Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

krista
6. čer 2007

To je super 😵 . Já mám příznaky taky, ale už mě začínají děsit 😀

Asi měsíc mě bolí podbřišek, poslední MS byla 13.5. a 31.5. mi Dr. nahmatala "cosi" jako miminko a řekla mi že MS už bych neměla dostat, no tak jsem na to zvědavá zítra si volám na výsledky cytologie a v neděli očekávám další mrchu buďto přijde nebo, ještě jsem neřekla že test / a hoooodně po limitu se objevila hoooodně slaboučká / takže dohromady //

Nemůžu se neděle dočkat 😅

A co vy tady už meškáte MS? 🙂

cert..ova
6. čer 2007

rosall, nezlob se na mě, ale tohle se nedělá, tak buď člověk chce a nebo ne a už ti dneska volal, psal?

rosall
6. čer 2007

cert..ova.jo psal..jako by nic.......ale jsem tvrdá.....dělám otočenou........protože to teď nechci řešit...až to dostanu......no ale jestli to dostanu až za rok?..:o))))))))...to je otázka....o)))))))))))))))))

katarina82
6. čer 2007

Tak vycházky mi skončili, tak jsem tu zas 🙂

rosall
6. čer 2007

krista:...kde a jak ti to nahmatala?....:o)))))))))))..jdu se hmatat taky....:o)))))))))))))))))

krista
6. čer 2007

No nic, tak se tu holky mějte hezky a přeju brzo drobečky. Páá K. 😉

rosall
6. čer 2007

katarina:...naše vědecká třída...:o)))))))))...konečně...za chvíli ale pojedu domů...pak se z domu připojím.......:o)))))))

krista
6. čer 2007

Néé tak pardon, ještě jsem tady 😀 😅

Byla jsem na klasické prohlídce na gyndě, mačkala mi někam na levou část a hezky se u toho usmívala 😀 Holky mi teda říkaly že neví jak tam mimi našla, ale když mi to říkala tak jí věřím. I když já bych musela být tak 2tt 😅

rosall
6. čer 2007

kristo...kurník...neodcházej...čekáme strategickou odpověď...:o)))))))))))))))))

krista
6. čer 2007

Rosall už je tam já jsem nezagistrovala tvůj dotaz, stejně jako ty jsi nezaregistrovala mou odpověď 😝

rosall
6. čer 2007

....hmmmmmmmmmmmm....já mám zatvrdlou pravou část......už asi 10 dní.....sákryš...přeci se nemohla splíct...doktorka, co??....:o)))))))).

katarina82
6. čer 2007

rosall, nedělej si ze mě pr..l 😀

krista
6. čer 2007

Nevím i Dr. je člověk, já doufám pro její zdraví že se nespletla 😀 😝

Ona mi říkala že tam mám nějakou promáčklinu ale já tomu nerozumím 😀 A ty měříš BT? 😉

krista
6. čer 2007

Rosall ale promačkávala mě jaksi zevnitř, to asi sama nezvládneš musela by si zaúkolovat manžela nebo partnera 😀 🙂

cert..ova
6. čer 2007

holky, těžko to dr. takhle v začátku pozná

krista
6. čer 2007

No nevím co to teda mělo být proč mi to říkala? 😔

katarina82
6. čer 2007

Mě to zjistil doktor ultrazvukem 19DPO, a bylo to vidět už hezky, odnesla jsem si fotečku.

krista
6. čer 2007

No tak já opravdu jdu, kdyžtak zajdu po neděli, říct vám jestli to poznala nebo ne 😉 Ahojky

krista
6. čer 2007

Jo a katarina82 díky za uklidnění 😵

rosall
6. čer 2007

krista:.....já hadí žena..zvládnu cokoli.....měřím...ale jenom posledních pět dnů...10.6..to m ám dostat...teploty 36,9-37

krista
6. čer 2007

Rossal já taky 10.6. tak ti budu držet palečky. Ahojky 🙂

rosall
6. čer 2007

katarina:.....no já to myslím smrtelně vážně....jsem celou diskusi pročetla....ty hele...paní docentko...myslíte, že má smysl jíst ještě teď tu mateří kašičku?

katarina82
6. čer 2007

krista-Plno doktorů to poznává i bez utz, tak snad... 😉

katarina82
6. čer 2007

rosall, nech toho 😀 😀 😀 😀
Teď neee, to se baští jen do ovu 😉 Pak už to nemá smysl.

rosall
6. čer 2007

krista:..drž, drž....já ti je držím taky......:o)))..určitě zase přijď...referovat...:o)

rosall
6. čer 2007

tak já jedu..ale za půl hoďky..myslím..se zase připojím..:oú

katarina82
6. čer 2007

Všechno kromě kontryhelu jsem jedla jen do ovu. Po ovulaci je to totálně zbytečné, po ovulaci by se hodil Utrogestan, ale to se koupit nedá...

rosall
6. čer 2007

i am here, i am here......and jůůůůůůůůůůůů?..:o)))))))))))))))))))))

cert..ova
6. čer 2007

ahooooooooojjjjjjjkkkkkykykykykykykykyky 😀 , už mi z toho hrrrrrraaaaabbbbbeeee 😒 😀

rosall
6. čer 2007

zdarec čertice..no konečně......:o)))))))))))))))))))))))))))..tady prolízám ty alba....a tak závidím...:o))))))))))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru