• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

8. června 2016 
To je super :dizzy_face: . Já mám příznaky taky, ale už mě začínají děsit :grinning:

Asi měsíc mě bolí podbřišek, poslední MS byla 13.5. a 31.5. mi Dr. nahmatala "cosi" jako miminko a řekla mi že MS už bych neměla dostat, no tak jsem na to zvědavá zítra si volám na výsledky cytologie a v neděli očekávám další mrchu buďto přijde nebo, ještě jsem neřekla že test / a hoooodně po limitu se objevila hoooodně slaboučká / takže dohromady //

Nemůžu se neděle dočkat :sweat_smile:

A co vy tady už meškáte MS? :slight_smile:
6. čer 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, nezlob se na mě, ale tohle se nedělá, tak buď člověk chce a nebo ne a už ti dneska volal, psal?
6. čer 2007 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cert..ova.jo psal..jako by nic.......ale jsem tvrdá.....dělám otočenou........protože to teď nechci řešit...až to dostanu......no ale jestli to dostanu až za rok?..:o))))))))...to je otázka....o)))))))))))))))))
6. čer 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vycházky mi skončili, tak jsem tu zas :slight_smile:
6. čer 2007 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista:...kde a jak ti to nahmatala?....:o)))))))))))..jdu se hmatat taky....:o)))))))))))))))))
6. čer 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, tak se tu holky mějte hezky a přeju brzo drobečky. Páá K. :wink:
6. čer 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina:...naše vědecká třída...:o)))))))))...konečně...za chvíli ale pojedu domů...pak se z domu připojím.......:o)))))))
6. čer 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Néé tak pardon, ještě jsem tady :grinning: :sweat_smile:

Byla jsem na klasické prohlídce na gyndě, mačkala mi někam na levou část a hezky se u toho usmívala :grinning: Holky mi teda říkaly že neví jak tam mimi našla, ale když mi to říkala tak jí věřím. I když já bych musela být tak 2tt :sweat_smile:
6. čer 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristo...kurník...neodcházej...čekáme strategickou odpověď...:o)))))))))))))))))
6. čer 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosall už je tam já jsem nezagistrovala tvůj dotaz, stejně jako ty jsi nezaregistrovala mou odpověď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2007 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
....hmmmmmmmmmmmm....já mám zatvrdlou pravou část......už asi 10 dní.....sákryš...přeci se nemohla splíct...doktorka, co??....:o)))))))).
6. čer 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, nedělej si ze mě pr..l :grinning:
6. čer 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím i Dr. je člověk, já doufám pro její zdraví že se nespletla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ona mi říkala že tam mám nějakou promáčklinu ale já tomu nerozumím :grinning: A ty měříš BT? :wink:
6. čer 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rosall ale promačkávala mě jaksi zevnitř, to asi sama nezvládneš musela by si zaúkolovat manžela nebo partnera :grinning: :slight_smile:
6. čer 2007 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, těžko to dr. takhle v začátku pozná
6. čer 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím co to teda mělo být proč mi to říkala? :pensive:
6. čer 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to zjistil doktor ultrazvukem 19DPO, a bylo to vidět už hezky, odnesla jsem si fotečku.
6. čer 2007 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já opravdu jdu, kdyžtak zajdu po neděli, říct vám jestli to poznala nebo ne :wink: Ahojky
6. čer 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a katarina82 díky za uklidnění :dizzy_face:
6. čer 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista:.....já hadí žena..zvládnu cokoli.....měřím...ale jenom posledních pět dnů...10.6..to m ám dostat...teploty 36,9-37
6. čer 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rossal já taky 10.6. tak ti budu držet palečky. Ahojky :slight_smile:
6. čer 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina:.....no já to myslím smrtelně vážně....jsem celou diskusi pročetla....ty hele...paní docentko...myslíte, že má smysl jíst ještě teď tu mateří kašičku?
krista-Plno doktorů to poznává i bez utz, tak snad... :wink:
rosall, nech toho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Teď neee, to se baští jen do ovu :wink: Pak už to nemá smysl.
6. čer 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krista:..drž, drž....já ti je držím taky......:o)))..určitě zase přijď...referovat...:o)
6. čer 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jedu..ale za půl hoďky..myslím..se zase připojím..:oú
6. čer 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechno kromě kontryhelu jsem jedla jen do ovu. Po ovulaci je to totálně zbytečné, po ovulaci by se hodil Utrogestan, ale to se koupit nedá...
6. čer 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
i am here, i am here......and jůůůůůůůůůůůů?..:o)))))))))))))))))))))
6. čer 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooooooojjjjjjjkkkkkykykykykykykykyky :grinning: , už mi z toho hrrrrrraaaaabbbbbeeee :unamused: :grinning:
6. čer 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec čertice..no konečně......:o)))))))))))))))))))))))))))..tady prolízám ty alba....a tak závidím...:o))))))))))))
6. čer 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek