• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

20. září 2017 
jste se sčuchli,jo?..:o)))))))))))))))))))))...vidíš..a někde raděj, když rozchod...tak se nevracet..:o))..a u vás to vypadá, že jste poučeni z předchozích nezdarů..:o))))))))).........
6. čer 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se už vracet nechtěla, ale teď jsem ráda. Nechápu, jak jsme ty každodenní brutální hádky přežili ve zdraví, párkrát to byla fakt Itálie, lítali věci a tak :grinning: My se hádali už od první schůzky a snad kvůli úplně všemu... Můj taťka to nikdy nemohl pochopit, proč jsme spolu. On vždycky přišel k nám, zavřeli jsme se v dětském, tam jsme po sobě dvě hodiny ječeli a on pak odjel... A tak každý den :grinning:
6. čer 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina:.....co jsi za znamení a on?
6. čer 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beran a on býk :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no ty bláááááááááááááho...dvě dominantní..znamení...no potěš...to mluví za vše...:o)))))))))))))...u nás to to je....já jsem rak (rodina, partnerství nade vše)....on vodnář (svoboda , kamarádi nade vše).....:o))))))))))))))))))))))))
6. čer 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina:...našla jsem super stránky.....na rodina.cz....

http://www.rodina.cz/clanek1994.htm

je tam toho několik dílů...život v lůně..:o)))))))....
6. čer 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky to nemáte lehké :grinning: My jsme samozřejmě oba t :grinning: tvrdohlaví a z toho to všechno plynulo. Teď jsme se nějak srovnali, ale neumím říct, kdo je u nás ten dominantnější. Michal mi ustupuje v drobných, tedy běžných-pro něj dalo by se říct nepodstatných věcech, ale když je fakt závažné rozhodnutí, tak nakonec většinou usoudím, že má pravdu a souhlasím.
6. čer 2007 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé..,ten můj se jmenuje taky michal..:o))))))))))))))))))))))))......jenže já si narozdíl od tebe často myslím,že nemá pravdu...ale nechávám ho být.....:o)
6. čer 2007 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je náhodička, nechodíme s tím stejným :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem kdysi taky nesouhlasila a on zas se mnou, ale to jsme se fakt hádali o nesmyslech.
6. čer 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarinko...půjdu už spát....zítra zase rachota...ještě musím do sprchy....však jsem sem hned letěla, sotva jsem přijela z práce..::o)))))))))
6. čer 2007 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, ty jsi zavislák na netu? :grinning: Tak se běž vykoupat a zase zítra. Můj dělá až do soboty, takže to mě tu najdeš...
6. čer 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou noc a kráááásnéééé sny :wink:
6. čer 2007 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
super.....nejsem závislák.....to vůbec...jen teď to období...víš....:o))))))))))))))))....asi je to tím..že se o to chci s někým podělit....a s vámi se mi dělí moooooooooooooooc dobře...:o))))))))))))))))
6. čer 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
papap..a taky dobrou
6. čer 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. čer 2007 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko snažilky! :dizzy_face: :dizzy_face:
Bohužel nemám čas tady pročítat vaši aktivitu, tak budu doufat, že se to všechno dozvím od vás nebo z kontextu!
Moje novina je ta, že není žádná! :angry: Jsem pořád bez MS a bez //! Zkoušela jsem dneska test, ale pořád negativní! Tak nevím, co se děje?! Jestli je ještě šance, že se ty dvě // ukážou o nějaký den později. Nebo jestli je naděje zmařena a máme do toho zase bušit jako králíc!! :grinning: :grinning: :grinning:
Copak u vás nového? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2007 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
ivett25- nevěš hlafvu, já nemám taky MS a taky nemám //. Je fakt , že OVu proběhla 23.05.,ale už kdyby to bylo se to mohlo ukázat. Jinak ale mě tam haprovali teploty.Ale dneska jsem opět jako včera naměřila 36,5. Co si o tom myslíte?
7. čer 2007 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita a kdy jsi to měla dostat? Já měla OVU 19.5. :angry:
Snad se nám za nějaký ten den ty // ukážou!!!
7. čer 2007 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivett25- já to mám plus mínus týden až 10 dní spoždění . Ale už tu měla dávno dostat, aspoň 3-4 dny !!!!!A test dneska a negativ. Jenže jestli jsi četla mi min čt klesly teploty a vylezli až včera
7. čer 2007 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita, víš, já se v těch bazalkách vůbec nevyznám. Nikdy jsem si ji neměřila. Bohužel k tomu ti svůj názor říct nemůžu! :frowning2:
7. čer 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi takhle, já jí měřím měsíc a půl,ale takhle od holčin mám nějaké info
7. čer 2007 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec děvčata.....

margarita: a ty sis už test dělala?

ivett:...čauvec....jaký máš zpoždění 4 dny?...já ti říkala..počkej na deset dnů..:o))))))))))))))))))))))
7. čer 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
....moje teplota rekapitulace od soboty 37, 36,9, 36,9, 36,9, 37, 37,2
7. čer 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall •- jo dneska a nic,ale OVu byla 23.05. tak nevim,ale teplota od včerejška 36,5, zvýšila a je o stupínek vyší než po OVu, co byla týden. Jinak nevím
7. čer 2007 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita:...takže dnes je to 16. den?.......nezbývá než vyčkávat....
7. čer 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
14 dní to bylo včera. Jak to vydíš ty?
7. čer 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita:...mně už začlo splaskávat břicho..:o(....ale to zatvrdlé místo tam mám furt.....dnes je to 29.den cyklu...modlím se k hathor každý den..:o)
7. čer 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita:..vidím to, že spíš ne...ale ráda bych si mýlila......moc ráda......nerada se mýlím..ale tady bych se mýlila ráda ze srdce..:o)))....ty hele...lidské tělo je nevyzpytatelné.....četla jsi tu diskusku na téma "zázraky se dějí"....fakt bomba
7. čer 2007 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, máš pravdu, uspěchala jsem to! Ale když já jsem si chtěla nadělit hezký dáreček! :dizzy_face: Počkám do středy příštího týdne! Břicho bolí jako čert a sem tam mám návaly nevolnosti. Včera v práci jsem myslela, že už poutíkám na wc! Pořád doufám! :wink:
7. čer 2007 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet25...tak si kurňa už do sebe zaveď ten teploměr....:o)))))))))))))))))))...a´t alespoň víme, jaké máš teplůtky..:o)))))))))))))))))))).....mně je špatně , když si čistím zuby.....ale dělo se mi to už i v minulosti...takže tomu nepřikládám žádný význam
7. čer 2007 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek