• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

8. června 2016 
hm, tak to asi v úterý z krve nemoznáme..půjdu až odpoledne..možná že to nevydržím a brnknu tam, děkuji
11. čer 2007 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím že jo, je tam něco co se v těhu extrémě zvyšuje
11. čer 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.i. pokud ti tehotenstvi uz ukazuje teh. test, tak to z krve urcite poznate, neboj:slight_smile:
11. čer 2007 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
calu: jen mi jde o to, že tam půjdu odpoledne..
11. čer 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.i - to mysli,že neva,ale krev se podle mě bere ráno
11. čer 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mizim pracovat..tak až budu vědět napíšu
11. čer 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.i •
já bych asi moc pracovat teda nemohla :slight_smile:))
11. čer 2007 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.i.congratulation

ivett: to znám...při každé MS bulím jako želva..neschopná ničeho...

ale teď si nějak říkám, hele, co má bý´t bude a já strávím život s dětičkami a mezi nimi, ať už to má být jakkoli...ale věřím a představuju si krásný věci :grinning:
11. čer 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,mohla bych se Vás na něco zeptat? Dnes jsem 41 dc,ale test,který jsem si dělala včera v poledne byl negativní,ale zatím nemám žádné příznaky,že bych měla dostat ms.Stalo se to některé z Váš a jak to nakonec dopadlo? Už se chystám na vyvolávačku. Děkuji,vlkova
11. čer 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlkova- no, jak se to vezme, to máš vlastně asi 4 týdny od MS ne ? Jinak, kdy byla OVU?
11. čer 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy jsem měla ovu,to přesně nevím,ale 15 dc jsem měla injekci pregnylu. Jinak poslední ms jsem měla 2.5.
11. čer 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala k dr., nevydržela jsem to, sestřička docela arogantní, že mám přijít koncem června, tak nakonec jsem jí ukecala, jestli dřív tak v pondělí ráno, když to prý potřebuju, když prý mám pozitivní test tak co chci víc, že doktorka teď nic neuvidí..to je ochota, mám vám vztek..vrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady bych ještě chvilku počkala, tak Ovu bývá asi 11 den cyklu. Jinak já měla MS na konci dubna,ale asi 9 dní a Ovu byla 23.05. Tak MS nemám, test negativ, tak ještě počkám tento týden, MS náznak taky nic
11. čer 2007 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mockrát děkuju. Nechám to plavat,sice to půjde těžko.Když to do pátka nedostanu,tak pošupajdím k dr. Držím všem pěstičky,at to brzy vyjde.
11. čer 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlkova •taky počkám do konce týdne, testík by to měl ukázat asi 19DPO
11. čer 2007 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
po pregnylu se máme vdycky snažit 5-7 dní,v tom rozmezí měla nastat ovulace,když vezmu v úvahu,že bych teoreticky ovulaci měla 22dc + 19,takže to je 41dc. No,nechám úvah,ono to nějak dopadne.
11. čer 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlkova- jáý byla taky právě na vyvoplávačce, jinak je dobré měřit BT, se ti ukáže podle teploty, kdy OVU proběhla
11. čer 2007 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělám na tři směny,střídají se mi po týdnech,tak nevím jak bych to měla praktikovat :cry:
Co Ti řekli na gyndě? Dělali Ti uzv?
11. čer 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlkova - jojo, řekli mi, že si mám měřit BT, aby veděla , jestli dochází k Ovu, a podle ultrazvuku mám moc pěkné vajčníky. Jinak nic.
Teplota by se měla měřit než vstaneš ve stejnou hodinu, tak asi tak, nebo si radši piš hodiny v kolik měříš. Ale je to dobré, poznáš OVU
11. čer 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě nevím,jak bych mela měřit,když chodím celý týden na noční a přes poledne spím. Jinak neřekli Ti,že je nějaká šance na těhu?
11. čer 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlkova - nneeeee, spíše se tím nezaobírat a souložit a souložit :slight_smile:),ale já jsem řekla, že chci vědět, zda je vše ok, tak mi řekla, že můžu zkusit měřit BT a pak to spolu vyhodnotíme. Jak říkám, měř při směně ve stejnou hodinu, jak se vzbudíš ,tak hnedka změřit a čas si zapiš. Jako při raní třeba v 6, odpolední třeba v 10 a tak, prostě, pokud to jinak nejde, tak co máš dělat,ale aspoň něco by z toho mělo jít poznat
11. čer 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem si dneska přečetla všechny příspěvky a je mi to hrozně líto, ono se to určitě všem povede,ale nesmí se na to tolik myslet, psychika je záludná věc
11. čer 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cert..ova - a co ty?
mě je moc líto rosall, bylo to takové sluníčko tady a jeď tu není, doufám, že se sem přijde podívat
11. čer 2007 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.i. : mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooccc gratuluji...to je parádní zprávička ...jsem ti říkala, že to brzo vyjde a budeš v očekávání... :wink: :grinning: ....taky už chci :angry:
11. čer 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita1, taky mi je jí líto a chápu, že sem po nějakou dobu nechce, no a já nic nevím a ani to už neřeším, víš co, vyjde to, budu šťasná a když ne, tak se budu snažit dál, mám jednu výhodu, já už mám 2 holky, ale vám to strašně přeju
11. čer 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ljd: děkuji, ale zatím neni moc k čemu, myslela jsem, že si budu jistější co nejdřív, ale bohužel se dozvim víc ažžžž příští týden..
11. čer 2007 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.i
uvidíš, bude to potvrzené
11. čer 2007 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.i. : já si myslím, že u tebe je to tak na 99,99 % jisté a taky ti to moc přeji... :wink:
11. čer 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
koukám, kde nic, tu nic a kat je včera neozvala.
Neví te o ní někdo?
12. čer 2007 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina měla být včera na ultrazvuku..tak snad se ozve jestli je vše o.k.
12. čer 2007 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek