• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

8. června 2016 
Ivet, přesně tak jak píše Ijd, včera nebo předevčírem se tu řešil ten Jeřáb ptačí a ona sehnala kombinaci :slight_smile:
8. čer 2007 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Inella, víš jak bolelo břicho mě? Hrůza. Přestalo až tak po desátém týdnu. Bolelo mě to furt jak by měla přijít mrcha a taky mě v podbříšku dost píchalo. To je normální. Přesuň se kouknout do Těhotenských diskuzí, tam je jich o bolestech na začátku plno :wink: je to úplně normální.
8. čer 2007 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nějak ticho, né?? :confused:
8. čer 2007 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina, děkuji moc za rady, moc si toho vážím, zkusím něco najít v těhu diskuzích :slight_smile:
8. čer 2007 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
..jé jsem si to neaktualizovala :dizzy_face:
8. čer 2007 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
m.i-jj, zase něco na malé :dizzy_face: Ale já už to v albu mám, jen jsem čekala až to příjde. Příští týden čekám celorůžovou zásilku :grinning: Tak doufám, že mi v pondělí doktor neřekne, že se z toho vyklubal kluk :grinning:
8. čer 2007 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina82, tak by hold chodil v růžovém :grinning:
8. čer 2007 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
m.i, taky se mi to někdy stává! Vždycky čučím na poslední příspěvek a přitom na druhé straně je diskuze v plném proudu! :grinning:
8. čer 2007 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
kat.: a to se stává často, kamarádce tvrdili, že to bude kluk, vše modré, pokoj celý modrý, závodní auta kolem..když jeli rodit měl napsat otec jméno pro kluka, to měli jasné a pro holku, tak se ptal na co, oni řekli, že to musí tak řekl jméno manželky a šup, narodila se jim krásná Lucinka..no všichni koukali..
8. čer 2007 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
certova, jj, ale rosall říkala, abych mu hned ze startu nenarušila orientaci :grinning:
8. čer 2007 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ivett: přesně, to poskočení na další stránku :slight_smile:)
8. čer 2007 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: tak to snad néééé :grinning:
8. čer 2007 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kat: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale taky znám takové případy! Sestřenka mého muže čekala jako první kluka, narodila se krásná Terezka a jako druhé čekali holku a narodil se okatý Alex! :grinning:
8. čer 2007 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
m.i-doufám, že se v pondělí shodnou. Jedu k jinému doktorovi, tak uvídíme na co se mu mimčo bude zdát a příští pondělí jdu zas do poradny, takže uslyším názor třetího doktora... Kéž by se na něčem shodli :dizzy_face:
8. čer 2007 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ivet, nestraš :grinning:
8. čer 2007 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi se teda zase víc zaměřím na modré věci. Lepší holka v modrém než kluk v růžové :angry:
8. čer 2007 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina82 - a já mám teda další zkusit v pondělí? To nevydržíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím
8. čer 2007 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Nestraším! To je tvrdá skutečnost! Všechno je dnes naruby! :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2007 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina82, jaké pohlaví by sis přála trošičku víc?
8. čer 2007 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kat.: tak snad se shodnou :wink:
8. čer 2007 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Margarita, tak když jsi zkoušela dneska a nic, tak počkej. Minimálně ty dva dny.

certova, my původně chtěli strašně holčičku, ale pak jsem se tak dlouho v duchu smiřovala s chlapečkem, že už jsme tomu mému břuchu začali říkal Kuba :grinning: Takže pak už jsem se těšila i na kluka. No ale doktorka na 3D říkala, že by to asi viděla na tu holčičku :dizzy_face:
8. čer 2007 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
margarita, vydržíš :wink: Já se taky nemůžu dočkat pondělka. Ale zároveň mám strach, jestli to bude ok :confounded:
8. čer 2007 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina82, tak uvidíš, jéééé, kubíčka jsem taky chtěla, ale neprošel
8. čer 2007 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
certova, my už když jsme spolu začali chodit, tak jsme se shodli na jménech. Tenkrát teda jen ze srandy. Chtěli jse Kubíka a Nikolku, jenže teď se začali strašně dávat, takže je Nikolek a Kubíku jak nasr...ch :angry: :unamused: Takže nevíme :frowning2:
8. čer 2007 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
katarina82- tak uvidíš, počkej, pak za jedním zadečkem vykouknou dva a bude hoka i kluk :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :grinning:
8. čer 2007 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky,loučím se, pěkný víkend všem a po víkendu ahoj
8. čer 2007 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, taky se loučím! Musím se vrhnout do práce! Papa a přeji příjemné těhulkování!
8. čer 2007 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky... :wink:
8. čer 2007 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
margarita, tak to už ne. Já byla na utz hodněkrát. Minimálně desetkrát. To už by zjistili :grinning:

Ahoj holky :slight_smile: Hezký víkend :wink:
8. čer 2007 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no já jsem na to zvědaváí
8. čer 2007 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek