• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

29. dubna 2017 
no teď jsem dostudovala měření bazální teploty a jsem z toho šestnácterák? vůbec nevím kdy to poznám že ta ovu je?
14. čer 2007 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyxž si začně stoupatteplota a bude se držet
14. čer 2007 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chci se na něco zeptat,moc tomu nerozumím,jak je to s tím měřením té bazální teploty?V sobotu bych měla dostat MS a dneska jsem si měřila BT a měla jsem 37°C.Vysvětlete mi to někdo prosím vás.Děkuji :wink:
14. čer 2007 ve 12:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
to v\ypadá na těhu :grinning: , pokud se teplota drží taklto vysoko. Dělala jsis test?
14. čer 2007 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale bolí mě břicho,jako bych to měla dostat a mám slabý výtok(tmavší).Ale jinak doslova žeru :grinning: a dneska ráno mi bylo na blinkání,ale pak to přešlo,ale neměla jsem chuť k jídlu dlouho,až teď.Testík mám,ale ještě nechci plašit,nechci být zklamaná :frowning2: :slight_smile:
14. čer 2007 ve 13:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
summerp
tak to by i odpovídalo. Jak dlouho se snažíte?
Já myslím, že ti tam ty dvě čárečky vylezou :slight_smile:), teplůtka tomu odpovídá
14. čer 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažíme se 2 měsíce a samozřejmě jsme se nejvíce snažili v plodných dnech :grinning: Ale ta nervozita před svatbou a to snažení-jsem si říkala,že to 100% nevýjde.Mám ten testík,co se dá dělat kdykoliv přes den,ale myslím,že bude lepší ho udělat zítra ráno :slight_smile:
14. čer 2007 ve 13:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
summerp- pokud totam je, tak se to ukáže
14. čer 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám to zkusit teď? :unamused: Ta BT se měří jen ráno,že?Změřila jsem si ji ještě i teď a bylo tam 37,2°C.
14. čer 2007 ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Summerp: klidně to zkusit můžeš ale já si myslím, že je to na test ještě brzo, protože pokud máš dostat MS v sobotu, tak ještě zítra nebo v sobotu může teplota klesnout a může přijít MS...pokud si teď uděláš test tak i když tam mimi bude tak čárka bude velmi slabá nebo žádná, protož HCG nebude tak vysoké...ale když chceš zkus to...každopádně držím pěstičky :wink: :slight_smile:
14. čer 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
summer, já vždycky když má dostat MS,tak se teplota drží ještě den nebo dva před příchodem MS na 37,2 a pak to klesá,takže dokud nebude den kdymáš dostat MS,tak nic neřeš a počkej si do té soboty.
Já jsem třeba minulý cyklus měla 37,2 den před příchodem očekávané MS,pak tokleslo na 36,9 a pak 36,7 a mrcha přišla.Teď jsem už druhý den na 37,2,MS měla dojít včera,ale taky mě začíná bolet břicho,tak si myslím,že to opět nevyšlo.
14. čer 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,už začínám mít strach,že si všechny ty příznaky těhu nějak vyvolávám sama a těhu vůbec nejsem :frowning2: Protože si to hrozně moc přeju :unamused:
14. čer 2007 ve 13:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
smmerp: to se bohužel taky stává..když se totiž člověk moc sleduje tak si díky psychice dokáže vyvolat určité příznaky sám :frowning2: já být tebou tak to nechám až na tu sobotu :wink:
14. čer 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
summerp
uvidíš, ale podle příznaků by to možná i odpovídalo
14. čer 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak jsem se vrátila ze svatebky a trvalo mi 2 dny, než jsem to tady pročetla :grinning:
Gratuluju všem, kdo mají //, nebo jen slabou druhou. Moc vám to přeju. Opatrujte se!
Summerp - přesně takhle jsem tu ještě před 14 dny taky doufala a nic. Ale třeba ti to vyjde. Já bych to asi nevydržela a udělala si test hned. Pak bych se sice utěšovala, že je ještě brzo a další bych si hned dělala v sobotu. Jooo, holt psychika.
Je mi moooc líto Rosall. :frowning2:
14. čer 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jizu
Ahojky :slight_smile: , a kde jste byli na svatebce? My se bereme v září,ale svatebku odložíme asi na jaro
14. čer 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Římě. Krásný. Škoda, že přišla mrcha :grinning: :grinning: , jinak to bylo velmi romantické.
Já jsme letenky koupila už k vánocům, protože jsme letos začli stavět domeček, tak jsem věděla, že na to nebudou peníze. Řím fakt doporučuju.
14. čer 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k.holky,vydržím to a zkusím nic nevnímat a nesledovat se,i když to bude těžké :sweat_smile: My máme taky po svatbě,ale na svatebku chceme jet až koncem srpna-asi chorvatsko :slight_smile:
14. čer 2007 ve 14:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jizu
tak jste si to aspoň užili :slight_smile:)))
14. čer 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, užili. ale radši bych měla obrovský břicho a žaludek na vodě :grinning: Počkáme, však se dočkáme, že?
Summerp - jsi šikula. Já bych to asi fakt nevydržela. Jsem v tomhle blázen. ale po tom, co jsem si dělala minulý měsíc několikrát test, jsem si řekla, že se hodím do klidu. Jsem na sebe zvědavá :grinning: Hned bych taky jela někam k moři.
14. čer 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jizu- a jak dlouho se snažíte?
14. čer 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jizu-v Římě jsem byla,je tam přenádherně,to musí člověk opravdu zažít,akorát z těch památek nemám nic moc,měla jsem úpal :sweat_smile:
14. čer 2007 ve 14:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
já to na sobě nepoznala, akorát tak že jsem měla přes týden zpoždění tak jsem si udělala test a kuk - dvě čárky. :grinning: Naštěstí jsem asi zdědila po mamce, že mi není nijak špatně, akorát co jsem to zjistila, tak vím proč jsem věčně tak unavená :wink:
14. čer 2007 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margarita1 - teprve měsíc. Vysadila jsem HA po svatbě. A z toho vysazení mi bylo pořád špatně, měla jsem nafouklé břicho ......, takové ty příznaky, co mohou znamenat i těhotenství. Proto ty testy :grinning:
summerp - já měla čepici, neustále jsme kupovali vody a mazala jsem se 50-faktorem. Všichni si mysleli, že budu opálená, já jsem sice bílá, ale přežila jsem to bez úhony :wink:
Alco - to se máš. Hlavně ti závidíme to těhotenství, že holky?
14. čer 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alca.m - Moc gratuluji :grinning:
14. čer 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky všude pořád vidím těhotný ženský. Až si říkám, jestli to nejsou Fata Morgany. Jdu na oběd, asi tak 2 min. cesta a vidím tři nastávající maminky. :grinning: :grinning:
14. čer 2007 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jizu: díky, já taky viděla všude těhotné, ale Fata Morgany to nejsou, páč jich tolik potkávám pořád a teď už si říkám.."taky budu mít za chvíli takovej pupek :slight_smile:"
Jináč já jsem otěhotněla ve druhém MS cyklu od vysazení prášků :grinning: tak vám přeju ať vám to taky vyjde.
14. čer 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to hnedka v sobotu vyjde summerp. A pak nám dalším.
14. čer 2007 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem
15. čer 2007 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji dobré ráno :sweat_smile: i když pro mě zase tak dobré ne :confounded:
15. čer 2007 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek