Mohu být těhotná?

alous21
21. bře 2019

Chci se zeptat jestli se to taky některé taky stalo protože nevím co už si o tom myslet... Měla jsem nechraneny pohlavní styk před menstruaci ta se však nedostavila tak jsem čekala 14 dní pak jsem šla za doktorem jestli čekám mimco on mě však řekl že tam nic nevidí a nechápe proč se nedostavila..... A ze mám čekat že se během několika dní dostaví jenže už je to 57 dní a ona stále nikde..... A my si tak miminko přejeme a zároveň se bojíme aby to nebylo něco vážného.. Stalo se to taky některé děkuji za odpověď

jannym
21. bře 2019

může se jednat o poruchu cyklu - mě se to občas stává (stalo se mi to před oběma těhotenstvími), ale já nikdy neměla pravidelný cyklus u mě týden, čtrnáct dní zpoždění je normální a nejdelší pauzu mezi jedním a druhým krvácením bylo 50 dní, máme to s moji mámou stejné (asi je to u nás dědičné), ale když jsme se o tom s gynekologem bavili, říkal, že se s tím poslední dobou setkává častěji - a přičítá to stresu a hormonální nerovnováze

alous21
autor
21. bře 2019

@jannym jo já to mám vždy jako hodinky a poprvé to nemám takhle dlouho a už nechápu co se to děje... Podbřiško mě bolí a podobně

pipi_puncocha
21. bře 2019

A co těhotenský test...?

alous21
autor
21. bře 2019

@pipi_puncocha ten jsem zkoušela než jsem šla má gyndu a byl negativní 😒

pipi_puncocha
21. bře 2019

@alous21 tak zkus znova a když bude negativní tak to na těhotná nebudeš. Zkus si koupit Gynex, měla jsem více než měsíc zpoždění a do týdne braní přišla menstruace

alous21
autor
21. bře 2019

@pipi_puncocha dobře ale když tam nic gynekolog neviděl aji sám se divil proč se nedostavila....

lachtanice86
21. bře 2019

Tak jdi k dr ať ti dá vyvolavacku. Když už meskas skoro 60dnu

jannym
21. bře 2019

@alous21 no já bych řekla, že budete mít asi poruchu cyklu, kdybyste byla těhotná, tak by to doktor musel poznat - předpokládám, že vám udělal UZ i krev, ale stejně bych šla prudit doktora znovu, přeci jen pokud u Vás výpadky nejsou normální tak se tělu musí něco dít...

alous21
autor
21. bře 2019

@jannym ptal se mě jestli chci vyvolavacku protože ví že já nechci když to není už vážně akutní a udělal jenom vyšetřeni a ultrazvuk a řekl že je vše v pohodě prý i děloha je připravena že bych to měla tak do deseti dnů dostat a ono furt stejně nic tak počkám do konce ještě měsíce jestli se už probudí pokud ne jdu otravovat