Jaká je šance, že jsem těhotná?

veronkasokolnikova
20. lis 2019

Dobrý den. Už pár dnů mi hlavou vrtá jedna věc.
Menstruace mi začala 15.11. a měla jsem pohlavní styk 16.11. tudíž během menstruace. A bohužel nechráněný. Po přečtení pár stránek jsem se dozvěděla že šance otěhotnět je opravdu malá ale stále tam je. Počítala jsem své plodné a neplodné dny a ovulaci. Jak už vám možná došlo ani jedno v tu noc nebylo na místě. Což v podstatě vyhrazuje šanci otěhotnět, že ano?Ovšem nikdy se nic nedá vyloučit. Jde o můj nízký věk a nyní se chci věnovat práci a jiným záležitostem než děti. Děkuji za odpověď

nafuka
20. lis 2019

Jestli nechceš miminko, tak používejte mozek a ochranu.

sudylichozrout
20. lis 2019

@veronkasokolnikova Tehotna jen tezko budes, pokud jsi mela styk 1. den menstruace. Ale pokud nechces otehotnet, pouzivej ochranu.

denca033
21. lis 2019

@veronkasokolnikova to že otehotnis během MS je šance fakt mizivá. Ale pro příště doporučuji ochranu pokud nechceš mimčo

amazonkajanik
21. lis 2019
veronkasokolnikova
autor
21. lis 2019

@sudylichozrout i pokud MS jsem dostala 15.11. A trvala do 19.11.?

sudylichozrout
21. lis 2019
bazarky
Autor odpověď smazal
Zobraz
aselluska
21. lis 2019

@bazarky kdyby jsi tady tomu věnovala tak 15 minut a četla si pár diskuzí, dozvěděla by jsi se, že není možné 8 den po styku vidět na utz vůbec nic. Po 8 dnech, pokud byla hned na začátku ovulace, může, ale nemusí být něco vidět na těhotenském testu a to velmi slabě, nebo může být vidět výsledek v krvi. A kdyby jsi četla příspěvek výše, tak si odpovíš i na tu druhou otázku.

amazonkajanik
21. lis 2019

Jelikož jsem základní docházku dokončila na gymplu a tam rodinka nebyla, zajimalo by mě, zda se ještě vyučuje a co v ní proboha učí? Nebo je sexuální výchova jen o tom, jak se nesmat při nasazení kondomů na banan...

veronkasokolnikova
autor
21. lis 2019

@amazonkajanik u nás na škole a ani na střední se neučila.

aselluska
21. lis 2019

@amazonkajanik Já teda měla před deseti lety na základce sexuální východu jak v biologii tak v občance 😨

saly1478
27. lis 2019

@veronkasokolnikova nechapu proc se zrovna ptas tady... Zavolej si na gyndu a zeptej se tam, kdyz te odpoved tolik zajima. Kazda jina by to resila prasky po pohlavnim styku. (Nahradni antikoncepce) trochu drahy sex, ale když nechceš dítě, tak za blbost se platí.... si koupis v lekarne a neresila bych to tady. Ale je to do tří dnů od pohlavního styku

bazarky
30. lis 2019

Ahoj holky 😔 co muze znamenat spineni s 5ti dennim zpozdenim? Mimco jsme zkouseli 12.11. s tim, ze mi 25.11.mela prijt MS. Ted jsem z toho nejaka spatna protoze spinim.. Uhnizdovani? Nebo mi prisly kramy?.. 🙄

saly1478
30. lis 2019

@bazarky udělej si test už se ti to ukáže;) mě se to ukázalo den po vynechání MS

saly1478
30. lis 2019

@saly1478 špinění po oplodnění jsem měla taky je to normální

bazarky
30. lis 2019

@saly1478 no rano tam nic nebylo :( zkusim pockat do zitra, spinila jsem a ted zas bily vytok... Bud se mi rozjede ms nebo se ukazou 2 carky. Dik moc za radu 🙂

saly1478
30. lis 2019

@bazarky tak zajdi k doktorovi na krevní testy, uvidíš u každého je to jiné třeba ti to vyjde

andynka190
1. bře 2021

Dobrý večer holky chtěla bych se zeptat s přítelem chceme miminko začal do mě ejakulovat během menstruace i po menstruaci každý večer , myslíte si ze je nějaká šance na otěhotnění prosím ?

ema90
1. bře 2021

@andynka190 Doufam, ze ne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru