Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

mejviz
20. črc 2006

Myslím ještě před testem 🙂 poznaly jste nějaký změny?

ivett25
13. čer 2007

margarita, celou dobu jsem měla 32 DC. Jen někdy 1 den zpoždění, ale tento měsíc jsem měla zpoždění 5 dní, k tomu ty příznaky. Fakt jsem doufala, ale testy byly pořád neg.! ☹

xbimbobl
13. čer 2007

No a co vitámínky berete nějaký?

margarita1
13. čer 2007

xbimbobl
a jak dlouho se snažíte? Jinak měř BT, tsak to nejlíp poznáš
ivett25 - jenže i když máš MS , mlžeš být těhotná, v prvopočátku se může tělo čistit

ljd
13. čer 2007

xbimbobl: vitamíny beru: Calibrum Baby Plan, kyselinu listovou a teď jsem pro úpravu cyklu začala brát kapky z bylinek:jmenuje se to Elixír Feminan(Jeřáb ptačí, Měsíček lékařský, Kontryhel obecný), E + zinek + selen ( i manžel) 😉
ivett: těhu to může být když se teplota drží nahoře, pokud ne, tak to asi těhu nebude... 😖

xbimbobl
13. čer 2007

no až je mě to blbý tady psát ...teprve druhý měsíc....
ivett25-no to je pravda že by jsi mohla špinit ikdyž by jsi byla těhulka
ljd- už si píšu a beru útokem lékárnu...děkuju 😵

margarita1
13. čer 2007

xbimbobl- bewr, já počkám týden a pak asi taky zautočím na lékárnu

ljd
13. čer 2007

xbimbobl: tak to je opravdu chvilinku...to můžeš být ještě hodně dlouho klidná... 😉 🙂 ale vitamíny nikdy neuškodí 🙂
Jen ten elixír asi seženeš spíš v Zelené nebo BIO lékárně, nevím jestli to mají někde v norm.lékárně...

xbimbobl
13. čer 2007

ljd-no já vím klidná zatím jsem ale znáš to....moc dlouho mě ten klídek asi nevydrží s mou povahou....

margarita1
13. čer 2007

oni ho mají asi jak kde.

xbimbobl
13. čer 2007

no právě ten elixír bych potřebovala....třeba by mě pomohl s tím men.cyklem

katarina82
13. čer 2007

Ahoj holky, tak jsem se právě vrátila od zubaře 😠 Fuj, mám to za sebou, opravoval mi jednu starou plombu a ten uštípnutý kousíček na krču. Ten první v pohodě, ale ten krček trochu bolel 😢 No naštěstí je to za mnou, snad se mi zas někde něco neulomí. Ale dostala jsem odměnu, protože když jsem přijela k baráku, tak tam zrovna byla pošťačka a donesla mi balíček 😵

margarita1
13. čer 2007

katarina82 •
balíček???? 😀

katarina82
13. čer 2007

margarita, jo 😵 Konečně přišly ty růžové věcičky, co už mám týden v albíčku 😵

margarita1
13. čer 2007

katarina82 •- jéééé, já chci taky , brek, tets negativ, tak už se má naděje tento měsíc rozplívá. Myslíš, že je ještě nějaká šance?

xbimbobl
13. čer 2007

Holky budu se muset s váma na chvilku rozloučit....mám nějaký jednání...tak jak to hned půjde jsem tady.....pá pá 🙂

margarita1
13. čer 2007

xbimbobl-pá

ljd
13. čer 2007

xbimbobl: papapapa 🙂

ivett25
13. čer 2007

Holky, vím, že bych mohla být těhu, ikdyž mám MS! Jenomže, teplota je 36,5, dneska 36,6! Minulý týden jsem měla 36,9
A navíc mi všechny testy vyšly negáč! Takže těháč nejsem! :D:D

ljd
13. čer 2007

No to asi ne ivett 😖 je mi líto...vím jak se cítíš, taky je mi vždycky hrozně mizerně...

margarita1
13. čer 2007

😢

katarina82
13. čer 2007

margarita, zase negativní? 😢 Popravdě řečeno tomu už moc naděje nedávám, spíš si myslím, že ta ovulace nakonec teda asi neproběhla, tak jak jsem o tom pochybovala odzačátku ☹

ljd
13. čer 2007

taky si myslím marg že ta ovulace neproběhla...byla jsem na stránkách Len a dívala se na různé křivky a grafy a podle toho co popisuješ asi opravdu ovu nebyla 😢 😖

margarita1
13. čer 2007

zas Len mi psala, že to byla ovu
podle teplot by to odpovídalo
14 dní před Ovu teploty 36,1 a 36,2, dne 23.05. 36,7( to měla být Ovu podle Len), a pak se to drželo +dva stupně 36,4asi 7 dní . pak st 36,7, čt 36,4 a pak cca 45 dní 36,2 a zas už týden 36,5. Sem z toho blázen

ljd
13. čer 2007

marg: to já taky 😝 😀

margarita1
13. čer 2007

omlouvám se - pak cca 4-5 dní 36,2

katarina82
13. čer 2007

Margarita, Len si ale taky nebyla úplně jistá. Je to nějaký divný.

margarita1
13. čer 2007

katarina82
to jo, ale pokud nebyla teda OVU , proč se teplota zvyšovala? Já to fakt nechápu. I když mohla Ovu proběhnout,ale třeba se nechce z nějakého důvodu rozeběhnout MS.

katarina82
13. čer 2007

Margarita, koukala jsi na nějaký anovulační grafy? U anovulace se teplota nedrží jen nízko, ale právě skáče, chvíli nízko, pak chvíli vysoko, pak zas klesne a tak dále. Mě se ten tvůj graf moc nelíbí 😢

margarita1
13. čer 2007

hmm, sem z toho hotová ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru