Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?
katarina82
10. čer 2007
Já před tím testováním moc nepila, ale zas těch pár kapek, co jsem ze sebe vyždímala stály za to a // byly jak vyšité x-)
margarita1
10. čer 2007
tak pokud ten hormon tam je,tak by se to mělo ukázt ne? Já když jsem estovala naposledy, tak mi vyjela první a druhá a pak ta první zmizela, tak nevim, konečný výsledek jedna testovací čárka, tak nevíííííííííííím
margarita1
10. čer 2007
tak kdepak je naše rosall cooo? Já jí dám do půli 🙂))))))))))))))))))))))))
katarina82
10. čer 2007
cože??? Tobě se ukázala druhá čárka? Ony jsou označený, jedna kontrolní-ta tam musí být vždycky a druhá testovací.
margarita1
10. čer 2007
jo jako první a ta pak zmizela a ukázala se druhá, jak přeběhla ta fialková vlna. Jinak konečný výsledek jedna, tak že asi opět nic. No a zkusím to zítra, snad tomu dva dny pomohli 😃
margarita1
10. čer 2007
ale hodně piju, prostě se to nedá. Mám pořád hroznou žízeň
katarina82
10. čer 2007
margarita to je nějaký divný... A která teda pak zmizela? Tam se nemá objevit žádná fialová vlna a pak zmizet. Co máš za test?
margarita1
10. čer 2007
mamatest,jinak ta testovací zůstala
katarina82
10. čer 2007
testovací zůstala? Zůstat má kontrolní :-|
margarita1
10. čer 2007
zůstala tam ta co tam má být jako jednanegativ 🙂))) ]-(
katarina82
10. čer 2007
aha 😃
margarita1
10. čer 2007
😃
katarina82
10. čer 2007
No tak snad tam zítra budou obě dvě, ať to tu nemusíme řešit, která zůstala 😉 😃
katarina82
10. čer 2007
rossaaaaalllllll ]-(
margarita1
10. čer 2007
už budu muset, tak paček zítra 😉
katarina82
10. čer 2007
tak pa, držím palce 😉
margarita1
10. čer 2007
rosall na nás prdí, luxuje si v klídku svoje fáro. 😃
margarita1
10. čer 2007
tak páááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá zítra
rosall
10. čer 2007
já jsem tady a kde jste vy?.:o))))))))))))))))).......
katarina82
10. čer 2007
uff... Já už tě obrečela...
rosall
10. čer 2007
ty tady jsi?..:o)))))))))))

neobrečuj..:o)....tak jsi zvládla oslavu skvěle?...se strašně snížil tlak dneska....všichni jsme byli jak padlí na palici..:o)
rosall
10. čer 2007
jdu na záchod, bojím, bojím
katarina82
10. čer 2007
No jasně, že jsem tady. Furt čakám, že se objevíš ]-( A ty nikde. Jsi říkala o půl deváté a nic. Už jsem myslela, že tě vcucl ten vysavač... 😃
rosall
10. čer 2007
..tak zatím nic....hmmmmmmmmm
katarina82
10. čer 2007
vůbec nic?
rosall
10. čer 2007
....jsme byly vysávat s kámoškou, protože ona s sebou včera měla svýho psa...a ten mi nechal vzadu na sedačkách..chlupů asi tak, že by z toho mohlo bejt docela slušný čapí hnízdo..:o)...no a pak jsme se před barákem zakecaly....a kecaly ..a kecaly.....až na jednou...........jééééééééééžiši..deset hodin..:o))))))))..dcérka je dnes u exe...tak má volníčko
rosall
10. čer 2007
ne...teď vůbec nic...ani hnědka, ani červenka pekař......ale to znám...ono mě to takle mátlo i v minulosti....a pak.........chrrrrrrrrrrst.....už si nedělám iluze...možná malinko
rosall
10. čer 2007
co oslavička?..kolik vás bylo lidí?..nejsi unavená z toho dusna?
katarina82
10. čer 2007
Aha, tak to tě omlouvá 😃 Já už měla strach. Jinak ti musím říct co zas michal s tím autem..
Mě se zdálo nějaké divné, že z toho, že mi prodá to auto nějak sešlo... Ráno jedeme do toho Tesca, jdeme k autu a já mu říkam, kde parkuje. A on, že tam jak vždycky. Tak si říkám, že se mu asi pomrvila služebka a že přijel jiným autem a on, že když nechci nějakou starou mrdku 😃 , tak že mi koupil fungl. Jsem myslela, že si dělá srandu a on mi fakt včera koupil na leasing-samozřejmě fungl nové suzuki...
rosall
10. čer 2007
..a pište paní, neflákejte to..:o)))))))))))))

Začni psát odpověď...

Odešli