené "těhu" příznaky před každou mrchou. Ale nikdy to nevyšlo. A zrovna ten měsíc, co jsem konečně otěhotněla, jsem si byla jistá, že mrcha přijde. Bolely mě prsa 5 dní před očekávanou MS, jen boky, vůbec ne bradavky, jak holky píšou, ale to nebylo nic zvláštího, protože to jsem měla posledního půl roku před každou mrchou, takže mě to jen ujišťovalo, že těhotná nejsem. Jinak vždy tak dva dny před MS mívám bílkovitý hlen, ten jsem taky měla, a dokonce jsem pak začala i normálně špinit, pak i trošku krvácet, myslela jsem, že je to začátek MS? tak jsem se objednala do CAR na ty testy, ale mrcha se furt nechtěla rozjet naplno.Už jsem nadávala, že se mi tohle nikdy nestalo a že zrovna teď, když protřebuju mít normální měsíčky, aby byly ty testy objektivní, tak mě tak zlobí.
Pak jsem si z hecu kámošky udělala test a byly tam // Tak jsem ty testy odvolala
Jo a u mě byl jediný podezřelý příznak hlad. Obvykle dopoledne nejím, ale tenkrát jsem ráno přišla do práce a už v šest jsem umírala hladem. Ale na to jsem přišla až zpětně, že to byl příznak.

margarita1
6. čer 2007

katarina82
tak to je super 🙂))

katarina82
6. čer 2007

Maliník je čaj, prostě listy z maliníkového keře.
mateří kašičky je víc druhů, ale já měla tu levnou, dá se sehnat v lékárně
http://www.medpharma.info/p.php?p=produkty&s=3&...

a ten jeřáb: Po něm se mi urychlila ovu o dva dny než obvykle.
http://www.bylinarstvi.cz/karta.asp?id=pd015

katarina82
6. čer 2007
margarita1
6. čer 2007

myslíš, že to opravdu pomáhá? A jinak ten maliník je tedy konkrétně k čemu?

katarina82
6. čer 2007

nem maliník je na lepší činnost hladkého svalstva nebo jak to tam píšou. Pije se jen do ovulace a já jsem po něm měla konečně normální bílek. Před užíváním jsem ho měla málo elastický a zakalený, asi po dvou měsících na maliníku byl ukázkový. Průhledný, řídký, krásně se natahoval 😵

calu
6. čer 2007

teda katarino, jak tak koukam, jsi naprosta profesionalka🙂 klobouk dolu, jak to mas vsechno nastudovany🙂

katarina82
6. čer 2007

jinak nevím, jestli to pomáhá, ale jsem těhule 😵

Ta mateří kašička je ověřená holkama z neplodnost.cz, když ji začali užívat, tak jim krásně rostla sliznice-měli to ověřené v CAR na ultrazvuku.

A ten jeřáb... Mě ho přinesla mamina a já ji vynadala, co to kupuje za voloviny, pak jsem to trochu hledala na diskuzích a sem tam o tom někdo psal, no a já měla normálně ovu až tak 17-18DC a ten měsíc, co jsem otěhotněla jsem začala jíst ten jeřáb a ovu mě poprvé překvapila už 15DC.

katarina82
6. čer 2007

calu, jj, to jsou ty hodiny a hodiny na netu. Já když mám nějaký problém, tak se v tom šťourám do detailu a zkoumám i to co bude následovat. Já už třeba počítala s umělým, takže mám nastudovaný celý IVF i s nadstandatry 😀 Hodně jsem toho zjistila na té neplodnost.cz, jsou tam holky i po pěti Ivf a nic, takže toho vědí strašně moc.

margarita1
6. čer 2007

tak co by jsi doporučila? Já beru to éčko
a co ty calu?

calu
6. čer 2007

ty jo, to ja jsem v tomto ohledu naprosty zelenac, sice jerab taky jim, protoze mam po vysazeni HA dost hokej v hormonech a driv mi hodnekrat pomohl a jinak jen kyselinu listovou...jinak zatim nic 🙂 ale pred kazdou MS se citim strasne tehotna 🙂))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru