Jaká by měla být bazální teplota? Mám přes 37

p_ch
14. bře 2013

jsem 28 DC (normálně bych to měla dostat), MS zatím nedošla, BT už třetí den přes 37... dnes 37,3.... jak je to s meřěním BT?? jakabyměla byt??

laura1972
22. lis 2016

@simi1510 ahojky tak už máš nové testiky? 🙂

cacenka_d
23. lis 2016

Prosim radu - prisla za mnou kamaradka s timto - nerozumim tomu ani za mak mozna jako koza petrzely 🙂 Takze jaky mate nazor vy, MS 1. 11. a tohle jsem dostala, na MK neni prave.

vevevetor
24. lis 2016

Dobre rano holky.Dnes mam deuhy den spozdeni bt se stale drzi na 37,7 rano jsme meli s muzem sex a ted me boli v podbrisku a trochu spinim.Tt jsem delala 8d po ovu a byl negativni.Od te doby jsem nedelala a chtela jsem dnes.Co myslite muzu byt tehu nebo to dostanu?

dashenka1
24. lis 2016

@vevevetor jdi udelat test 😊

dashenka1
24. lis 2016

@vevevetor a posli fotoo sup 😊

kastanek87
24. lis 2016

@vevevetor teplota je dosti vysoko a ještě když meškáš s MS.... já bych taky udělala test a hned 😀 šup šup.... 😉

kastanek87
24. lis 2016

@cacenka_d no hlavně záleží jak má dlouhé cykly? Jestli ví kdy proběhla ovulace? Jestli toho 12.11., tak šance tam je, to by byla 12DPO, tak vydržet 2 dny, když nedostane MS, testnout. Teplota by měla den před MS začít klesat.... ale každá to může mít jinak. Mně klesá 2dny před tím než to dostanu...

vevevetor
24. lis 2016

Ovu jsem mela 9.11.hlida mi ji doktor.Cyklus mam pravidelny.Ms vzdy 3 dny.Bezim pro test holky.Drzte palce

vevevetor
24. lis 2016

Tak holky tt hotov ale carka jen jedna.Uz ani nespinim.To snad jen par minut po sexu.Tt koupen ten nejlevnejsi.Poradte co dal

vevevetor
24. lis 2016

Dnes je to 15 den po ovu.Tak jsem trochu zklamana ☹ naznak ze by prisla ta potvora ale neni ani malinko

kastanek87
24. lis 2016

@vevevetor no hele dokud není MS, není nic ztraceno 😉 co jsi měla za test? Nebo spíš s jakou citlivostí?

vevevetor
24. lis 2016

@kastanek87 citlivost 25mlU/ml a je to nejaky intimed pregnancy

kastanek87
24. lis 2016

@vevevetor no tak ještě nejaka naděje tam je. Zkus si koupit citlivost 10. Moc ti držím pěsti. Meris i bazální teplotu? Ta taky hodně napoví. ..

vevevetor
24. lis 2016

kastanek87 Ano merim.Pri ovulaci 38,9 pak klesla na 37 a ted uz se drzi na 37,7 ms porad nikde.Uz jsem na to koukala zr jsou i s 10 citlivosti.Pockam jeste a pokud mrcha nedorazi v pondeli udelam dalsi test a uvidim.Jen vcera a dnes po sexu minimalni spineni ale jen par minut a zas nic.

vevevetor
25. lis 2016

Ahoj holky.Tak potvora dnes dorazila po dvou dnech spozdeni a je dost bolestiva.A ja verila ze uz neprijde.Vsem co jeste nedorazila drzim palce at se neobjevi.My jsme smutni s muzem 😢

kastanek87
25. lis 2016

@vevevetor to mě moc mrzí ☹ ale nová ovulace klepe na dveře 😉 budu na tebe myslet, ať to tentokrát vyjde. Ale chápu tvoje pocity naprosto přesně.... my se snažíme přesně tento cyklus je to rok ☹ když člověk to neplánuje, ani v nejmenším, tak si k nám našel cestu syn hned 😀 ale když mu chceme pořídit bráchu nebo ségru, najednou přestane vše fungovat jak by mělo. Naštěstí přítel je OK a chyba je ve mě.... ale zase mě uklidňuje, že když to vyšlo teď v srpnu (bohužel nedopadlo), tak na další zdařilý pokus už to vyjde až do konce... jen si musím počkat no.

vevevetor
25. lis 2016

kastanek87
Ja budu myslet na tebe.My uz se snazime rok a pul.Ted v prosinci mame posledni sanci normalni cestou.Pak nas ceka umele oplodneni.Manzel je take ok ale ja jsem po nekolika operacich konizace delozniho cipku.Pred dvema mesici jsme prodelali zamlkle tehotenstvi 😢 snad to vyjde v prosinci.Na umele se nam moc nechce ja uz dve deti sice mam a manzel uz take jedno ale ani jedno neni nase spolecne a to moc chceme aby bylo.Tak tobe budu drzet palce a napis jak jsi dopadla 😉

toryt
30. led 2017

hoj, baz.teplota mi zustala vyssi i pres probehlou menstruaci. Pohybuje se furt ve vyssichbteplotach ale test je negativni. Stalo se to nake? Diky

molly1987
30. led 2017

@toryt nekdy to chvilku trva, nez klesne. Kazda to ma jinak 😉 Ja to tak taky mivala.

toryt
30. led 2017

Ta chvile uz trva 13 den dalsiho cyklu, teoreticky by se ted teprv mela znovu teplota zvysovt, ted bych mela nak mit znovu ovu

cacenka_d
30. led 2017

@toryt mela jsem asi tyden po terminu ms stale, podle me jen neprasklo vajicko, test byl stale negativni a ja nafoukla jak balon

anastacia01
2. únor 2017

Ahoj holky, prosim vas, není tu nějaká mamka co měřila i při kojení?

sabinanaty
1. bře 2017

ahoj holky tez nevim cemu mam verit ms jsem lea dostat 25.2 ale pouze jeden den jsem to mela ale před ms jsem spinila 6 dni a po ms také tak nevim porad te mi prosim kdo muze předem dekuji za opovedi

sabinanaty
1. bře 2017

@cacenka_d tak to mam to same a porad jen spinim polej me prsa a pod brisku uz nevim coto muze bejt

cacenka_d
1. bře 2017

@sabinanaty No ja mela zase podle me to same co po prvni holce, nechtelo prasknout vajicko a delalo bordel v hormonech, po te prvni mi na to neco i pichali, ted pomohla horka vana.

sabinanaty
1. bře 2017

@cacenka_d noo nevim no ted jsem to mela 25. 2 ale jen jeden den a pak jsem zacala spinit snazime se o miminko ale nejak se nedari ☹

cacenka_d
2. bře 2017

@sabinanaty spineni nic neznamena ;) jeste to porad muze byt

sabinanaty
5. bře 2017

@cacenka_d co to tedy muze bejt ? tedda ?

tea1909
10. bře 2017

Ahoj holky, na netu jsem o BT načetla dost, ale prosím o radu zkušenější 🙂 . Ovulace ukazkove proběhla 12 DC (mám kratší cykly). Dnes došlo k prudkému poklesu (z 36,9 na 36,7). Ale je to teprve 5 DPO. To je asi příliš brzy na implantační pokles, že? ..vím, že to výjimečně MŮŽE být a je mi jasné, že je na soudy brzy - vše zjistím dalším měřením teploty. Jde mi ale o názor zkušenějších měřitelek a těch, co mají těhotenské BT křivky. Děkuju moc, holky moje 🙂 😉. Pokud bude potřeba, vložím graf.

toryt
10. bře 2017

Ahoj, prave ze to muze a nemusi znamenat vse, implantacni pokles to muze byt stejne tak jako ze v loznici bylo chladneji nez vcera, vydrz preci 🙂 at se podari 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru