Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

katarina82
9. čer 2007

No jo, ale mě se jakoby uštípl kousíček u krčku, tak to bude chtít opravit 😢 Víš, já se nebojím té bolesti. Já se bojím už jen jak sedím v čekárně, když si musím sednout na to křeslo a otevřít hubu... Už teď se mi dělá blbě. Mám z toho trauma už od děcka. Minimálně den před prohlídkou nemůžu spát ☹ Jinak se doktorů nebojím, jsem zdravoťácké děcko 😀 Radši bych šla znovu na laparku než k zubaři ☹

certova, tolik bych vám přála, aby to vyšlo 😵

katarina82
9. čer 2007

Kam jste zase všechny zmizly? ☹

rosall
9. čer 2007

katy: ..ahoj...právě skládám dohromady...úložnej prostor pod postel z ikey.....jsem trubka...teď koukám, že postel je moc nízko, a že se tam nevejde...vždycky se bude muset nadzdvihnout postel a šoupnout se to tam...ach jooooooooooo..to jsem celá já

jsem ráda, že jsi měla prima den..a že tu holčinku opatruješ....a prosím tě...vůbec se nevztekej nad sekačem....pohoda..klídek....libé zvuky...:o))))))))))))))))

co se týče přítele.....nevím, proč..ale svým způsobem se mi ulevilo..jasný, když na to pomyslím...tu tíhu cítím.....ale ulevilo se mi v tom směru, že už nemusím řešit...proč se mnou není...když by měl být....když oba máme volno..bůůůůůůůůůůůůůůůůůůů..už zase bulím, pryč, pryč chmury!!!......noooooooo..moje intuice mi říká, že se určitě ozve...a když se ozve v tom směru, že mu chybím..a že tedy ano, že jde do regulérního partnerství se mnou.......tak že to bude dobrý....mám z toho pocit, že jsem udělala to nejlepší, co jsem mohla udělat.....dala mu čas...at se udáví tou svoji svobodou....a čas na to, aby si rozmyslel, co chce a jestli mu doopravdy chybím...hmmmmmmmmmmmmmmmm...takhle furt věděl, že pískne a já letím....

menzes zatím nic...a prsa zas bolej jako čerti...trochu se bojím ranní teploty......břicho mám jak kámen, jak v druhým měsíci....tvrdý ze všech stran....ale nevím, jestli to patří k menzes...nikdy jsem si toho nevšimla, že bych měla takovýhle břicho..........blbě je mi furt, jen pomyslím na jídlo..ale zas nevím, jestli to není těma nervama............při čištění zubů zase na blití....dokonce jsem si dnes koupila ten test....ale zatím ho dělat nebudu......byl to chvilkovej záchvat po tom rozchodu.....

rosall
9. čer 2007

certova:..chlapi jsou previti....ze si do huby neviděj....slibujou, sní..a když to začne nabývat reálné podoby.....neříkám všichni....ale někteří....hodí zpátečku......:o(((.....ale věřím, že bude líp....:o)

rosall
9. čer 2007

tak dobrou holky...

rosall
9. čer 2007

a ty katys..strach ze zubaře si zakaž..:o)))))))...kurňa...udělej to už kvůli tomu děcku..:o))))))))))))).....zubaři jsou většinou fajn lidi.......až na jednu pražskou....která mi nechtěla dát usmrťovací injekci..:o)))))))))))

cert..ova
10. čer 2007

ahoj holkýýýý, koukám, že ještě všichni spinkáte 😉

rosall
10. čer 2007

ahoj, čertice..jsi tu ještě?

rosall
10. čer 2007

teplota v 4:48 36,9 (normálně měřím kolem 5)...pak jsem usnula v v 7:48 - 37,3....katys kolik ty jsi měla teplotu v těch 7?

certova:...co tva teplutka?

katarina82
10. čer 2007

Ahoj holky 🙂

Rosall, jak se nemám vztekat, když zrovna jak jsem teď četla, že se nemám rozčilovat se sekačem, tak před barákem začali sekat... 😠 😀 Mě asi...
Jinak teplotka je krásná 😉 Já měla v těch sedm okolo 37,1

rosall
10. čer 2007

...nooooooooo..katy, jak jsem řekla.....říkej si, jsou to libé zvuky..:o)))))))))))..běž blíž, ať si je poslechneš....raduj se...:o)))))))))))))....TY SEKAT NEMUSÍŠ...:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

díkas...že joooooooooooooooooooooooo, že je krásná...jůůůůůůůůůůůůůůůů...:o)))))))))))))))))))))))))))))))))......ta teplota......

katarina82
10. čer 2007

Libé zvuky, jo??? To si děláš prdel, ne? 😀 Včera celý den strunovka a teď zas tohle 😠

Jo, teplotka krásná. Kolikátý den cyklu jsi?

rosall
10. čer 2007

....no dělám....ale jsi těhotná, jsi těhotná....musíš se radovat ze všeho..:o))))))))))))))))

jsem 32.den cyklu

rosall
10. čer 2007

jéééééžiš..katy...dnes se mi zdál sen...o červeným jedovatým hadovi......:o(...schovala jsem ho do postele...a znamená to nevěru partnara, na kterou se přijde a bude to rozchod, rozvod...:o((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((.........

rosall
10. čer 2007

zas na druhou stranu, já vlastně teď žádného partnera nemám, že jo...tak co řeším....

katarina82
10. čer 2007

Už stačí, že mi ždíme pračka, bez sekačky se objedu. Doufám, že dneska nikdo na zahradě sekat nebude. Děda tam dělá tu oslavu, tak ať se můžu v klidu ožrat 😀

32DC 😵

katarina82
10. čer 2007

rosall, nestresuj...to už začínáš mít ty těhu nálady ne? 😉

rosall
10. čer 2007

katy:..noooooo...prosím tě, hlavně zase nedělej ostudu, jako vždycky po čtyřech vodkách.....:o))))))))))))))))))...mysli na to děcko...a dej si radši jenom dvě.........v tomhle vedru ti to stejně poleze do hlavy na totata

no ještě se neraduji.....už jsem dnes myslela na ten test...ale jsem furt srabka..:o)

katarina82
10. čer 2007

Do pytle ta baba, co mám u ní objednané ty růžové věci se ještě neozvala. Už tři dny nebyla na MMB 😠 Doufám, že jí ty prachy došly. Zasraný servis24 😠 Zrovna když se potřebuju kouknout, jestli to odešlo, tak to nejede...

rosall
10. čer 2007

katy: nooooooooooo..bohužel tyhle psycho nálady mívám i jako netěhotná...:o)))))))))))))))))))))

rosall
10. čer 2007

a nemluv jak dlaždič!! nastávající maminko!!..:o)))))))))))))))))))))))))))))))))))

hele, buď ráda....jdeš na ultrazvuk...a tam se dozvíš teprve na jistotu, co to bude..:o)

katarina82
10. čer 2007

Myslíš 😀 Tak já si dám tři, dvě jsou málo...A zaliju to pivem...Nebo dvěma, v tom hicu mi to přece musí každý prominout 😀 To zas bude Michal nadávat, že mě nemohl nacpat do auta a že jsem mu zblila sedačky jak minulý týden 😀 😀 😀

Ten test... Noooo, ale jo, radši ještě počkej...do zítra 😀 Dělám si sradnu, ale v úterý bys to už mohla ráno zkusit. Co máš za značku?

katarina82
10. čer 2007

Joooo, ta moje mluva... S tím už asi nic nenadělám 😀 Ale náhodou se poslední dobou držím. Jen když se do něčeho fest bouchnu, tak mi ta k...a ujede 😀

Na ten utz je z jedné strany těším a z druhé se bojím. A najisto to nebude až do porodu. Teď mám třeba vyhlídnutou mikinu, ale je modrá 😵

rosall
10. čer 2007

.....až budeš padat, dávej si hlavně ruce před sebe, ať nepadneš na břicho....:o)))

.............no hádej, jakou mám asi značku?..:o)))))))))))))))))))))))))))

rosall
10. čer 2007

katy:..je škoda...že jsi z tak daleka...já bych s tebou tak ráda chodila nakupovat...:o)))))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
10. čer 2007

Neboj, budu dávat pozor. Já se stejně většinou tak naleju, že se ani nepostavím, takže mě budou muset odnést 😀

Mamatest? 😀

katarina82
10. čer 2007

Jooo? Ale jestli mluvíš slušně, tak to bys se mnou v autě nepřežila 😀 Já když řídím, tak pěkně pěním 😠 Nechápu, jak polovina republiky může mít řidičák...A baba za volantem...to jak vidím, jak mě berou mory 😀

rosall
10. čer 2007

cha chááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá.........no jen aby s tebou tať ka nezakopl....

mamatest...no jistěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě....o))))))))))))))))))))))))))))))

katarina82
10. čer 2007

Nezakopl? Tak to nemůžu zaručit, my jsme vždycky jak bomby oba 😀

rosall
10. čer 2007

to víš, že taky mluvím sprostě........ale snažím držet.....ale někdy to jde samo....to neovlivní....
...to já jsem hrozně ohleduplný a opatřný řidič...neřídím dlouho asi tam druhým rokem....no myslím, že kdybys mě potkala někde na městě.....a viděla couvat.....:o))))))))))))))))))))...asi byses neovládla..:o)))))))))))))

dálnici mám zmáklou, každý den jezdím jihlava-humpolec......mimo víkendů tedy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru