• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

20. září 2017 
však toto všechno je psané a vysvětlené na stránkách Len :wink:
15. čer 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita, ovulace je poslední den nízkých teplot, když teplota pak prudce vyletí, tak to znamená, že už je po ovulaci. Největší pravděpodobnost je pár hodin před ovu, ale to samozřejmě nevíš, takže ten den před ovu, a den, kdy ovulace probíhá je ideální. Když už ti ráno teplota vyletí nahoru, tak je večer šance docela malá.
15. čer 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHÁÁÁ, no tak to nevim, jestli jsme se vůbec někam trefili :grinning:
15. čer 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dámy, kde jste?
15. čer 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,neviete mi poradit,od vcera ma pobolievaju vajecniky,som 15 DC,myslite,ze by to mohla byt ovulka?
15. čer 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linko, to by mohla být, taky mě trošku pobolívalo bříško :wink:
15. čer 2007 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
linka: taky si mslím že by to mohla být OVU :wink:
15. čer 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj podla mna to tak vyzera,lebo mam aj hlien :slight_smile:
15. čer 2007 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, docela jste mě dostaly s tím, že se dá otěhotnět jen den po ovulaci. Já četla že i ten druhý den lze ještě považovat za plodný...
15. čer 2007 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že 3 dny před ovulací a den ovulace jsou plodné beru jako samozřejmost :wink:
15. čer 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, ahoj katarina, to jsem ráda, že je malá v pořádku, hezky na sebe dávejte pozor a mějte se krásně, zatím pa
15. čer 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka, holky, tak se to povedlo, dnes mi to potvrdila doktorka, máme 11mm a už jsem ten váček i viděla, za 14 dní jdem na kontrolu, jestli rosteme..všem vám přeji ten kráásný pocit :wink:
18. čer 2007 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.i. - mooooooooc a mooooooc gratuluju. To je super zpráva za začátek týdne. Tak se opatruj a šetři!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.i-gratuluju :dizzy_face:
18. čer 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky moc m.i. gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Já si připadám, jak když mě přejel parní válec.
Jinak se zítra chystám k dr., uvidím, jestli teda vstanu :grinning:
18. čer 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se teď taky vrátila z poradny a taky to podle mého doktora-konečně už je zdravý a tak nependluju mezi cizími :slight_smile: , vypadá ok. Byla jsem na tu prohlídku u něj moc zvědavá, protože dělal primáře, tak mu tak nějak víc věřím. S tou placentou mě trochu uklidnil, že to prý není taková katastrofa, že se teda musím šetřit, ale že je ještě nějaká naděje, že by to nemusel být předčasný porod :slight_smile: Mimčo bylo sice blbě otočné, ale taky se mu zdálo, že to kluk nebude. Takže to už je třetí doktor, co řekl holčičku, tak snad se všichni nepletou :grinning:
18. čer 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat- tak to je dobře, držím palečky, ať je vše v co nejlepším pořádku
18. čer 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
margarita, děkuju :slight_smile:
Já ti taky držím palce, ať už s tebou začnou něco dělat a příští měsíc, ať už jsi těhule :wink:
18. čer 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat - třeba jsem :slight_smile:)))))))
asi pěkná blbost :slight_smile:)))
Ms není, nic není , tak nevíííím
18. čer 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se zeptat, byo některé z vás před příchodem MS špatně od žaludku? Mně čeká 1.MS od vysazení HA a dneska se klepu jak ratlík a je mi zle. Teplota mi dneska ale vylezla navrch než aby klesala, tak si říkám že by těhu? No moc tomu nevěřím, ale dneska je mi fakt děsně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2007 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mne bylo desne :wink: V den, kdymela prijit msto zacalo, a trvalo to asi 5dni, spatne od zaludku, zimnice, sůaba teplota, tak jsem v domeni ze mam asi chripajznu nebo neco tech 5 dni lezela... :wink: Hodne stesti :slight_smile:
18. čer 2007 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, mě bylo blbě každý měsíc po ovulaci, vždycky jsem totiž měla všechny příznaky... Asi nejspíš ale vsugerované :angry:
18. čer 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, holky. Já samozřejmě doufám a moc si přeju, aby to byly příznaky těhu, ale určo to tak nebude, navíc nevím kdy MS přijde, protože je to první cyklus od vysazení. Vždycky mě před MS bolely hodně prsa a teď vůbec nic. Už si říkám jestli jsem včera nesnědla něco divnýho, ale večer jsem měla jen jabko a čokoláku :grinning: Jsem 12DPO, tak uvidíme, dáme mršce ještě pár dnů a buď přijde nebo nepřijde :wink:
18. čer 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak držím palce, ať nepříjde :slight_smile:
18. čer 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Kat. Uvidíme. Moc se na to nechci upínat, ale už teď vím že budu smutná až MS přijde. Navíc mé těhu je opravdu málo pravděpodobné, do ovu jsme se nestrefili, ale malá naděje ve mě je, páč jsem byla nachlazená, takže si říkám, že třeba ty vyšší teploty byly způsobený právě tím nachlazením a ovu třeba proběhla pozdějc. Ale to jsou samý spekulace :grinning:
18. čer 2007 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem vám moc děkuji :wink:
18. čer 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu niekto?
18. čer 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teeda :angry:
18. čer 2007 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:
20. čer 2007 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margarita1 ahoj. Něco nového? Co u doktora?
20. čer 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek