• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

8. června 2016 
ivet25:....viiiiiiď...:o)))))))))))...a křičely bychom..."NEJDŘÍV TEST, NEJDŘÍV TEST!!...:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
7. čer 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka:..a jaké máš příznaky?....břicho, prsa a tak?....hmmmmmm....my tady každé info hltáme jak divý...:o))))))))))
7. čer 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina82- jak MS skončila tak jsem měla necelých 14 teploty 36,1 a 36,2 a pak najednou 23.05. teplota 36,7 a pak se to drželo 36,4 každý den, pak ve středu)týden potom) opět 36,7, čt 36,4 a pak od pátku 36,2 a včera a dneska 36,5
7. čer 2007 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katarina, v sobotu měla přijít MS, v úterý jsem si dělala z hecu test a byly tam //, idkyž jedna slabá. Včera jsem si dělala další a byla na vnitř. ultrazvuku, na testu byla druhá silnější, dnes jsem byla na krvi a dělala si další test a byly tam opět //, ikdyž ta jedna není ještě tolik silná, jako ta kontrolní. Kdy byla ovu nevím, nikdy jsem si neměřila teplotu. :frowning2:
rossal, ta fotka 18+5 je z pondělka, takže za dva dny se to břicho nezvětšilo... Zase v pondělí, jo? :wink:
tak z hlediska výzkumu - abych řekla pravdu, tak krom bolesti v podbřišku a bolesti prsou (střídavě bradavek,střídavě "zbytku") nic moc - o menses jsem se tolik nestarala, protože ji mám nepravidelnou, ale když mě bolelo bříško třeba i při milování a vlastně skoro pořád, tak jsem si začala říkat jestli náhodou... :grinning: no před třemi týdny jsem dělala test a byl negativní a tenhle týden v pondělí a v úterý byl pozitivní a včera mi to potvrdil doktor podle krve
7. čer 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina, ale my ti nevěříme, že se bříško nezvětšilo! My chceme důůůůkaz! :D:D:D:D

lnella, fakt jsem zvědavá, jak ti vyjde ta krev?! :wink:
7. čer 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
inella, tak to je ještě asi brzo :wink: Dejme tomu, že ten den, co měla příjít mrcha jsi byla 14DPO-ale mohlo to být i míň... Takže včera jsi byla cca 18DPO a to klidně ještě vidět nemuselo být :wink: Budeš si volat dneska do laborky pro výsledky z té krve?
7. čer 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky se mi chce pořád spát, ale nevím jestli to není tím počasím - jo a poslední dva dny jen bulím, dojímá mě i znělka večerníčku - a včera jsem příteli oznámila, že jsem v tom, že mi to doktor potvrdil, čekala jsem kytku a přijela jsem z práce domů, prolezla celej barák a kytka nikde, tak jsem se dala do hroznýho pláče a břečela snad čtvrt hodiny, když jsem přestala bulet, tak mě vzal na večeři :grinning: - jestli je tohle fakt hormonama, tak se začínám děsit toho, co mě teprve čeká
7. čer 2007 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka, takže to je skoro to samý, co Inella, ještě je brzo. Když máš nepravidelný cyklus, tak se stáří těhotenství musí určovat podle utz a ne podle poslední mrchy. Ale někteří doktoři jsou natvrdlí :unamused: Kámošku tak stresovala její doktorka, protože jí podle poslední MS tvrdila, že miminko je asi nemocné, protože ta velikost neodpovídá 10tt, přešla k jinému gynekologovi a ten jí řekl, že je to ok, ale že není v 10tt, ale teprve v sedmém.
7. čer 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka, já prospala celý první trimestr, ale doslova... :sunglasses:
7. čer 2007 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lnella - Myslím , že gratuluji :slight_smile:ú))
katarina82 - tak jak to vidíš? Moc děkuji
simlenka - gratuluji budoucí mamčo :grinning:
7. čer 2007 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten můj doktor je docela trubka, ale on mi pak říkal, že podle ultrazvuku jsem tak ve 3-4tt, takže asi úplně blbej není :angry:

já se toho spánku začínám trochu děsit, protože jezdím každý den do práce 80 km a ve vlaku sedím skoro hodinu a půl a to se to chrupká, jenže až jednou zaspím a pojedu místo do Prahy do Plzně - to bude veselo :sweat_smile:

a díky - jsem hrozně šťastná
7. čer 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka:..a kdy v kolikátém ...tě začalo to břicho bolejt?.... kurňa mě nic nebolí, jenom občas píchne...píchalo ale tak i dřív ....
7. čer 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inell tobě dělali vnitřní ultrazvuk? co to je? já byla jen na normálním... :confused:
7. čer 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka:...no právě...že jsi šťastná...tak už nebul......víš, že se to přenáší....jakmile se ti bude chtít brečet....začni smát..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).....nedal kytku?..cha cháááááááááááááá...nevadí....koupím si ji sama...:o))))))))))))))))))))
7. čer 2007 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, že jakoby nebolelo pořád, jen prostě píchalo a občas křeč jako když má přijít mrcha, ale to píchnutí bylo něco jiného, než normálně - hlavně mi bylo divný, že mě píchá průběžně celý den... a hlavně při milování, třeba jsme začali a vše v pohodě a najednou jsem toho prostě musela nechat, protože přišla křeč jako při menses :confounded:

no a to popíchávání a pobolívání bylo cca před třemi týdny
7. čer 2007 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
margartita, tak jsem si to krásně překreslila do tabulky, kam jsem si to psala ručně předtím já... Já ti nevím, ten vzestup jen o dva stupínky sice na ovulaci stačí, ale nic moc. Ty teploty 36,7 bych vůbec nebrala, to jsou jen jednodenní extrémy. Jsem z toho volaká zmetěná :grinning: :angry: Kdyby nepřišel ten podles od pátku na 36,2, tak bych to s přimhouřeným okem viděla na tu ovulaci, ale takhle fakt nevím. Asi budeme muset počkat jak to půjde dál:frowning2:
7. čer 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
heh - tak to vyzkouším, koupím si kytí a bude :grinning: - no jo, ale já brečím i štěstím - dneska jsem si byla koupit kyselinu listovou a nějakou knížku o těhotenství - je docela dobrá a v levných knihách ji měli jen za 129,-
jmenuje se to Těhotenství a péče o dítě, autorka: Jane Symons
7. čer 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka, tak mě taky sem tam v podbřišku píchne! Trošku jsem se bála, k čemu to mám přikládat, ale teď jsi mě malinko uklidnila a možná i přidala naděje. Je to takové píchnutí jakoby jehličkou! :frowning2: Ale dost nepříjemné. Někdy to píchne a hned vzápětí znovu, takže chvilku sedím v takové zaražené křeči s výrazem, jakoby mi docházel dech! :D:D
simlenka, vnitřní ultrazvuk se dělá vaginální sondou, je mnohem přesnější na začátky těhotenství než ten obyčejný.
rosall no já nevím jestli to není nesmysl, ale myslím, že jsem dokonce cítila jak se mi uhnizďuje vajíčko. pobolíval mě levý vaječník, taková lehká pichlavá bolest... no a pak klasika, začaly bolet prsa a nedostavila se MS. jinak nevolnosti žádné :dizzy_face:
7. čer 2007 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka:....no uvidíme....já čekám 10.6............ale test si udělám asi až za dlouho..jestli nepřijde....jde taky o to, že já jsem první měsíc od vynechání HAK......
7. čer 2007 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, Ivett - přesně takové píchnutí jehličkou a někdy několikrát za sebou - a hlavně břicho mě před menses pobolívá vždycky, ale tohle jsem nikdy dřív nezažila a taky jsem měla strach, co to znamená, ale zároveň taky tušení...
no jo, jenže teď, když mám potvrzený, že je jsem těhule, tak mám zase strach, aby bylo všechno vpořádku a toho píchání se hrozně děsím, ale už to pomalu přestává, respektive píchá mě pořád, ale už ne tak často
7. čer 2007 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele cherub, co děláš ještě doma? :wink: Už bys měla pěkně rodit, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne, asi jsi mě špatně pochopila. Po ms, byla teplota necelách 14 dní 36,1 a nebo 36,2, najednou 23.05. teplota 36,7 a pak se držela na 36,4, to mi LEn napsala, že to byla OVu, po ovu máš mít asi -2-3 stupně tepl. nižší. Pak mi vlzlétla min středu na 36,7 a pak spadla na 36,4 a pak už jen 36,2 a včera a dneska 36,5
7. čer 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
simlenka, mě píchalo taky a fest :unamused: Ale teď už jen vyjimečně :slight_smile:
no to bych měla ale to neříkej mě :grinning: to si samo urči mimčo a dává si teda pěkně na čas :sweat_smile:
jinak holky co budete brzy čekat mimísky, mažte si bříška alespoň 5x denně, protože 2x je fakt málo... jsem toho živým důkazem a týden před stanoveným termínem mi popraskalo břicho :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cherub, asi se mu u tebe nějak moc líbí :slight_smile: Ty jsi vydržela neříct si pohlaví, jo? Tak to smekám :grinning: Já bych to nevydržela ani omylem :dizzy_face:

Margarita, tak to jsem pochopila správně. Přesně tak to mám nakreslený, ale ten pokles na 36,2 teď od pátku je divný :frowning2: Jinak by to jako ovulační cyklus šlo.
7. čer 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek