• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak jste na sobě poznaly, že jste těhotné?

8. června 2016 
No do půl sedmé, to taky není žádný extrém... :angry: A budíš se proto, protože se těšíš na měření :grinning:
15. srp 2007 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme z toho na prašky...auditoři, finanční úřad, exmanžel..michal už zase zlobí....to je zase období...
15. srp 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holký, tak jak se máte?
15. srp 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj čertova :slight_smile: Tak se nám to tu slejzá ve staré sestavě, co? :grinning:

rosall, co zas starouš zlobí? Nechce na noc?
15. srp 2007 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina82, tak to je hustý, jen tak kouknu a fakt čumím :grinning:
rosall, ahojký, tak jak je to s tebou?
tak si představte, že jsem zítra podle ms 12+0 a v sobotu podle ult 13+0, tak co si mám vybrat, ach jo :slight_smile:
15. srp 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
certova, tak to je super, ne? Lepší když mimčo roste rychleji, než aby rostlo pomalu, ne? :wink: My jsme taky nějací tlustější než ostatní v tomhle týdnu :grinning:
15. srp 2007 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina82, ty jo, já mám pupek jak v 7 měsíci, ale prej je to normální, že takhle vylezlo, hold 3 těhotenství, já budu krasavice vesmírná, ale aspoň můj skoromanža říká, že je to perverzní :grinning: , čuně :grinning:
15. srp 2007 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
certova:..zdaaaaaaar...prej tlustejší...:o)))))))))....doktoři z celého okolí si prohlížejí ultrazvujkové fotky katys....protože takovéhohle špekounka ještě neviděli....
15. srp 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čertova:...tobě gratuluji..tak ti to vyšlo, co?..a vlastně hned na poprvé, ne?
15. srp 2007 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosalllllllllllll, neser :angry: :grinning:
Co ten Michal?

certova, ty jo, ty už jsi ve 12tt. To letí jak blázen, co? Nedávno jsi tu zkoumala příznaky a už máš skoro třetinu za sebou... Co bys teď radši? Holku nebo kluka?
15. srp 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ženský..jdu rozvířit diskuzi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2007 v 19:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy:...michal mi psal, jestli se dnes uvidíme...napsala jsem, že jsme se nedomluvili..tak napsal ok...a tak není nic...stve me, zmetek.......tri dny jsme nebyli spolu..dnes vlastně čtvrtej....kurňa, fakt si připadám jak využívaná zneužívaná ......
15. srp 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, ty vlezeš všude :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
siss:...no tak viř..je to potřeba...akorát nevím..., co s tak velkým balonem chceš vířit..:o)))))))))))))).....gratuluji k miminku...a jaké byly první příznaky?
15. srp 2007 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kat: vole..můžu za to, že se nudim..a téma mně přímo určené stojí za hovno :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. srp 2007 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina, jsem 13 :grinning: :grinning: :grinning:
rosall, ahojky ženská :grinning: , naporvý ne, trvalo to půl roku a co ty, vy jste se k sobě vrátili?
15. srp 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, vždyť jsi mu napsala, že nejste domluvení, tak co bys chtěla?
15. srp 2007 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall: v noci jsem žrala popcorn a diskito hvězdičky..ale fakt mě nenapadlo, že jsem těhu :confused: :sweat_smile:
15. srp 2007 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holký, já jsem tak ráda, že jste zase tady :sweat_smile:
15. srp 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, no jo... Vždyť já si dělám sradnu. Už mám toho Hanibala, tak za chvíli půjdu asi koukat...
15. srp 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
certova, copak? V v tvém společném termínu se ti nelíbí? :wink: Stejně jako Sis?
15. srp 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina: mrkni, je to guuut..já zkouknu asi Wolf Creek..ale spíš dám Horákovi :grinning: jak jsem těhotná..tak mě nejak baví seriály české..haha...hele..jinak na tu matriku...tam už musím mít ten papír se jménama? Já ho totiž ještě nedostala od doktorky :confused: :confused:
15. srp 2007 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katy:...když tři dny na mě sral?..a já poběžím hned jak si vzpomene....?...ani náhodou.....ví, že mě tím trápí a dělá to furt dál...
15. srp 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čertova: jo vrátili...a střídavě je to super...a byli jsme teď týden no dovči..a možná se zadařilo..uvidím..........
a jak se ty cítíš?...nějaké mdloby a tak?..
15. srp 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis, nemusíš, teda aspoň to nikdo neříkal a ta baba mi v pondělí řekla, že kdybych měla sebou rodné listy, tak mi to vyřídí hned. Oni na to mají nějaké lejstro, ale musíš tam napsat i chlapecké i holčičí... My se na tom klučičím furt nemohli dohodnout... :grinning: A přitom je to zbytečný, když čekáme holku :grinning:
15. srp 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sis:..takže nebyly žádné před těhopřípravy....jako měření, bylinky a tak..jsi do toho tak náhodou přišla, jo?
15. srp 2007 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
katarina82, jak kdy, ale spíš ne
katarina: voe..já nemám jméno ještě..no..mám..ale furt se mi to tam nechce napsat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. srp 2007 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rosall, a kdy by s tebou jako měl být, když se vracíš z práce o půlnoci???
rosall: jak slepej k houslím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. srp 2007 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek