Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

rosall
6. čer 2007

jste se sčuchli,jo?..:o)))))))))))))))))))))...vidíš..a někde raděj, když rozchod...tak se nevracet..:o))..a u vás to vypadá, že jste poučeni z předchozích nezdarů..:o))))))))).........

katarina82
6. čer 2007

Já jsem se už vracet nechtěla, ale teď jsem ráda. Nechápu, jak jsme ty každodenní brutální hádky přežili ve zdraví, párkrát to byla fakt Itálie, lítali věci a tak 😀 My se hádali už od první schůzky a snad kvůli úplně všemu... Můj taťka to nikdy nemohl pochopit, proč jsme spolu. On vždycky přišel k nám, zavřeli jsme se v dětském, tam jsme po sobě dvě hodiny ječeli a on pak odjel... A tak každý den 😀

rosall
6. čer 2007

katarina:.....co jsi za znamení a on?

katarina82
6. čer 2007

Já beran a on býk 😀 😀 😀

rosall
6. čer 2007

...no ty bláááááááááááááho...dvě dominantní..znamení...no potěš...to mluví za vše...:o)))))))))))))...u nás to to je....já jsem rak (rodina, partnerství nade vše)....on vodnář (svoboda , kamarádi nade vše).....:o))))))))))))))))))))))))

rosall
6. čer 2007

katarina:...našla jsem super stránky.....na rodina.cz....

http://www.rodina.cz/clanek1994.htm

je tam toho několik dílů...život v lůně..:o)))))))....

katarina82
6. čer 2007

No taky to nemáte lehké 😀 My jsme samozřejmě oba t 😀 tvrdohlaví a z toho to všechno plynulo. Teď jsme se nějak srovnali, ale neumím říct, kdo je u nás ten dominantnější. Michal mi ustupuje v drobných, tedy běžných-pro něj dalo by se říct nepodstatných věcech, ale když je fakt závažné rozhodnutí, tak nakonec většinou usoudím, že má pravdu a souhlasím.

rosall
6. čer 2007

jééééééé..,ten můj se jmenuje taky michal..:o))))))))))))))))))))))))......jenže já si narozdíl od tebe často myslím,že nemá pravdu...ale nechávám ho být.....:o)

katarina82
6. čer 2007

to je náhodička, nechodíme s tím stejným 😀 😀 😀

Já jsem kdysi taky nesouhlasila a on zas se mnou, ale to jsme se fakt hádali o nesmyslech.

rosall
6. čer 2007

katarinko...půjdu už spát....zítra zase rachota...ještě musím do sprchy....však jsem sem hned letěla, sotva jsem přijela z práce..::o)))))))))

katarina82
6. čer 2007

rosall, ty jsi zavislák na netu? 😀 Tak se běž vykoupat a zase zítra. Můj dělá až do soboty, takže to mě tu najdeš...

katarina82
6. čer 2007

Tak dobrou noc a kráááásnéééé sny 😉

rosall
6. čer 2007

super.....nejsem závislák.....to vůbec...jen teď to období...víš....:o))))))))))))))))....asi je to tím..že se o to chci s někým podělit....a s vámi se mi dělí moooooooooooooooc dobře...:o))))))))))))))))

rosall
6. čer 2007

papap..a taky dobrou

katarina82
6. čer 2007

pa 😵

ivett25
7. čer 2007

Krásné ránko snažilky! 😵 😵
Bohužel nemám čas tady pročítat vaši aktivitu, tak budu doufat, že se to všechno dozvím od vás nebo z kontextu!
Moje novina je ta, že není žádná! 😠 Jsem pořád bez MS a bez //! Zkoušela jsem dneska test, ale pořád negativní! Tak nevím, co se děje?! Jestli je ještě šance, že se ty dvě // ukážou o nějaký den později. Nebo jestli je naděje zmařena a máme do toho zase bušit jako králíc!! 😀 😀 😀
Copak u vás nového? 😵 😵 😵

margarita1
7. čer 2007

Ahojky
ivett25- nevěš hlafvu, já nemám taky MS a taky nemám //. Je fakt , že OVu proběhla 23.05.,ale už kdyby to bylo se to mohlo ukázat. Jinak ale mě tam haprovali teploty.Ale dneska jsem opět jako včera naměřila 36,5. Co si o tom myslíte?

ivett25
7. čer 2007

margarita a kdy jsi to měla dostat? Já měla OVU 19.5. 😠
Snad se nám za nějaký ten den ty // ukážou!!!

margarita1
7. čer 2007

ivett25- já to mám plus mínus týden až 10 dní spoždění . Ale už tu měla dávno dostat, aspoň 3-4 dny !!!!!A test dneska a negativ. Jenže jestli jsi četla mi min čt klesly teploty a vylezli až včera

ivett25
7. čer 2007

margarita, víš, já se v těch bazalkách vůbec nevyznám. Nikdy jsem si ji neměřila. Bohužel k tomu ti svůj názor říct nemůžu! ☹

margarita1
7. čer 2007

asi takhle, já jí měřím měsíc a půl,ale takhle od holčin mám nějaké info

rosall
7. čer 2007

zdarec děvčata.....

margarita: a ty sis už test dělala?

ivett:...čauvec....jaký máš zpoždění 4 dny?...já ti říkala..počkej na deset dnů..:o))))))))))))))))))))))

rosall
7. čer 2007

....moje teplota rekapitulace od soboty 37, 36,9, 36,9, 36,9, 37, 37,2

margarita1
7. čer 2007

rosall •- jo dneska a nic,ale OVu byla 23.05. tak nevim,ale teplota od včerejška 36,5, zvýšila a je o stupínek vyší než po OVu, co byla týden. Jinak nevím

rosall
7. čer 2007

margarita:...takže dnes je to 16. den?.......nezbývá než vyčkávat....

margarita1
7. čer 2007

14 dní to bylo včera. Jak to vydíš ty?

rosall
7. čer 2007

margarita:...mně už začlo splaskávat břicho..:o(....ale to zatvrdlé místo tam mám furt.....dnes je to 29.den cyklu...modlím se k hathor každý den..:o)

rosall
7. čer 2007

margarita:..vidím to, že spíš ne...ale ráda bych si mýlila......moc ráda......nerada se mýlím..ale tady bych se mýlila ráda ze srdce..:o)))....ty hele...lidské tělo je nevyzpytatelné.....četla jsi tu diskusku na téma "zázraky se dějí"....fakt bomba

ivett25
7. čer 2007

rosall, máš pravdu, uspěchala jsem to! Ale když já jsem si chtěla nadělit hezký dáreček! 😵 Počkám do středy příštího týdne! Břicho bolí jako čert a sem tam mám návaly nevolnosti. Včera v práci jsem myslela, že už poutíkám na wc! Pořád doufám! 😉

rosall
7. čer 2007

ivet25...tak si kurňa už do sebe zaveď ten teploměr....:o)))))))))))))))))))...a´t alespoň víme, jaké máš teplůtky..:o)))))))))))))))))))).....mně je špatně , když si čistím zuby.....ale dělo se mi to už i v minulosti...takže tomu nepřikládám žádný význam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru